Samsung Galaxy S21
Marcin
Flagowe dziadostwo za grube pieniądze, kupiłem bo po prostu chciałem już zmienić moją starą S10.. no cóż i spowrotem jej używam.
Jakie nowości mi zasponsorował mi flagowy samsung..
- grzejąca się bateria starczająca ledwie na 10 godzin niezbyt intensywnego używania
- problemy z tetheringiem
- ścinki systemu w nowym telefonie o.O?
- raz w tygodniu awaryjny restart telefonu bo nie czyta karty SIM (wymieniana rok temu jeszcze w S10)
- brak wbudowanego DAC
- bez odpowiedniej przejściówki brak możliwości zgrania czegokolwiek z komputera
- bez odpowiedniej przejściówki brak możliwości połączenia AUX z samochodem (dosłownie jest jedna jedyna, która działa.. EE-UC10JUWEGWW jakby ktoś szukał czemu mimo przejściówki z DAC AUX mu nie działa mimo że słuchawki już tak)
Najwyraźniej po 15 latach to mój ostatni samsung. Mocno się zawiodłem
m.doker
Kupiłem S21 rutynowo, jak za każdym razem od kilku generacji poprzednich modeli "S". Przetestowałem telefon i niestety muszę stwierdzić, że mój poprzednik galaxy S20 plus 5G był lepszy, lepiej wykonany, bardziej premium. Ten tylko z daleka wygląda ładniutko, w użytkowaniu trąci taniochą - ekran fhd, plastik, zbyt delikatna ramka wyciera się i rysuje, gorszy silniczek wibracyjny, niewygodne przyciski boczne. Do tego brak akcesoriów w pudełku...
Moim zdaniem poprzednie S-ki były lepsze.
Kaniak86
Najbardziej irytuje jak podczas rozowy aktywuje się dotyk nie wiadomo dlaczego i sam włącza głośnik albo wyłączy mikrofon, a nawet potrafi rozłączyć rozmowę. Druga irytująca mnie wada to mimo włączonej ochrony przypadkowego dotyku potrafi zadzwonić na 112. Porażka.
Koala
Telefon w porządku, ale ramka jest wykonana z fatalnego materiału. Każdy upadek nawet z wysokości 10 cm zostawia wgniotkę na obramowaniu. Zalecam etui.
PopSmoke
Najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem. Świetny ekran 120Hz, świetny aparat i naprawdę porządne wykonanie. Do plusów zaliczyłbym: Aparat, głośniki, ekran, design, plastikowy tył, kompaktowy rozmiar i skaner linii papilarnych w ekranie
Do minusów zaliczyłbym: szybkie wypalanie się ekranu, brak ładowarki w zestawie i brak złącza słuchawkowego.
Bateria wbrew wielu opiniom jest według mnie na plus. W cenie +-2500zł jeden z lepszych telefonów
Lisek
Witam posiadam S21 z pamięci 256Gb m oja opinia jest taka jeżeli chodzi o ten telefon to powiem tak Nie każdy telefon posiada to co byśmy chcieli i jako sam telefon jest dobrym produktem i zdjęcia s? na prawdę dobre i głośniczki stereo mam go w abonamencie ponieważ jest zgrabny i poręczny.....ale brakuje wejścia na kartę pamięci....dlatego kupcie z pamięci 256Gb i szanójcie to co macie i bierzcie za i przeciw i to jest dobry produkt pozdrawiam
Łuk
Posiadam s21 od grudnia 2021 i jestem rozczarowany. Telefon dosyć mocno się nagrzewa,często zdążają się ścinki, bateria jest mocno przeciętna. Czytnik lini papilarnych dziala raz na 3 próby, wielokrotne dodawanie tego samego palca nie daje poprawy. Duży plus to aparat i ekran.
Adrian
Posiadałem serie "S" od dawien dawna. Począwszy od Note 2, S6,S7,S8,S10. Do Samsunga S10 byłem zachwycony telefonami Samsung. Jednakże model s21 który kupiłem okazał się klapą. Bardzo słaba bateria( około 4h na odpalonym ekranie ) Gubi zasięg w centrum miasta. 5g to chyba mit dla s21. Zrywa połączenia. Gdyby nie te wady Samsung nadal byłby moim ulubionym smartphonem. Oczywiście telefon posiada mega dużo plusów np. płynność działania , świetne zdjęcia nawet w nocy, optymalizacja oprogramowania to wzór do naśladowania dla innych producentów. Niestety swój s21 byłem zmuszony oddać i w zamian kupić budżetowa który działa również świetnie. Do ios nigdy nie przejdę . Pozdrawiam
Jarek
Mam telefon trzy miesiące i mam nadzieje że ani miesiąca dłużej...
Po pierwsze - bateria jest tak tragicznie słaba że nie zabierając ładowarki z domu mogę również zostawić telefon. Po 3 h używania z włączonym bluetooth oraz 60 hz (co oczywiście pobiera mniej energi) poziom naładowana spada blisko 50%. Następnie zasięg... kupując telefon za ponad 3 tysiące ozcekuje że bedzie lepszy od poprzednika wart 1200 zł (mowa o a42 5g) Samsung a42 w całym domu wykrywał zasieg 5g na przyzwoitych prędkościach, gdzie s21 widzi 5g w jednym jeedynym miejscu w domu. I na koniec wisienka czyli przegrzewanie się. Trzy razy w ciągu miesiąca miałem sytuację gdy telefon był podłączony był do ładowania z włączonym udostępnianiem internetu. Po jakim czasie osiagnął temp. 63 stopnni po czym wyłączył wszystkie funkcje. Czego nie można odjąć to ultra szybki czytnik linii papilarnych i świetny aparat porywnywalny z iphone 13.
Wener
To i ja napiszę swoje parę zdań na temat tego niestety nie udanego modelu.
Po pierwsze bardzo nie mile zaskoczenie przy pierwszym kontakcie z nowym produktem. Brak ładowarki brak kabla brak słuchawek. Doslownie sam telefon. Dla mnie to jakiś żart w takiej cenie. Xiaomi dodaję szybki etui sluchawki ładowarkę kabel. A tutaj zero.
Minus który już znałem. Dla mnie plastikowy tyl to porażka ale kto co lubi.
Brak portu JACK. Myślałem że mając sluchawki BT to nie będzie problem, ale...przejściówka USB też nie zalatwia sprawy w dodatku musi być dedykowana do tego modelu bo inaczej nie działa.
No właśnie ale...bateria jest tak ogromnej pojemności że przy słuchaniu muzyki paru godzinach telefon kończy swój żywot w połowie dnia. Jak nie podłączysz do ładowarki w pracy to można zapomnieć że wracając z niej można się na nim pobawić na FB czy na czym kolwiek. Śmiech na sali.
Aparat. Robi zniknę zdjęcia i wcale nie uważam go za jakiś fenomen w dodatku Dla mnie jest nie do przyjęcia że nie ma trybu MAKRO. Nawet do głowy mi nie przyszło żebym musiał to sprawdzac. Tragedia!!!
Menu to dla mnie krok w styczniu. Brak zdjęć przy liście ostatnich telefonów z której najczęściej korzystam to jakiś kiepski żart. W kontaktach oczywiście są ale nie na połączeniach.
Telefon poza znośna wydajnością bo demonem też nie jest jakoś szczególnie niczym się nie wyróżnia a wręcz jest śmiesznym przeciętniakiem z kosmiczna cena. Po produktach s7 EDGE s8 czy s10 jestem zawiedziony bo telefon nie oferuje nic szczególnego sobą. Wybrałem go tylko dlatego ze nie chce większego telefonu ale widocznie był to błąd.
Zakup osobiście odradzam.