Wszystkich opinii: 54. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
75,9% 
icon down
 9,3% 
icon unknown opinion
 14,8% 
Opinia pozytywna

Radek

Kupiłem używanego S10+ w listopadzie 2024. Gdyby nie to, że zalałem go przez przypadek benzyną, przez co czasami przerywał mi głośnik oraz po którymś upadku z rzędu nie wypadł mi przycisk blokowania telefonu, to miałbym go do teraz. Mimo że nie bardzo dbałem o baterię (ładowałem po trochę, odpinałem itp.), ta i tak potrafiła wytrzymać pół dnia przy słuchaniu muzyki wraz z łączeniem przy pomocy Bluetooth. Telefon nie zawiódł mnie ani razu, nie zacinał się. Osobiście byłem pozytywnie zaskoczony, od dłuższego czasu bazuję na Samsungach S i po S8 się nie zawiodłem.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Diablo

Miałem od początku byłem zadowolony jak dostawał aktualizacje do nowszego androida jak się skończyło Sparcie co raz koszej telefon sie zachowywał i musiałem sprzedać flagowca dla tego nie kupuje samsungów żadnych jak by przykład brał jak iphone to by tego nie było ale firma sama się gorszy co raz gorzej

Opinia pozytywna

Ravana15

Mam Teb model od 4 lat i jestem bardzo zadowolona użytkuje bardzo intensywnie i nie zawiodłam się jeszcze i ciągle jak widzę nowe modele i porównuje tu na stronie to jednak ten jest lepszy ????


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Pawel TIR

Telefon posiadam 3 lata bardzo mocno użytkuję. Już dwa razy wymieniłem na oryginalną baterię. Poluje na s23+ ale został pozbawiony tego, co ma s23 ultra, czyli ekranu LTPO 1-120 Hz. S23 i s23+ mają 48-120 adaptacyjne.
Tylko ultra ma nowy typ ekranu i ten paskudny rysik w środku zamiast większej baterii i dlatego nadal zostaje przy s10+. O rozmowy przyłączanie sieci Niemcy Holandia Belgia - Francja rewelacja bez problemu. Ale trzeba pomyśleć nad nowym bo Android 12 ostatnia aktualizacja. Szkoda.

Opinia pozytywna

Sylwo80

Telefon super. Bateria trzyma długo. Z oszczędzaniem bateria 3 dni, non stop siedzę na necie. Ładny, cienki, ekran super, lepszy od s9plus o połowę i szybki.

Opinia pozytywna

Nick

Posiadam od 3 lat. Nie zaliczył żadnej zawieszki, działa płynnie. Dla mnie istotne jest wejście jack- dlatego tak długo pozostaję przy tym modelu. Właściwie to tylko aparat może odstaje od nowszych braci, ale nie jest to dla mnie powód do wydania 4 tys. złotych. Bardzo dopracowane urządzenie.

Opinia pozytywna

arek

Posiadam o to sprzęt samsung galaxy s10+ 1tb 12gb miałem do wyboru samsung s20fe 256 8 jak do wyboru s22 ultra które zrezygnowałem wybierajac wersję ceramiczną i wejściem słuchawkowym dla mnie wypadł najlepiej wypierając numer jeden android 12 pobrawił cały telefon jest ogromnie szybki jak bateria na pozytywnie mnie zaskoczyła jak IP68 super sprawdza się ulewne dni nie widzę różnicy kupować innego telefonu flagowiec to flagowiec a nie niska półka polecam z czystym sumieniem jak ktoś chce być zadowolony


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Jarek7567

Witam serdecznie posiadam samsunga galaxy s10+1TB wersji ceramicznej Performance kupiłem go w sklepie 2019 do dziś działa żadnej różnicy nie ma zmieniać telefonu android 12 to już dużo Czytnik linii papilarnych idealnie działa bateria długo trzyma ładne zdjęcia głośniki super stereo AKG przód tył wejście słuchawkowe telefon wydaje się grubszy od zwykłej s10+ ale jest dużo lepszy w dłoni się trzyma ale warto zabezpieczyć w etui z czystym sumieniem polecam nie widzę różnicy żeby przechodzić na s22 ultra bateria udzieka w mnnieku oka s10+ bardzo szybki nie za duży nie za mały aparat piękne zdjęcia daje smartfonowi skalę 10 na 10 miałem s10+ 128 same problemy pozdrawiam

Opinia pozytywna

czesio

Z całego serca polecam, jak ktoś szuka sprzętu na lata. Najlepsze wykonanie tylko samsung galaxy S10 Plus tylko wersja ceramiczna 1 TB pod każdym względem dużo droższy od zwykłej S10 Plus z pamięcią 128, ale ceramic jest grubszy i lepszy jest, dużo głośniejszy, lepsze kolory, lepiej szukać na wersje europejską i bez operatora i dobrego egzemplarza - a już trudno.

Opinia negatywna

S9plus

Najgorszy telefon jaki miałem. Wyświetlacz to badziewie. Pękł mi spadajac na dywan mając szkło na wyświetlaczu. Po jakimś czasie w innym miejscu niż pęknięcie pojawiła mi się czarna kropka, a następnie rozowa linia piniowa. S9+ był dużo lepszym telefonem

Wszystkich opinii: 54. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies