-
głębokość demontażu3.1
-
elementy złączne (rodzaj)3
-
narzędzia (rodzaj)2.4
- Strona główna
- Telefony Poco
- Smartfon F9 Ultra
Najważniejsze cechy
-
6.9" AMOLED 1200 x 2608 px
Proporcje ekranu: 19.6:9 -
163.49 x 77.94 x 8.74 mm 235.00 g
-
200 Mpx Przedni: 32 Mpx
-
Li-Po 8050 mAh Ładowanie indukcyjne
-
12 GB, 16 GB
-
256 GB, 512 GB
-
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 SM8845
-
III kwartał 2026
(w tym miesiącu) -
921.05 C2T Współczynnik pojemności baterii do grubości
-
91.50% Współczynnik wielkości ekranu do obudowy
| Marka |
POCO Zobacz Smartfony POCO |
|---|---|
| Model | F9 Ultra |
| Wprowadzony na rynek |
III kwartał 2026 (w tym miesiącu) |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP68 |
| Wymiary | 163.49 x 77.94 x 8.74 mm |
| Waga | 235.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / AMOLED 68,7 miliardów kolorów, 185 Hz, Próbkowanie dotyku 480 Hz 1200 x 2608 px (6.90") 416 ppi max. luminancja 10000 nitów [cd/m²] kontrast 5000000:1, 100% DCI-P3 ∼91.5% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza | Corning Gorilla Glass 7i |
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Po 8050 mAh 921.05 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 99% urządzeń |
| Szybkie ładowanie | Quick Charge 3+ do 100 W |
| Ładowanie zwrotne przewodowe |
|
| Ładowanie zwrotne bezprzewodowe |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Interfejs | HyperOS 3.0 |
| Procesor |
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 SM8845
Zegar procesora: 4.60 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: Adreno 840 czytaj więcej 3 nm TSMC, 64-bit, 2x Oryon Prime do 3,8 GHz + 6x Oryon Performance do 3,32 GHz; pamięć: LPDDR5x do 4800 MHz, UFS 4.1; modem 5G: Snapdragon X80 5G Modem-RF System, pobieranie do 10 Gb/s, wysyłanie do 3,5 Gb/s; technologie mobilne: 5G NR, Dynamic Spectrum Sharing (DSS), LTE, WCDMA, LAA, GSM/EDGE, EN-DC, CBRS, NR DC; interfejsy lokalne: Qualcomm FastConnect 7900 do 5,8 Gb/s, WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, BT 6.0, USB 3.1 Gen 2; geolokalizacja: QZSS, Galileo, Beidou, GLONASS, NavIC, GPS; ISP: Qualcomm Spectra; aparaty: pojedynczy do 320 Mpx albo do 108 Mpx z MFNR, ZSL, 30 fps; potrójny z MFNR, ZSL, 30 fps do 48+48+48 Mpx; zapis wideo do 4K @120 fps, odtwarzanie wideo do 8K @60 fps; obsługa wyświetlaczy do QHD+ @240 Hz, wyświetlacz zewnętrzny do 8K @30 Hz |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
|
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 850 900 1700 1900 2100 |
| Standard LTE |
FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 TDD LTE: 3500, 2600, 2500, 2300 |
| Standard 5G |
FDD 5G: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 TDD 5G: 3700, 3500, 2600, 2500, 2300 |
| Standard CDMA |
|
| Standard TD-SCDMA |
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
Wpis EPREL
Zobacz źródło dla tego wpisu
80 h 44 min
trwałość baterii na cykl
1 000
trwałość baterii w cyklach
C (w skali od A do E)
spadki swobodne
C (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP68
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaA (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl80 h 44 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 000
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń90
-
Spadki swobodneC (w skali od A do E)
-
Określona głębokość zanurzenia w wodzie1.5 m
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa5 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa10 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego5 lat
-
Klasa możliwości naprawyC (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena2.63
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę12 miesięcy
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od01.09.2026
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
HISTORIA CEN
INFORMACJE DODATKOWE
- Wyświetlacz POCO HyperRGB. Czujnik migotania.
ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU
-
Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć. Kliknij tutaj aby dodać zdjęcie.
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuStandardowy
-
Matryca200 Mpx
-
Wielkość piksela0,5 µm
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
LED
-
Rozdzielczość video7680x4320
-
Formaty videoH.264, H.265, MPEG4
-
DodatkoweAF, EIS, OIS, f/1.68
Drugi aparat
-
Rodzaj aparatuTele
-
Matryca50 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Zoom hybrydowy20x
-
Zoom bezstratny10x
-
Ekwiwalent ogniskowej120 mm
-
Lampa błyskowa
LED
-
DodatkoweAF, EIS, OIS, f/3.0
Trzeci aparat
-
Rodzaj aparatuSzerokokątny
-
Matryca50 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
LED
-
DodatkoweAF, f/2.4
APARAT FOTOGRAFICZNY - PRZÓD
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuPortretowy
-
Matryca32 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
Rozdzielczość video3840x2160
-
DodatkoweFF
CZUJNIKI
-
Akcelerometr
-
Zbliżeniowy
-
Światła
-
Magnetometr
-
Żyroskop
-
Barometr
-
Wysokościomierz
-
Grawitacyjny
-
Efektu Halla
-
Skaner tęczówki
-
Czytnik linii papilarnychPod ekranem
-
Termometr
-
Higrometr
-
Pulsometr
-
Pulsoksymetr
-
Czujnik ciśnienia krwi
TRANSMISJA DANYCH
-
HSDPA42.20 Mbit/s
-
HSUPA11.52 Mbit/s
-
HSPA
-
HSPA+
-
LTE DL
-
LTE UP
-
GPRS
-
EDGE
-
Bluetooth
v6.0
-
Profil A2DP
-
Bluetooth audioSBC, AAC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive, LDAC, LHDC 5.0, LC3, ASHA, Auracast
-
WiFi
v802.11 a/b/g/n/ac/ax/be
czytaj więcej -
Częstotliwości WiFi2,4 GHz; 5 GHz; 6 GHz
-
Prędkość WiFido 46.1 Gbit/s
-
Zasięg WiFi w pomieszczeniudo 70 m
-
Zasięg WiFi na otwartej przestrzenido 140 m
-
Hotspot WiFi
-
Generacje WiFiWiFi 4, WiFi 5, WiFi 6, WiFi 7
-
WiFi Direct
-
WiFi Display
-
Miracast
-
DLNA
-
Podczerwień
-
USB
v3.2 OTG
Type-C -
Moduł GPS
-
Obsługa A-GPS
-
Obsługa GLONASS
-
Obsługa Beidou
-
Obsługa Galileo
-
Obsługa QZSS
-
Obsługa NavIC
-
NFC
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI
-
Poł. oczekujące
-
Poł. konferencyjne
-
Przekierowania
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
Pamięć SMS
-
MMS
-
Słownik
T9
-
Klient e-mail
-
Protokoły e-mailPOP3, IMAP4, SMTP
-
Sprzętowa QWERTY
-
Czytnik RSS
MULTIMEDIA
-
Radio
-
Obsługa mp3
-
Głośniki stereo2 głośniki
-
Audio Jack
-
HD Voice
-
Formaty dźwiękuAAC, AAC+, AMR, AWB, FLAC, MID, OGG, WAV, eAAC+
-
Video dzwonki
-
Java
ART
-
Videotelefon
-
Telewizja DVB-H
-
Wyjście TV
PIM I FUNKCJE DODATKOWE
-
Zegarek
-
Stoper
-
Alarm
-
Kalkulator
-
Przelicznik walut
-
Organizer
-
Kalendarz
-
Tryb samolotowy
-
Dane i faks
-
Wybieranie głosowe
-
Głośnomówiący
-
Dyktafon
-
Vibra
WYKRES POPULARNOŚCI
Wykres zmian popularności telefonu
POCO F9 Ultra
POCO F9 Ultra
Pozostałe
Kup: POCO F9 Ultra
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Ładowanie indukcyjne dostępne jest w telefonie POCO F9 Ultra. Należy jednak pamiętać, że ładowarki indukcyjne zazwyczaj nie są sprzedawane wraz z urządzeniem. Konieczny będzie zakup osobnego urządzenia jeżeli chcemy korzystać z tego typu ładowania. W przypadku braku ładowarki indukcyjnej nadal możliwe jest ładowanie przy pomocy konwencjonalnej ładowarki o mocy do 100 W.
Telefon POCO F9 Ultra pozbawiony jest gniazda jack. Aby móc korzystać ze słuchawek przewodowych należy zaopatrzyć się w odpowiednią przejściówkę. Alternatywnie można też skorzystać ze słuchawek Bluetooth. Telefony z gniazdem jack można znaleźć w naszej wyszukiwarce zaawansowanej. W celu zakupu słuchawek bezprzewodowych możesz zapoznać się z ofertą naszych partnerów. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Tak, POCO F9 Ultra pozwala na użycie dwóch kart SIM. Konfiguracja kart dual SIM w tym urządzeniu: nanoSIM, nanoSIM. Urządzenie pozwala na korzystanie z pasywnego dual SIM. Pasywność dual SIM oznacza, że podczas połączenia telefonicznego z jednej z kart SIM druga pozostaje w tym czasie nieaktywna. O eSIM w tym urządzeniu przeczytasz w sekcji informacji dodatkowych.
Z danych podanych przez producenta wynika, że w pudełku z telefonem powinniśmy znaleźć ładowarkę. Należy jednak pamiętać, że obecność ładowarki w zestawie może zależeć np. od tego, na jaki rynek przeznaczone jest dane urządzenie (a nawet od konkretnej partii produktu). Z tego powodu zawsze powinno się sprawdzić, czy ten konkretny egzemplarz sprzedawany jest z kostką ładowania.
Tak, POCO F9 Ultra pozwala na korzystanie ze standardu 5G. Ze względów marketingowych urządzenie może być także sprzedawane pod nazwą POCO F9 Ultra 5G. Brak tej informacji w nazwie nie wyklucza jednak, że dane urządzenie obsługuje 5G. W razie wątpliwości należy sprawdzić specyfikację konkretnego produktu w detalach oferty sprzedawcy.
1
opinia użytkownika
opinie nie sa weryfikowane
Pozytywne
100.0%
Neutralne
0.0%
Negatywne
0.0%
Bartmian
Mam telefon od dwóch dni. Przesiadłem się z Poco F5 Pro, a F9 Ultra to ogromny skok w przód. Nie jestem maniakiem grania ani fotografii, ale jedno i drugie czasami robię. Gry z Xbox Cloud wyglądają obłędnie, a aparat, porównując do mojego F5, to pierwsza liga. F5 miało bardzo dobry wyświetlacz, ale potrafił się on nieźle zagrzać przy graniu. Aparat robił niezłe zdjęcia, ale pozostawiał niesmak. Zdjęcia były takie jakieś mdłe. W F9 tego nie odczujesz, 200 MP robi robotę. Bateria nie kończy się praktycznie nigdy. Ładuję wieczorem do 80%, cały dzień z włączonym wyświetlaczem i używaniem go na różnego rodzaju sposoby, o 22:00 pojawia się 20%. Zmęczoną F5 ładowałem łącznie trzy razy tego samego dnia. F9 przy pełnym naładowaniu pokazuje mi 45 h i przy normalnym użytkowaniu jest to do osiągnięcia bez problemu. Przy oszczędzaniu baterii można uzyskać 60 h, przy ultraoszczędzaniu ponad 100 h. Za te pieniądze nie widzę konkurentów. Zapłaciłem 2689 zł na oficjalnej stronie Xiaomi.