Realme GT Neo2
K.C.
Opinia neutralna
Mini update po roku od poprzedniej opinii.
Tamte naprawy jak najbardziej pomogły. Na długi czas użytkowanie przypominało to z początku zakupu.
Jednakże po kilku tygodniach problem z wibracjami powrócił (a raczej wibracje ponownie zniknęły).
Jakieś pół roku później zmuszona byłam wymienić baterię, gdyż potrafiła rozładować się z 70% do 0% w przeciągu 40 minut bez jakiegokolwiek użytkowania. Po wymianie baterii nastąpiła poprawa.
Teraz, po 4 latach i 3 tygodniach, co do dnia, pojawiło się trochę więcej problemów:
- problemy z nawiązaniem połączenia internetowego (zarówno za pomocą Wi-Fi, jak i za pomocą transferu danych komórkowych)[coraz częściej]
- samoczynnie wyłączające się aplikacje
- przegrzewanie
- [nowość] problemy z ekranem dotykowym w dolnej części ekranu (nie zawsze pojawiające się, ale jak już się pojawią, stanowczo utrudniają życie)
- usuwanie nazw kontaktów telefonicznych (bardzo irytujące)
Nie mogę jednak oznaczyć tej opinii jako negatywnej, gdyż telefon wiernie mi służył przez ostatnie lata i rzeczy, które były dla mnie ważne (aparat, bateria, cena) były bez zarzutu.
Tamte naprawy jak najbardziej pomogły. Na długi czas użytkowanie przypominało to z początku zakupu.
Jednakże po kilku tygodniach problem z wibracjami powrócił (a raczej wibracje ponownie zniknęły).
Jakieś pół roku później zmuszona byłam wymienić baterię, gdyż potrafiła rozładować się z 70% do 0% w przeciągu 40 minut bez jakiegokolwiek użytkowania. Po wymianie baterii nastąpiła poprawa.
Teraz, po 4 latach i 3 tygodniach, co do dnia, pojawiło się trochę więcej problemów:
- problemy z nawiązaniem połączenia internetowego (zarówno za pomocą Wi-Fi, jak i za pomocą transferu danych komórkowych)[coraz częściej]
- samoczynnie wyłączające się aplikacje
- przegrzewanie
- [nowość] problemy z ekranem dotykowym w dolnej części ekranu (nie zawsze pojawiające się, ale jak już się pojawią, stanowczo utrudniają życie)
- usuwanie nazw kontaktów telefonicznych (bardzo irytujące)
Nie mogę jednak oznaczyć tej opinii jako negatywnej, gdyż telefon wiernie mi służył przez ostatnie lata i rzeczy, które były dla mnie ważne (aparat, bateria, cena) były bez zarzutu.
.2.43.174 | 21.04.2026, 09:04
art
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od 4 lat. Jedyny minus to nagrzewanie się podczas grania i ładowania. Nie jestem superwymagającym użytkownikiem, ale nic mi się nie zawiesza, nie muli, przy intensywnym użytkowaniu bateria wystarcza na 1 dzień, zdjęcia nie są najgorsze, więc mogę jedynie wystawić ocenę na +. Nawet +++. Jest na prawdę OK.
.27.203.70 | 22.12.2025, 19:12
użytkownik Realme GT Neo2
Opinia pozytywna
do Realneeee: ten telefon nigdy nie kosztował 3 klocków. Nawet jako nowy. [...]
.146.142.59 | 28.11.2025, 10:11
Realneeee
Opinia negatywna
Ten telefon to śmieć. A że pieniędzy potrzebuję to go używam. Wydalem 3 klocki na to badziewie i nigdy nie kupię nic z tej marki. Aparat to porażka...
.173.212.118 | 12.11.2025, 16:11
Alfonzo
Opinia negatywna
Żałuję że kupiłem ten telefon, bo to śmieć, do tego z etui niby pancernym spadł mi na panele z wysokości niecałe pół metra i pękło szkło na plecach. Porażka...
.254.132.68 | 23.09.2025, 17:09
Nero
Opinia pozytywna
Telefon bardzo dobrze działa nawet w 2025 r. Mimo 120 Hz, bateria niezawodna. Aparat robi dobre zdjęcia przy świetle, w nocy ciut gorzej, ale daje radę.
Jestem bardzo zadowolony, polecam!
Jestem bardzo zadowolony, polecam!
.135.230.12 | 11.09.2025, 23:09
K.C.
Opinia neutralna
Kupiłam ten telefon równo 3 lata temu. Na początku wszystko działało tak jak zapowiadał producent - bateria długo trzymała, wszystko chodziło płynnie, nie grzał się - dosłownie nie miałam do czego się przyczepić.
Osobiście dość intensywnie używam swoich telefonów- co prawda nie do gier, ale do YouTube'a, social mediów i surfowania po Internecie. Na początku nawet przy intensywnym użytkowaniu bateria wytrzymywała ponad 1 dzień na jednym naładowaniu, obecnie telefon musi być ładowany rano i wieczorem, w szczególnych przypadkach czasem w trakcie dnia. Ale nie jest to wina producenta czy telefonu, tylko mojego sposobu korzystania z niego i nie ukrywajmy zwykłego zmęczenia materiału.
Z problemów które wynikły w ciągu tych 3 lat użytkowania (a dokładniej ostatnich kilku miesięcy), których przyczyny nie widzę w zwykłym zużyciu materiału to:
- niedziałające wibracje przy dzwonieniu, gdy telefon jest ustawiony w trybie wibracje,
- problemy z nawiązaniem połączeń telefonicznych,
- problemy z nawiązaniem połączenia internetowego (zarówno za pomocą Wi-Fi, jak i za pomocą transferu danych komórkowych) [tylko czasem],
- problem z ładowaniem telefonu (wynikły w ciągu ostatnich dni).
Osobiście jestem zadowolona z telefonu, stosunek jakości do ceny był w moim mniemaniu jak najbardziej prawidłowy. Jeśli naprawa problemów wymienionych powyżej okaże się opłacalna, będę zadowolona mogąc dalej korzystać z tego telefonu.
Osobiście dość intensywnie używam swoich telefonów- co prawda nie do gier, ale do YouTube'a, social mediów i surfowania po Internecie. Na początku nawet przy intensywnym użytkowaniu bateria wytrzymywała ponad 1 dzień na jednym naładowaniu, obecnie telefon musi być ładowany rano i wieczorem, w szczególnych przypadkach czasem w trakcie dnia. Ale nie jest to wina producenta czy telefonu, tylko mojego sposobu korzystania z niego i nie ukrywajmy zwykłego zmęczenia materiału.
Z problemów które wynikły w ciągu tych 3 lat użytkowania (a dokładniej ostatnich kilku miesięcy), których przyczyny nie widzę w zwykłym zużyciu materiału to:
- niedziałające wibracje przy dzwonieniu, gdy telefon jest ustawiony w trybie wibracje,
- problemy z nawiązaniem połączeń telefonicznych,
- problemy z nawiązaniem połączenia internetowego (zarówno za pomocą Wi-Fi, jak i za pomocą transferu danych komórkowych) [tylko czasem],
- problem z ładowaniem telefonu (wynikły w ciągu ostatnich dni).
Osobiście jestem zadowolona z telefonu, stosunek jakości do ceny był w moim mniemaniu jak najbardziej prawidłowy. Jeśli naprawa problemów wymienionych powyżej okaże się opłacalna, będę zadowolona mogąc dalej korzystać z tego telefonu.
.2.43.174 | 17.04.2025, 09:04
DonnyV
Opinia pozytywna
Telefon użytkuje ok 2 lat ,i zaciął się 2 razy na mapach google po za tym chodzi płynnie nie zawiesza sie nawet przy intensywnym graniu w gry non stop , bateria trzyma obecnie pare godzin przy ostrym użytkowaniu ,ale szybko sie ładuje,dobry procesor, aparat do zdj nocnego nieba fajny ,minus jest brak wejścia audio Jack przejściówki szybko sie psują:/
.200.44.167 | 15.11.2024, 14:11
Camel
Opinia pozytywna
Kupiłem w 2022 roku i do dzis użytkuje sprzęt. Aparat w dzień idealny gdy brakuje słońca albo jest sztuczne światło średniawa.
Bateria faktycznie lubi się przegrzać szczególnie u mnie jak udostępniam hotspota, przy normalnym użytkowaniu internet czy podczas rozmowy temp nie podnosi się. Za taką cenę nie ma co narzekać, bateria potężna i ładownie ekspres. Gierki w trybie GT przyjemne, interfejs płynny ale lata lecą aplikacje coraz bardziej wymagające więc wiadomo można odczuć że premiera odbyła się w 2021 :)
Bateria faktycznie lubi się przegrzać szczególnie u mnie jak udostępniam hotspota, przy normalnym użytkowaniu internet czy podczas rozmowy temp nie podnosi się. Za taką cenę nie ma co narzekać, bateria potężna i ładownie ekspres. Gierki w trybie GT przyjemne, interfejs płynny ale lata lecą aplikacje coraz bardziej wymagające więc wiadomo można odczuć że premiera odbyła się w 2021 :)
.47.252.54 | 22.09.2024, 14:09
użytkowniktel
Opinia negatywna
Jestem użytkownikiem tego telefonu wszystko jest bardzo średnie w tym najbardziej bateria. Po nie całych 2 latach używania nie działa również przycisk ściszania. Cena powinna być lekko niższa...
.184.252.207 | 24.08.2024, 05:08