Nokia N73 ME
mantrix
jak gra ten telefon na głośnikach zewnetrznych głośno czy cicho ???
krzysztof
mam go od 2 miechów zajefajny polecam
Anonim
konradd a nie mozna po prostu wjsc w aplikacje czy tam gry i wcisnąć "C" ? :|
Konradd
mam do 3 tygodnie ale nie mogę dojść jak mogę usunąć gry z karty pamięci przez komputer. Nie mam wejśća na kartę pamięci w kompie więc muszę przez usb ale nie umiem może mi ktoś powiedzieć jak to zrobić? Wchodzę w menedżer plików ale nic takiego tam nie ma. A telefonik świetny tylko jakby można było dać kartę 4 giga...:(
AS
Zalety:
-Świetny, ogromny wyświetlacz QVGA
-Symbian
-Dobry aparat
-video
-wygląd
-głośniki stereo dobrze ulokowane
-rewelacyjny do gier 3D, odtwarznia DivXów, internetu, gps i różnych programów Symbian
-wiele, wiele, wiele innych zalet
Wady
-mógłby być szybszy,
Anonim
a czy ten model ma lepszy glosnik od normalnej n73?
joomla
Telefon super. Trzeba przyznac ze nokia znowu poslala dobry produkt na rynek. Juz go trche użytkuje i zero zwisów. Menu chodzi w miare szybko jedynie przy wejsciu do menadzera aplikacji troche trzeba poczekac oraz jak sie ma duzo smsów w pamieci to 2 sekundy sie zastanowi nad nimi (ale to nie jest przypadlosc tylko symbiana). Jezeli ktos nie wymaga od telefonu dzwieku boomboxa to z muzyki powinien byc zadowolony a czasami nawet zaskoczony jakoscia i co warte podkreslenia stereo tu naprawdę działa. Ogolnie telefon swietny, co prawda nie jest to N95 ale za taka cene to i tak za duzo jest upchane do tego telefonu.
krystian149
Mam ten telefonik i jestem z niego bardzo zadowolony!! Nie zwiesił mi się ani razu:) A i bateria długo trzyma:D (3 dni cały czasz słuchając muzyki na głośniku!!)
Anonim
Radek23 » wejdz w menu sms i anuluj wysylanie proste
Plazik
Telfon jest cudo jaka muza lepiej niz w muzycznej 5300 i N70 ME :D