Nokia N73 ME
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 211 do 220. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
47,3% 
icon down
 9,4% 
icon unknown opinion
 43,3% 
Opinia neutralna

Radek23

Witam . MAM TEN TELEFON I JEST FAJNY!!
ale mam jeden problem wysłałem sms-a na numer którego nie ma i teraz jest w menu taka strzałka że wysyła sms i nie chce zniknąć .. Jeżeli ma ktoś na to rade proszę o pomoc !!! Z góry dzięki


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Płazik

co wy gadacie telefon jest mega a nokie sa najlepsze ja mialem
Nokia 2600
Nokia 6300
Nokia N73 ME
Nastepny to tez nokia N95 8gb cos tak mysle o nim :D

Opinia neutralna

:)_

mam`pytanie... ile Wam w nim trzyma bateria przy bardzo gługim słuchaniu muzyki????


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Blazejkrzak

Telefonik cudo!! Mam go juz ponad miesiac, nie wykorzystywalem go praktycznie do niczego przez 2 tygodnie tylko do muzyki gra swietnie. Potem bawilem sie symbianikiem.. mnóstwo aplikacji.. Jak bede wymieniac (co nie predko) to tez symbianik :)

Opinia neutralna

loeksk

Co trzeba zrobić do Nokii n73 żeby niemuliła ? Mozna wgrać opragramowanie nokia software updater ?

Opinia pozytywna

yhym

Do osób, którym ten telefon muli i bateria mało trzyma - nokia software updater i fon chodzi jak bajka a bateria rekordowo 5 dni mi wytrzymała. Nic więcej chyba nie muszę dodawać.

Opinia neutralna

slodziak931

ale ma symbiana... :(


R E K L A M A
Opinia neutralna

slodziak931

ja jak koszystam z telefonu to raczej wymagam szybkiej reakcjii... wiec chyba nie wezme tego telefomu... ale poczytam o tej n82 ;) moze byc ciekawa :D

Opinia pozytywna

norbi

mam go i jest zarabisty. mi bateria trzyma 3 dni a troche sie nim bawie co jest dobrym wynikiem,w dzien zdjecia robi super w nocy troche gorzej. jak ktos umie sie obslugiwac to wcale sie nie muli.mozna ogladac filmiki mp4,w necie jest duzo dodatkowych programów na niego i jest ładny:)jak ktos jest wymagajacy to ten kom jest dla niego...a jedyna wada to to ze do klawiatury trzeba sie po prostu przyzwyczaic bo sa troche za male.

Opinia neutralna

Anonim

a czy jesli nie ma sie zadnego programu wgranego tylko troche gierek i zdjec, tematow, mp3 to tez tak MULI??? ;[

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 211 do 220. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies