Nokia N70
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 264. Pokazuję od 261 do 264. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
51,5% 
icon down
 8,3% 
icon unknown opinion
 40,2% 
Opinia neutralna

Anonim

Telefon bardzo dobry poza podświetleniem klawiatury,aparat z 20krotnym zoomem no i dołączone akcesoria(kabel USB,pasek na reke i super sofcik)


R E K L A M A
Opinia neutralna

N oo L

Brakuje mu: IrDY, Dotykowy wyświetlacz i Wi-Fi. Reszta jest ExTrA. A radio ma, tylko napisali że nie ma :).

Opinia neutralna

Anonim

Bardzo dobry - wrecz Super telefon, jezeli chodzi o mozliwosci i funkcje, z jednym ale... ergonomia na 3+


R E K L A M A
Opinia neutralna

N oo L

Prosze się nie bać :-) !! Ten telefon ma radio. Ale szkoda że nie ma obiektywu aparatu z Carla Zeissa tak jak Nokia N90. Ale porównując zdjęcia z N70 i N90 nie zauważyłem różnicy.

Wszystkich opinii: 264. Pokazuję od 261 do 264. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies