Wszystkich opinii: 29. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
37,9% 
icon down
 34,5% 
icon unknown opinion
 27,6% 
Opinia pozytywna

DJ roni

Mam go dwa lata i ani razu się nie zawiesił. Jest szybki, a zdjęcia w dzień, jak i w nocy wychodzą rewelacyjne. Dobrze naświetla i filmy też robi dobre.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

cygan

Ogółem telefon jest świetny, rozwala iPhone'a 13 Pro Max i jest w normalnej cenie. Posiada 120 Hz, 5000 mAh baterii, 256 GB pamięci, 12 GB RAM i procesor Snapdragon 8 Elite ? rewelacja.

Opinia pozytywna

Piter

Po roku użytkowania daje ocenę 4+. Telefon nie muli, nie zawiesza sie, bateria trzyma dość przyzwoicie. zdjęcia w dzień przy dobrym oświetleniu wychodzą dość ładnie ale np przy oświetleniu żarówkowym tragedia.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Szawi

Jestem ogromnie zawiedziony. Zawsze miałem xiaomi, którego kupuję także inne sprzęty (robot sprzątający, tv, tablety). Przesiadka z 8 pro i ten telefon robi gorsze zdjęcia! Ostrość łapie tylko w trybie portretowym, prześwietla białe barwy, szczególnie gdy pada na ciało słońce. Do tego ekran jest zbyt ciemny i mam praktycznie jasność na maksa (może wada mojego modelu, używam trybu ręcznego, nie automatycznego). Rozczarowanie straszne. Nie polecam.

Opinia negatywna

ina

Przenosiłam się z Redmi Note 8 Pro na ten nowszy model i po lekko ponad roku używania śmiało mogę powiedzieć, że zadowolona nie jestem i poprzednik wypadał lepiej. Reklamy w aplikacjach systemowych strasznie mi przeszkadzają, szczególnie gdy musiałam coś szybko otworzyć z plików na zajęciach na studiach, a w tym czasie włączały się 3 reklamy, gdzie oczywiście każda musi się trzymać kilka sekund zanim można ją wyłączyć. Odblokowywanie na odcisk palca częściej nie działa niż działa. Aparat okropnie przejaskrawia kolory. Od około miesiąca telefon notorycznie się zacina, wszystko jest spowolnione. Starszy model z tej serii po ponad 4 latach używania oraz zalaniu działał o niebo lepiej niż ten po roku.

Opinia negatywna

mka

Absolutnie nie. Bezapelacyjnie najsłabszy jaki miałam. Zdjęcia są okrutnie złe, nieostre, zamazane, fatalne makro. Telefon non stop ma jakiś problem a to z wyświetlaniem filmów (stopuje je sam), zacina się. FATALNY!

Opinia negatywna

RedmiNote13ToZłom

Co za beznadziejny telefon.
Nie mam pojęcia jakim cudem można wydać telefon który prosto ze sklepu jest gorszy pod każdym względem od swojego starszego odpowiednika Note 10 pro działającego od 3 lat. notoryczne lagi, wideo ma problemy z utrzymaniem płynności nawet na 1080 p, 1440 p nawet nie ma co próbować. Za pół swojej ceny nie poleciłbym tego złomu.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Wscibski

Posiadam ten model od blisko roku i jestem bardzo zadowolony: dobry zasięg,dobre fotki i bateria wytrzymuje tak 1,5 doby.Jest lekki i przyjemny w codziennym użytkowaniu.

Opinia negatywna

Jacek

Nie polecam tego dziadostwa, nawet jak by za darmo rozdawali. Wbrew reklamom zdjęcia robi słabe, gorsze jak dużo starszy model 9 pro. Zresztą pod każdym innym względem jest podobnie. 9 pro była całkiem spoko, to jest koszmarem. Problem ze współpracą Android auto, problem ze słuchawkami bluetooth i świrowaniem aplikacji. Bardzo nie polecam.

Opinia neutralna

Mikołaj

Jeszcze nie miałem w życiu takiego badziewia. MMS przesyła wtedy kiedy ma ochotę. Gdzie ja już tego dziada nie reklamowałam. Na infolinii, u sprzedawcy, w salonie operatora. I nic, wymienił mi kartę na nową wgrali nowe coś i nic. Podobno czegoś tam nie aktywowałem. No więc dlaczego z nieaktywnego telefonu do jednego odbiorcy MMS dochodzi a do drugiego nie??? Czarna magia i ściema. Z daleka od Redmi. Nie polecam. Acha posiadam 2 sztuki tego G., obie działają tak samo.

Wszystkich opinii: 29. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies