Nokia N73 ME
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 281 do 290. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
47,3% 
icon down
 9,4% 
icon unknown opinion
 43,3% 
Opinia pozytywna

kanczyn

Mam ten telefon od ok. 2 miesięcy. Jest to do tej pory najlepszy telefonik jaki miałem, a mialem ich sporo :) Miom zdaniem nieda się porównać tego telefonu z żadnych innym.
Serdecznie polecam


R E K L A M A
Opinia pozytywna

GangstaBros

Mam ten kom od 1,5 miesiaca. Wypas na maxa. muzyka, zdjecia, wyswietlacz to cechy ktore ciezko porownywac z "normalnymi" telefonami. Jedyna wada- lekko obluzowany joy ale to chyba przypadkowy defekt bo moj kolega ma zwykla wersje i mu chula bez zastrzezen

Opinia pozytywna

NEO

WŁASNIE SIE ZASTANAWIAM CZY WZIASC TEN TELEFON Z TEGO CO SLYSZAŁEM WYPASIONY


R E K L A M A
Opinia neutralna

jacholek13

co lepsze n73 me czy 5610?

Opinia pozytywna

Emotions

Mam ten telefon już ok pół roku i szczerze go polecam. Telefon spasowany z bardzo dobrych materiałów wszystko sie idealnie trzyma. Wyświetlacz Robiący duże wrażenie idealnie odwzorowane barwy i wysoka rozdzielczość , śmiało można oglądać filmy. Aparat chyba nie potrzebuje komentarza zdjęcia bardzo dobrej jakości ( Tryb makro idealnie się sprawuje) . Video daje rade aczkolwiek mogłoby zapisywać obraz z większa liczba fps. Oprogramowanie hmm Symbian całkiem dobrze się sprawuje , wiadomo czasem zwalnia telefon ale bez zastrzeżeń . Muzyka BARDZO dobra jakosc aczkolwiek na lepszych słuchawkach nie standardowych .

Opinia negatywna

Paweł

Strasznie mulisty telefon. Niby ME, a muzyka jest krytycznej jakosci jesli chodzi o sluchawki. Tansze Walkmany od SE graja wiele lepiej. Nawet W200i nie mowiac juz o W910i czy innych. Aparat dobry, ale jak na 3.2mpx to juz K800 za 600zł robi lepsze zdjecia. Jedyny plus to duzy wyswietlacz. I symbian (jak dla kogos to jest plus). I chyba nic pozatym.

Opinia pozytywna

khris

zajebisty wygląd opcje i styl to wszystki atuty jakie moze posiadac telefon zarąbiste caceńko wyswietlacz mega duzy i to mi sie podoba a aparat odsuwany mialem do wyboru nokie n80 ale sie nie zastanawialem bez porównia jest ta ma klase wszystkim polecam!!!!!!!!!!!!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Wróg anonimów :D

Anonim ma coś z głową nie wiem co, ale na pewno coś ma;) skoro uważa, że obudowa Noki n73 trzeszczy (hahaha) GŁOŚNY ŚMIECH ... może pisze tak bo sam by taką chciał, ale go nie stać i pisze tak, żeby innych zniechęcić, żeby nie mieli tego CUDEŃKA !!! aparat po prostu wymiata, żaden telefon takiego niema. Miuzic ekstra tylko troszkę trzeba się korektorem pobawić bo głośniczki minimalnie trzeszczą chyba że komuś to nie przeszkadza. Ekran GIANT !! mówię wam naprawde wielki i czytelny roździelczość miodzio :D .. Ogółem telefon KOCKUR !!!! polecam każdemu (na kogo go stać) bo anonim wyraźnie niema tyle kasy (haha)

Pzdr

Opinia negatywna

Anonim

Nokia N73 ME jest w sumie dobrym telefonem, ale nie można tego powiedzieć o aparacie i obudowie.Obudowa trzeszczy jakby miała zaraz sie rozlecieć, a aparat jest w sumie dobry ale przy jego uruchomieniu krew człowieka zalewa(chodzi o odsuwana klapkę), raz sie włączy raz nie, a to myśli co zrobić, jednym słowem tragedia.Nokie N73 miałem przez dwa tygodnie i więcej takiego N73 nie kupie.

Opinia pozytywna

Sym3k

Serdecznie polecam telefon tym , którzy chcieli by go kupić . Nie prawdą jest to że telefon "zamula" owszem jeżeli ktoś nie umie się posługiwać , czyli wychodzi z aplikacji "czerwoną słuchawką" i myśli że się zamknęło to błąd , jeżeli nazbiera sie dużo tych nie wyłączonych rzeczy to telefon owszem muli jak ch*j jednak jeśli ktoś miał już fona z symbianem doceni ten telefon : focie super (porównywalne do aparatów 4-6mpx) , muza głośna i czysta , ekran duży i pięknie nasycony i wiele wiele innych jedną wadą jest to że trzeba wgrać kilka (darmowych) aplikacji dostępnych w necie ;) Pozdrawiam

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 281 do 290. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies