Wszystkich opinii: 51. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
39,2% 
icon down
 45,1% 
icon unknown opinion
 15,7% 
Default user logo
Zadowolony

Opinia pozytywna

Niezniszczalny, od dwóch lat noszę go bez obudowy i nic mu się nie dzieje.
.21.222.210 | 11.06.2026, 02:06

R E K L A M A
Default user logo
Vitt66

Opinia pozytywna

Rok temu sprzedałem swojego 10S, aby kupić Szajsunga (konkretnie A26 5G). I szczerze żałuję.
.184.172.37 | 24.03.2026, 03:03
Default user logo
OldSchool1434

Opinia pozytywna

Używam go od 3 lat. I się nadal trzyma, spadał mi wiele razy, jedyne co wymieniłem to główny obiektyw. Czasami nie łapał ostrości, uszkodzenie fizyczne. Aktualnie mam na nim matowe "szkło", raczej jest to jakiś twardy plastik grubości standardowej hartowanej szybki. Używam go bardzo intensywnie. Pod koniec dnia bateria ma 30-40%. Jestem z niego bardzo zadowolony, ale ostatnio zaczęły się dziać dziwne rzeczy z aplikacjami, np kalendarz nie wyświetla powiadomień o wydarzeniach (zapomniałem o dentyście) mimo wyłączonego oszczędzania energii w ustawieniach aplikacji, czasami rozłącza słuchawki na bluetooth. Jednak nie czuję potrzeby wymiany na nowszy model, nie zamula, bateria się nie zużyła.
.96.170.118 | 10.11.2025, 21:11

R E K L A M A
Default user logo
Jason

Opinia pozytywna

Używam telefonu od czterech lat i właściwe poza tym, że ma już mało pamięci (co raczej jest normalne po takim czasie użytkowania i fakcie, że posiadam wiele aplikacji), telefon sprawuje się bez zarzutu. Bateria przy normalnym użytkowaniu trzyma dzień, jeżeli korzystam rzadziej to nawet dwa. Ciężko będzie się z nim rozstać ponieważ obecnie nic za taką cenę już nie kupi.
.0.66.73 | 28.09.2025, 12:09
Default user logo
Bananek

Opinia negatywna

Poprawiam moją opinię sprzed kilku miesięcy. Po tych kilku miesiącach stał się zwykłym elektrośmieciem. Gdy korzysta się z niego więcej niż 25 minut bez przerwy, nagrzewa się, rozłącza z WI-FI i wyłącza aparat. Jeśli nie chcesz mieć zepsutych nerwów, to nie polecam tego telefonu. Odradzam stanowczo.
.205.196.237 | 21.08.2025, 16:08
Default user logo
Zigi

Opinia pozytywna

Po długim czasie użytkowania pozytywne wrażenie. Bez włączania internetu bateria trzyma nawet 2 dni. I nadal jest zaskakuje swoją szybkością.
.237.226.236 | 01.06.2025, 14:06
Default user logo
Bananek

Opinia pozytywna

Witam, używam telefonu Xiaomi Redmi 10s od 2 miesięcy i to najlepszy telefon, jakiego miałem (wersja 6/128,Onyx Gray).
Robi ładne zdjęcia, ma przyzwoitą pamięć 128 gb,szybko się ładuje.
Tylko RAM-u mogłoby być więcej :)
(dużo korzystam z telefonu). Polecam????
.0.92.26 | 15.12.2024, 14:12

R E K L A M A
Default user logo
Bananek

Opinia neutralna

Polecam telefon, mam go od prawie 2 miesięcy i to mój najlepszy telefon jaki miałem. Szybkie ładowanie, dobra pamięć 128 gb, sprawnie działa. Jedynie RAM-u mogłoby być więcej:)
Polecam!
.111.123.201 | 15.12.2024, 12:12
Default user logo
Ja543

Opinia negatywna

Ludzie nie kupujcie tego g. Posiada fabryczną wadę, tzn. pada płyta główna i nie działa ładowanie. Najgorsze, ze przynajmniej u mnie stało się to krótko po upływie gwarancji. Nie spodziewam się w tej cenie telefonu, który miałby wszystko, ale jest niedopuszczalne, by po tak krótkim czasie doszło do uszkodzenia płyty głównej.
.173.216.2 | 13.09.2024, 10:09
Default user logo
ArC

Opinia pozytywna

Posiadam ten telefon od stycznia 2022 w wersji 6/128 i jestem zadowolony. W gry nie gram (tylko szachy????), dużo internetu - lte + wifi i nie widzę żadnych problemów. Zdjęcia za dnia też ok. Te wszystkie negatywne opinie są wypadkową zakupienia telefonu za słabego do swoich wygórowanych potrzeb. To budżetowy fon, a ludzie oczekują wodotrysków ????.
.231.14.80 | 01.09.2024, 12:09
Wszystkich opinii: 51. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies