Nokia N73 ME
Radek23
Witam . MAM TEN TELEFON I JEST FAJNY!!
ale mam jeden problem wysłałem sms-a na numer którego nie ma i teraz jest w menu taka strzałka że wysyła sms i nie chce zniknąć .. Jeżeli ma ktoś na to rade proszę o pomoc !!! Z góry dzięki
Płazik
co wy gadacie telefon jest mega a nokie sa najlepsze ja mialem
Nokia 2600
Nokia 6300
Nokia N73 ME
Nastepny to tez nokia N95 8gb cos tak mysle o nim :D
:)_
mam`pytanie... ile Wam w nim trzyma bateria przy bardzo gługim słuchaniu muzyki????
Blazejkrzak
Telefonik cudo!! Mam go juz ponad miesiac, nie wykorzystywalem go praktycznie do niczego przez 2 tygodnie tylko do muzyki gra swietnie. Potem bawilem sie symbianikiem.. mnóstwo aplikacji.. Jak bede wymieniac (co nie predko) to tez symbianik :)
loeksk
Co trzeba zrobić do Nokii n73 żeby niemuliła ? Mozna wgrać opragramowanie nokia software updater ?
yhym
Do osób, którym ten telefon muli i bateria mało trzyma - nokia software updater i fon chodzi jak bajka a bateria rekordowo 5 dni mi wytrzymała. Nic więcej chyba nie muszę dodawać.
slodziak931
ale ma symbiana... :(
slodziak931
ja jak koszystam z telefonu to raczej wymagam szybkiej reakcjii... wiec chyba nie wezme tego telefomu... ale poczytam o tej n82 ;) moze byc ciekawa :D
norbi
mam go i jest zarabisty. mi bateria trzyma 3 dni a troche sie nim bawie co jest dobrym wynikiem,w dzien zdjecia robi super w nocy troche gorzej. jak ktos umie sie obslugiwac to wcale sie nie muli.mozna ogladac filmiki mp4,w necie jest duzo dodatkowych programów na niego i jest ładny:)jak ktos jest wymagajacy to ten kom jest dla niego...a jedyna wada to to ze do klawiatury trzeba sie po prostu przyzwyczaic bo sa troche za male.
Anonim
a czy jesli nie ma sie zadnego programu wgranego tylko troche gierek i zdjec, tematow, mp3 to tez tak MULI??? ;[