Wszystkich opinii: 5. Pokazuję od 1 do 5. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
60,0% 
icon down
 20,0% 
icon unknown opinion
 20,0% 
Default user logo
Ewelina

Opinia negatywna

Powiem tak: telefon dla emerytów. Bardzo wolny i głośnik przypomina lata Symbianów. Jak z tym, że jest wolny, da radę się w tym cenowym segmencie pogodzić ? tak sorry, ale z głośnikiem z malutkim przetwornikiem ? już nie. Jesteś w nim uwiązany dosłownie do słuchawek jak chłop pańszczyźniany na roli. No, niestety mam go i przeklinam, że dałam się skusić, bo atrakcyjna cena. Dwa złote droższy TCL NXTPAPER 50 Pro i widać kolosalną różnicę. We wrześniu z racji końca abonamentu go wymienię na inny, ten spłacę do 2028, bo na szczęście golą mnie tylko z 20 zł. Jeśli już, to jako dodatkowy jedynie się nadaje na serio, aby coś sprawdzić, coś tam posłuchać, ale tylko na słuchawkach. Nie polecam nawet emerytom. Mojej mamie go kupiłam i ona, jako osoba nienarzekająca, to robi, tak więc wyjątkowo nieudany model. Pozdrawiam.
.151.43.133 | 29.03.2026, 01:03

R E K L A M A
Default user logo
Damian

Opinia pozytywna

Telefon rewelacyjny, działa ultra szybko i lekko, ładnie wygląda, bardzo lekki. Za niecałe 650zł idealny :)
.146.156.53 | 16.02.2026, 14:02
Default user logo
@R?$!K

Opinia pozytywna

Telefon ten ma wejście na słuchawki bateria trzyma przy grach nawet do 2 dni bez ładowania.
Globalnie każdy smartfon ma wyjście słuchawkowe, ale rozumiem, że nie o to chodzi. To jest model Realme RMX3940, który miał premierę pod nazwą 14x 5G. Sęk w tym, że producenci globalnie mają gdzieś przejrzystość i stałość nazw. W Polsce pod nazwą 14x 5G jest sprzedawany model RMX3943, który miał premierę pod nazwą C75 5G. Pierwszy nie ma gniazda jack, drugi - i owszem. Spróbuję coś z tym zrobić po Świętach, a na razie mogę poradzić - jak zawsze - szukanie po nazwach kodowych (są na pudełku), a nie po komercyjnych. Wtedy ryzyko pomyłki jest mniejsze. (jf)
.146.128.39 | 23.12.2025, 01:12

R E K L A M A
Default user logo
Hello

Opinia neutralna

Tak, tradycyjnie trochę zamieszanie z wersjami. Wersja na Indie ma baterię 6000 mAh i ładowanie 45W oraz zwrotne 5W, natomiast reszta dostaje 5000 mAh i ładowanie 15W. Jako, że w PL można dostać tą 2-gą to proponuję odwrócić sytuację i poprawić specyfikację, a w dodatkowym info dodać, że jest jeszcze ta wersja na Indie. Pozdrawiam.
Na karcie są wszystkie niezbędne informacje. Wariant indyjski miał premierę pierwszy. mGSM jest dostępne na całym świecie. Pozdrawiam. (jf)
.179.215.250 | 09.07.2025, 13:07
Default user logo
Smok

Opinia pozytywna

Bateria 5000.
Dziekuję, to przykre. Dodałem adnotację w "informacjach dodatkowych". Jak dobrze i miło jest mieszkać w UE. (jf)
.146.34.24 | 06.04.2025, 16:04
Wszystkich opinii: 5. Pokazuję od 1 do 5. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies