Nokia N73 ME
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 271 do 280. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
47,3% 
icon down
 9,4% 
icon unknown opinion
 43,3% 
Opinia pozytywna

posiadacz

torrenty.....itd, lol, a telfon mam 5 miesięcy jak się umie obsługiwać symbianem to jest spox


R E K L A M A
Opinia neutralna

radek

Witam wszystkich :D
Mam ten telefonik już tydzień i jest fajny ! :)
Aparat dobry , głośny głośnik , fajne funkcje :D i jeszcze jest wiele spoko rzeczy ..

Właśnie sciągam sobie przez USB różne programy które ściągam za darmo z symbianos.pl
Czy znacie jakieś podobne strony
:D
za odpowiedz z góry dzięki0

Opinia neutralna

Bartek

Dzieki ale musi byc jeszcze jakies inne wyjscie. Ja sie zastanawiem bo tam z tylu jak zdejme ta klapke to tam jest taka metalowa braszka do przykrecenia, wydaje mi sie ze jak ja delikatnie dokrece to bedzie dobrze. Jak myslicie??


R E K L A M A
Opinia neutralna

prezesebus

to wada fabryczna jak w telefonach z rozsuwanymi klapkami, czasem dobrze chodzą a czasem trą o siebie.
Jedynym rozwiązaniem dla ciebie jest gwarancja albo komis(naprawa)

Opinia neutralna

Bartek

Witam wszystkich. mam takie pytanie: co mam zrobic zeby tylnia klaka od aparatu nie latała tzn nie lata tylko jest oktutnie luzna. :( Prosze o pomoc

Opinia pozytywna

filip

Co to znaczy że ona nie ma video dzwonków?

Opinia negatywna

Wojtek26

Witam wszystkich. mam servis z telefonami i mam ten telefon zmieniłem go z sony ericcsona k750i i bardzo tego zalu. acz kolwiek bateria jest slaba, muzyka cicho odtwarzana, mysle ze ten model noki odniusł wielką porazke. zawiodłem sie co do tego telefonu. jedynym plusem tego fona jest duzy wyswietlacz wiecej plusow w tej komorce niewidze, wiec niepolecam tego telefonu. ja na waszym mniejscu wybrał bym inny modek noki lub sonyericcsina. to tyle co na temat noki n73 miusik edition. Pozdrawiam


R E K L A M A
Opinia negatywna

Krzysiek

Witam
Ten telefon mam od tygodni
JEst do dupy
:
symbian sie muli
aparat słby i lampa słabo daje
mp3 słabo i cicho odtwarza lepjej jest w SE W200
Mam sklep komórek i się troche na tym znam
Bardziej polecił bym inne fony .
Acz kolwiek kto chce ją kupić to średio Polecam
Krótko trzyma bateria
małe klawisze
Plusy
: duży wyświetlacz
i przedni aparat który jest słaby ale to przecież 0,3 MPX
O jeszcze dotać można karte 2 gb gratis

Lepsza jest n73 ME bo ma lepsze słuchawki i dostajecie 2 gb gratis

Nie kupujcie tego fona bo więcej wad niż plusów .

Opinia neutralna

sts

Witam. Mam właśnie coś wybrać.. Napiszcie proszę coś o baterii, to dla mnie najważniejsza rzecz w telefonie. pzdr

Opinia pozytywna

Sipap

Telefon jest swietny.To moj pierwszy fonik z symbianem i po paru dniach uzytkowania, moge powiedziec ze jestem naprawde zadowolony mimo ze wywalilem na niego sporo kasy.Jednak jego funkcje i mozliwosc zabawy oraz uzytkowania licznych aplkacji na symbiana skutecznie mi to wynagrodzily.Uzytkuje go z karta 2GB i nie odczuwam jakiegos dokuczliwego mulenia.Wystarczy miec wgrany programik,ktory pokazuje jakie aplikacje sa niepotrzebnie aktywne i umozliwia ich zamkniecie.To zapewnia dosc szybkie dzialanie telefonu.W kazdym razie ja po przejsciu z SE K750 nie odczuwam jakiegos dyskonfortu.

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 271 do 280. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies