Samsung Galaxy S4 LTE+
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 78. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
80,8% 
icon down
 3,8% 
icon unknown opinion
 15,4% 
Opinia pozytywna

Spicy

Witam. Używam tego telefonu od ponad roku i powiem że jest świetny ale pod warunkiem że :
1 jest zrootowany
2. używa się androida 4.4.2 wersji NNE (lollipop 5.0.1 chodzi wyraźnie wolniej )
3. usunie się wszystkie zaśmiecające i nie potrzebne aplikacje od producenta i operatora.
Telefon jedyny w swoim rodzaju. Szybki procesor, w miarę dobra bateria, slot na kartę pamięci, wymienna bateria.
Nieprędko go wymienię na coś nowszego.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Ibrahim

Posiadam telefon od Lutego więc już trochę mogę o nim powiedzieć. Nie będę pisał wiele dam tylko radę osobą które mają lolipopa 5.0 brandowanego T-mobile. Powiem krótko jeśli jeszcze nie zaktualizowaliście 4.4.2 do 5.0 nie róbcie tego. Lollipop od T-mobile to jest jakieś nie porozumienie. Ja zaktualizowałem i po miesiącu wróciłem do 4.4.2 oczywiście przez. Od tygodnia mam wgranego nie brandowanego lollipopa skandynawskiego oznaczonego NEE, wyszedł on 10.04.2015 a więc najnowsza wersja na nasz model która usunęła błędy które ma polskie oprogramowanie T-mobile. Naprawdę polecam wgranie lollipopa skandynawskiego, nie tracicie przy tym gwarancji a zyskujecie najnowszy a zarazem stabilny i bardziej dopracowaną wersję 5.0. Nie mam się do czego przyczepić w tym telefonie, pracuje na roli także mam go w kurzu deszczu. Działa bez zastrzeżeń, trzymam go w etui spigen slim amor. Wiele osób zadaje mi pytanie skąd mam tak zarąbisty telefon. Pokrowiec robi świetne wrażenie :) W ostatni weekend miałem okazję pobawić się przez cały dzień iPhonem 6. Powiem tak, wiem już jaki będzie mój następny smartfon. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców którzy są w posiadaniu tak udanego modelu jakim jest S4 I9506.

Opinia pozytywna

PaHa

Posiadam od kilku miesięcy i nie mam zastrzeżeń, działa płynnie nie zacina się, gry działają bez zarzutu (przynajmniej te które testowałem dodam iż w trybie oszczędności który obniża specyfikację).


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Pabel

Posiadam od kilku miesięcy i jestem zachwycony! Udało mi się kupić 2 lata po oficjalnej premierze (a co za tym idzie w bardzo fajnej cenie), a proszę zauważyć że telefon bije na głowę telefony, które teraz są sprzedawane jako "flagowce" (np. Samsung A5). Szybki, niezawodny i doskonałe parametry - nic więcej mi nie potrzeba w smartfonie. Będę go używał najdłużej jak się da. Oceniam telefon na 10/10.

Opinia pozytywna

Jacek

Polecam serdecznie mam go od roku i daje 10/10 jedynie bateria mogła być lepsza ale i tak trzyma 2 dni przy dużym użytkowaniu wiec jest dobrze polecam

Opinia negatywna

przemo13067

Ja niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o tym terminalu. Telefon zakupiłem nowy, z polskiej dystrybucji T-Mobile. Po tygodniu używania samoistnie się resetował, po czym postanowiłem się go pozbyć i przesiąść się na LG G2, który mimo podobnych parametrów "bije" ten telefon na głowę. A to za sprawą moim zdaniem lepszego wyświetlacza, w którym biel to jest biel (w Samsungu był odcień szarości) i zdecydowanie lepszych zdjęć z aparatu głównego. Jedynym minusem jest brak slotu na kartę pamięci. Mi jednak to nie przeszkadza.

Opinia pozytywna

asddd

Miałem iphone 3s 4s 5s, chciałem płacić mniej za abonament i mieć telefon za 1 zł. Jestem zadowolony z płynności, jakości dźwięku, aparatu. Ekran 5 cali jest super. Mogę się tylko zapytać; dlaczego ten telefon jest taki tani w stosunku do apple. Jako zwykły użytkownik nie widzę różnicy.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Lol

Posiadam ten telefon od miesiąca. Takie gry jak gta 3 , nfs most wanted bardzo płynnie działają . Aparat mogłyby być lepszy ale nie jest zły . Jakość dźwięku jest bardzo dobra . Ekran ma żywe kolory i jest odporny na upadki. Bardzo polecam ten telefon bo jest warty swojej ceny

Opinia pozytywna

Memciu

"Mar", można przenieść część aplikacji na kartę SD, w ustawieniach jest ta opcja. Ciekawostką jest że ten model sprzedawany w T-mobile dostał od nich lolipopa. Można go pobrać bezpośrednio w telefonie w zakładce Aktualizacja.

Opinia pozytywna

Mar

Jak dla mnie na razie super choć przesiadłem się z telefonu ma którym można było instalować apki na karcie pamięci i to że tutaj nie można to największy minus tego smartphon-a oczywiście według mnie

Wszystkich opinii: 78. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies