Wszystkich opinii: 1. Pokazuję od 1 do 1. Opinie nie są weryfikowane.
Kundzior
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od ponad miesiąca. Telefon jest szybki, zdjęcia robi przyzwoite, nawet w nocy. Mój egzemplarz ma coś takiego, że potrafi rozłączyć i od razu włączyć kartę SIM. Dzieje się to w losowych momentach. Niestety sprzedawca twierdzi, że wszystko jest super. Oczywiście kupiony od prywatnego importera, także nie mam co liczyć na wymianę na model wolny od wady. Ale po wyłączeniu kodu PIN do karty wady praktycznie nie widać. Czy polecam? Tak, polecam. To jest naprawdę solidny kawał sprzętu.
.88.2.77 | 08.04.2026, 17:04
Wszystkich opinii: 1. Pokazuję od 1 do 1. Opinie nie są weryfikowane.