Nokia N70
Anonim
Telefon bardzo dobry poza podświetleniem klawiatury,aparat z 20krotnym zoomem no i dołączone akcesoria(kabel USB,pasek na reke i super sofcik)
N oo L
Brakuje mu: IrDY, Dotykowy wyświetlacz i Wi-Fi. Reszta jest ExTrA. A radio ma, tylko napisali że nie ma :).
Anonim
Bardzo dobry - wrecz Super telefon, jezeli chodzi o mozliwosci i funkcje, z jednym ale... ergonomia na 3+
N oo L
Prosze się nie bać :-) !! Ten telefon ma radio. Ale szkoda że nie ma obiektywu aparatu z Carla Zeissa tak jak Nokia N90. Ale porównując zdjęcia z N70 i N90 nie zauważyłem różnicy.