Nokia N73 ME
rafalll
Music edition a rozni sie tylko od standardowej panelem... MMM. Ale music. Walkmany SE graja 10 razy lepiej niz ten music edition. A ten ktos co napisal ze N73 i K750 robi lepsze fotki od K800 to chyba na glowe upadl.
AdaSs__
Czy Symbiana da się wyrzucić z tego tela i wgrać windows mobile?? proszę o odpowiedz.
Anonim
Ten telefon jest zawalisty do tego miusic edition
Kamil wawa 24
Witam
Mysle nad kupnem tego telefonu tylko zastanawiam sie czy ME czy standard , i kieruje wlasnie do was pytanie czy ta nokia gra glosno ? tak jak nokia n91 czy bardziej zblizone jest to do SE W 300 i czy noki n90 ktore ledwnie co graja na sluchawkach.
PS nokia n91 daje czadu az musze przyciszac :P ogulnie jestem fanem glosnej muzyki i zastanawiam sie czy ipoda moge zastapic tym telefonem bo juz wiem ze aparat tak :)
pozdrawiam
Kamil
Ta nokia robi dużo lepsze fotki od k800i mam go na co dzień i wydaje mi sie ze K750i robi lepsze fotki od k800i. Mój kumpel ma tą nokie ona robi zdjęcia jak zaawansowany aparat fotograficzny!!! Chyba ją sobie kupie -:)
Anonim
Który telefon robi lepsze zdjęcia N73ME czy K800i???
Robert
Rozni sie tym, ze ma 2 gb w zestawie, lepsze sluchawki, zmieniony odtwarzacz - wiecej opcji. Jak narazie spisuje sie dobrze...
Lara
A moze ktos mi powiedziec czym rozni sie Music Edition od zwyklego N73? Bo jak narazie to wnioskuje ze tylko kolorem... I czy ME mozna rownac jesli chodzi o muzyczke z 3250?? Czy chociaz troche ME mu dorównuje? Prosze o odp !
hefalump
W Vobisie 2399.Kupiłem 3 dni temu.Jak narazie rewelka.Jeszcze za krótko na szczegółowa ocenę.
Gollum
Bardzo mi się ten telefon podoba. Uważam, że sę dużo lepiej prezentuje w tym kolorze. Wiek ktoś może, kiedy ta Music Edition wejdzie do sprzedaży w Polsce??