Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Podobno telefon został wycofany z produkcji i juz nie będzie dostępny. Czy ktoś może to potwierdzić? [...] nowych jest parę sztuk i mają status białych kruków, ceny po 3 tys i więcej. Używane w trybie licytacji 1600/1800...Skoro się tak dobrze sprzedawał to skąd taka decyzja Samsunga? A może się za dobrze sprzedawał, lepiej niż droższe flagowce?
Powiem Ci że niewiem skąd taka decyzja Samsunga. Również mam ten telefon ale zauważ, że żaden inny producent nie robi telefonów o baterii większej niż 5000mAh a nawet idą w mniejsze. Wydaje mi się że zrobili to raz i poszła fala i wyszło że się nie opłaca. Ja tego telefonu chyba nawet w sklepie nie widziałem, tzn ściągnęli mi do Neonetu bo nigdzie na pułkach go nie było.
@Dudkow: Ja kupiłam ten telefon w 2020 roku i powiem szczerze że bateria sztos użytkowanie ok nigdy lepszego modelu samsunga nie miałam i do póki mi nie padnie nie kupię innego
Faktycznie? Nie wiem, w tym świecie nie ma nic pewnego. Niemniej musimy opierać się na sensownych danych. W tym wypadku informację podaje producent szkła. Proszę odpytać bezpośrednio Corning.
Mam pytanie odnośnie samsunga M 51 czy wasz tel robi ładne zdjęcia przy użyciu lampy błyskowej? Posiadam M 51 od dwóch miesięcy i na początku robił bardzo ładne zdjęcia a teraz są lampa naświetla zdjęcia na żółto.
Ja kupiłam ten telefon w 2020 roku i powiem szczerze że bateria sztos użytkowanie ok nigdy lepszego modelu samsunga nie miałam i do póki mi nie padnie nie kupię innego