Realme C55
Bartek
Opinia pozytywna
Mam ten telefon w wersji 8/256gb i szczerze napisze że jest całkiem niezły choć nie idealny wyświetlacz jasny całkiem spoko kolory dźwięk głośny ale trochę płaski rozmowy są ok jest głośno jest volte internet chodzi dobrze aparat jak za tą cenę bardzo dobry robi ostre zdjęcia jest uszczelka w gnieździe karty SIM więc możliwe że na zachlapania jest odporny ma szybkie ładowanie 33w etui w zestawie naklejona folia na wyświetlacz i teraz na koniec napisze że trochę brakuje mu mocy chyba przez tą wolną pamięć MMC bo ramy są ddr4 więc nie są wolne i gdzieś tam przycinki się zdarzają choć nie często dużo niepotrzebnych aplikacji jest na starcie więc trzeba pousuwać sobie powyłączać i jest lepiej to tyle ja polecam
.204.96.75 | 14.04.2023, 20:04