Wszystkich opinii: 8. Pokazuję od 1 do 8. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 37,5% 
icon unknown opinion
 12,5% 
Opinia negatywna

wid3l3c

Szybki ? codzienne zadania nie stanowią dla niego jakiegokolwiek wyzwania. Wiele aplikacji w tle, gra, podzielony ekran, przerabianie zdjęć ? wszystko działa fajnie i płynnie, nie ma żadnego zastanawiania się. Zainstalowany mam Nova Launcher, więc dodatkowa nakładka także trochę zje.

Aparat ? średni, no zdjęcia nie są jego najlepszą stroną, zrobi poprawne, raczej do kolekcji własnej lub po prostu użytkowe ? ja sporo robię zdjęć, które są mi potem potrzebne do różnych rzeczy, nie tylko żeby cyknąć i zapomnieć.

Konstrukcja ? trwała, zwarta, przyjemny kształt, trzymam w ochronnym etui + folia matowa + osłony na obiektyw. Niestety wyspa to porażka, bo telefon nie może leżeć płasko, przez co pisanie w ten sposób powoduje denerwujące bujanie. Wytrzymały jest na pewno, wiele razy mi upadł i działa jak ta lala.

Ładowanie, nawet 13?14 A, potem stopniowo spada ? ja korzystam od samego początku z ograniczenia do 80%, raz na jakiś czas robię formowanie do 100%. Sam korzystam z ładowarek niedających pełnej mocy ? właśnie w celu oszczędzania ogniwa, no i co? No i tu się pojawia problem. Dramatycznej jakości akumulator mam w swoim modelu. Półtora roku używam go i już mam 85% wg Accubattery ? zainstalowane od samego początku po skonfigurowaniu telefonu. Czuć, jak z miesiąca na miesiąc coraz częściej trzeba doładowywać.

Telefon nie jest używany w mega stresujących, wymagających 100% procesora zadaniach, a jednak jak wytrzyma 1 dzień, to jest cud, gdzie przez 3/4 czasu leży nieużywany. Powyłączane wszelkie wodotryski, zbite na 60 Hz, a jednak bateria leci dosłownie w oczach.

Pod tym względem ten telefon to porażka totalna. Nawet mocny debloat zrobiłem, usuwając głupoty, które chodzą w tle, nijak to nie pomogło. Dla mnie to totalna dyskwalifikacja tego modelu z rynku.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Paweł

Jak dla mnie telefon świetny, przesiadka z POCO X3 NFC. Super szybkie ładowanie, dobre zdjęcia (nie jestem jakiś wymagający). Ma porządny procesor, do gierek super. Kupiłem dla gry Monster Hunter Now. Na starym telefonie mega lagowało. Bateria trzyma, mam wersję 12 GB RAM, 512 GB ROM. Kupiłem parę dni po premierze za 2099 wersje zieloną. Używam te parę miesięcy i żadnych problemów nie napotkałem. Polecam serdecznie dla osób szukających telefonu z dobrymi podzespołami.

Opinia neutralna

tester

nabylem go we wrzesniu i porownalem go z poco 3 ktory tez mam i moje pierwszecwrazenia sa takie poco f3 ma jasniejszy wyswietlacz lepszy gps cp do predkosci dzialania. nie ma zasadniczej roznicy w szybkosci no f6 szybciej wysyla i odbiera dane szybciej startuje w tryb gotowosci po uruchomieniu ma tez troche lepszy aparat foto.Teraz jego najwieksza wada ...kiepski gps bo dlugo szuka satelit i czesto gubi sygnal w porownaniu do f3


R E K L A M A
Opinia pozytywna

kramer

Przesiadka z POCO F3. Zasadniczo wrażenia podobne jak przy kupnie tamtego:
mega płynne działanie systemu i aplikacji, bardzo przyjemny dla oka wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz, odpowiednia wersja pamięciowa 12/512. Nie gram jakoś super dużo, ale specjalnie potestowałem - nie spotkałem się z żadnymi problemami wydajnościowymi, przy najbardziej wymagających tytułach lekko plecki się rozgrzały. Zdjęcia jak na tę klasę satysfakcjonujące / bardzo dobre, szczególnie w dobrym oświetleniu. Szybki i dokładny czytnik w ekranie. Dla mnie najlepsza relacja cena-jakość.

Opinia negatywna

..

Niby fajny , wszystko ładnie a da delikatne zacinki przy wychodzeniu z różnych aplikacji , zauważyłem że przy obciążeniu tzn wymagające gry typu Genshin Impact telefon dość mocno się grzeje i jest to odczuwalne nawet przez silikonowe etui , zobaczymy jak będzie sprawował się dalej . Aparat robi przyzwoite zdjęcia .

Opinia pozytywna

Grzesm

Moim zdaniem telefon jest świetny, o wiele lepszy od poprzednika f5, którego używałem przez ostatni rok. Aparat robi fantastyczne zdjęcia, trzeba tylko pobrać gcam (googlowski obiektyw), a nie używać oryginalnego, bo tamten soft wymaga optymalizacji.
Bateria super, ładowanie mega szybkie, płynność działania bajka.

Opinia pozytywna

Plankton

Telefon dla nie ogarniających optymalizacji chińskiego softu reklamowo-szpiegowskiego... Chodzi jak przecinak z nim, czy bez niego? A na poważnie, to kozacki sprzęt z ledwie poprawnym aparatem i świetnym ekranem. Warto dla niespotykanej w tej klasie płynności działania. Mi się wogóle nie grzeje, no, ale w gry nie gram. Polecam.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Mati123

Poco F6 grzeje się bardzo mocno, serwis nie stwierdził usterki, urządzenie podobno sprawne, a nagrzewa się momentami do nawet 80 stopni. Nie polecam.

Wszystkich opinii: 8. Pokazuję od 1 do 8. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies