Samsung Galaxy S21
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 58. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
43,1% 
icon down
 44,8% 
icon unknown opinion
 12,1% 
Opinia pozytywna

ased

Telefon zdecydowanie polecam. Posiadam go od premiery czyli 3lata. Ma wszystko co oczekiwałem. Wygodny design, dla mnie najlepsze UX na rynku. Działa stabilnie i idealnie z każdym urządzeniem. Ograniczono fajnie porty do jednego co jest mega plusem, a komunikacja BT/WIFI ze wszystkimi urządzeniami działa idealnie. Jakość i wykorzystanie "Glastiku" fajny pomysł całkiem ok rozwiązanie. Minusem jest bateria ale w samochodzie/domu/biurze korzystam z indukcji więc nie odczuwam. Telefon ma dośc dobry zasięg. Jeśli chodzi o telefon Biznesowy do pracy i wymagana jest stabilność to polecam. Jak ktos chce multimedialną zabawkę to raczej coś z chin będzie lepszym wyborem.


R E K L A M A
Opinia negatywna

fricozoid

Nie polecam od nowosci bateria trzyma pol dnia. wrocilem wreczy do starego redmi note 8 pro ktory po 3 latach dalej 2 dni na spokojnie daje rade.

Opinia neutralna

Aga

Telefon super, robi ładne zdjęcia i na tym najbardziej mi zależało...ale bateria to jakaś porażka - trzyma tyle co w moim 6-letnim S9 :(


R E K L A M A
Opinia negatywna

tom tom

Telefon posiadam od 2 lat . czasami sie zacina przy włączonej nawigacji . lekko się przegrzewa . bateria trzyma caly dzien przy normalnym użytkowaniu. najgorsze jest jak trzymam w kieszeni telefon i wydzwania mi na 112 , tak oo. dzwoni mi minimum 3 razy dziennie .

Opinia negatywna

seba

Posiadam telefon praktycznie od momentu premiery. Pierwsze 2 lata smigał elegancko, 0 zacinek, bateria trzymała cały dzień fakt faktem że nagrzewał się. Lecz po ponad 2 latach jedynie na co się nadaje to na śmietnik, bateria trzyma max 5h używania, problemy z ładowaniem i czytaniem karty sim, strasznie się zacina. Poprzednio miałem S10+ i był super aczkolwiek to ostatni telefon który kupiłem od Samsunga.

Opinia negatywna

Janosław Jakiś

Jestem użytkownikiem galaktycznych od dawna, S5, S6, S10, S21. S21 jest ostatnim telefonem Samsunga jaki będę używał (mam go dwa lata). Po aktualizacji do andka 11 telefon się nie nadaje do używania; tj. przy normalnym użytkowaniu potrafi się kilka razy dziennie zagrzać do wyskoczenia komunikatu: nie używaj urządzenia -potrzebne jest schłodzenie telefonu. Nie da się używać youtube w tle, zacina się nawigacja, występują problemy z płaceniem nfc. Jak na tą kwotę którą zapłaciłem za ten szmelc, zbyt wiele razy mnie zawiódł. Trzeba się będzie przyzwyczaić do jabłka :(

Opinia pozytywna

MarB

Mam telefon od prawie roku. Używam bardzo dużo (praca i życie prywatne) w trybie dualsim. Generalnie bardzo dobry jakościowo telefon, świetny ekran, bardzo dobry aparat. Poprzednio używałem S9 i uważam, że chodził nieco płynniej zwłaszcza jeśli chodzi o wybieranie połączeń w trybie dualsim (wydaje mi się że nie posiadał nakładki na Android). Poza tym S21 5G to bardzo dobry telefon, nie za duży (taki w sam raz) i sprawnie działający. Ciężko się do czegoś przyczepić. Nie wiem czy jest wart swojej ceny, bo mój egzemplarz otrzymałem do użytku z firmy w której pracuję.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Michał

Nie słuchajcie negatywnych opinii. Korzystam z S21 od ponad roku i świetnie się sprawuje. Faktycznie telefon się trochę nagrzewa, ale to w niczym nie przeszkadza. A jeśli chodzi o baterie to dzień wytrzyma.

Opinia pozytywna

adam

Nie mogę uwierzyć w to co czytam? niektórzy ewidentnie maja po prostu wadliwy egzemplarz. Ja nie miałem lepszego telefonu ten s21 plus to jest petarda. Wyświetlacz rewelacja filmiki 8k super. Szybko działa bateria calutki dzień jeśli aplikacje dodacie do głębokiego uśpienia.
Wady? hmmm, nie wiem ja nie znajduje, na pewno dogonili apple w użytkowaniu na co dzień,
oczywiście etui i szkło hartowane to jest minimum.
Brak ładowarki zabolał ale da się przeżyć... Jak widzę to ceny takie same lub wyższe niż rok temu a s22 leci w dol ciekawe. Ja polecam, s20 nie działa tak fajnie, nie wierze w te opinie, ze ktoś wrócił z powrotem. Ja nie wrócę do s20

Opinia pozytywna

Artur

Posiadam telefon od roku. Kolejny samsung S, z przerwami na iphona. Najlepszy telefon jaki miałem. Czytałem poprzednie opinie. Ludzie wali tu opłaconym trolem jak nie wiem

Wszystkich opinii: 58. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies