Nokia N70
Olcia
Fajny telefonik ;) wszystko wypasik ;d;d;d
Polecam gorąco !!:)
zibim13
Cieszyłem się przez dwa tygodnie.Pełen wypas.Ale od wczoraj nie "czyta" karty pamięci. Pomóżcie!
dodo134
Witam nokia n70 jest po prosyu wspaniała wszystko karta rs-mmc 2 gb działa i nic sie nie wjecha aparat robi super zdięcia mp3 są super pełno aplikacji i system operacyjnym na którym działa auto mapa a jedyny minus tego telefonu to bateria i przydał by się jeszcze wi-fi ale niedługo będzie trzymajmy kciuki
Snara
bardzo spoko telefonik,super jakości zdjęcia na słońcu(jak ciemniej to słaba jakość),głośne Mp3,full aplikacji,duza pamieć i dobry procesor bo 220MHz każdemu polecam;znacznie lepszy od Sony Ericssona K750i :)
EDWARD RURAWYDECHOWA
Przesiadlem sie na N70 z Bosha 509.Praktycznie nie wielka różnica. Podświetlana klawiatura, funkcja sms, ogólnie nic sie nie zmienilo.Poza tym fajny telefonik.TYLKO ŻE NIE MA ANTENY MUSIALA MI SIE O COŚ ZACHACZYĆ I GDZIEŚ ODPAŚĆ. w BOSHU antena mocno sie trzymala
k@rol
Mam N70 3G od miesiąca.Telefon jak najbardziej super. Pełno funkcji tych przydatnych i nie. Aparat robi super jakośći zdjęcia, dobrej jekości wykonanie, lekko trzeszczy klapka od aparatu, oraz fatwy do zarysowania element metalowy wokół wyświetlacza. Telefon jest super ma wszystko! To już mój trzeci telefonik na symbianie i nastepny tez bedzie na tej platformie.
k@rol
Kupiłem niedawno N70. Telefon jest super. Ma wszystko co potrzeba. Aparat robi zdjecia jak cyfrówka, bateria trzyma 4 dni, troche trzeszczy klapka od aparatu ale to normalne i typowe. Telefon jest super i bedzie długo na topie. Polecam kazdemu.
Dock
Po 2 miesiącach użytkowania N70 mogę ODRADZIĆ KAŻDEMU ZAKUP TEGO SZAJSU!
- baterię trzeba ładować codziennie, a gdy telefon jest kompletnie nieużywany - co 2 dni;
- wyświetlacz i głośnik w porównaniu z taniutką Motorolą V547 mojej żony wypada w Nokii obleśnie;
- czasem opóźnienie reakcji na naciśnięcie klawisza wynosi 7 (!!!!!!!!!) sekund;
- często zawiesza się i wyłącza;
- obudowa skrzypi i trzeszczy;
- fotografie wyglądają jak wykonane aparatem VGA i interpolowane (rozciągnięte);
- nie można dostać tych starożytnych kart MMC o pojemności większej niż 512 MB;
- jakość MP3 gorsza niż z odtwarzacza kupionego na Allegro;
To moja ostatnia Nokia. Podobno te drogie są dobre? Niestety, równie marne jak ich tańsze odpowiedniki spod znaku Nokii!
Anonim
Mam go od miesiaca jest fantastyczny zdiecia sa bardzo dobre a ogladanie ich z podkladem muzycznym wrecz extra nistety kupujac go za granica nie ma menu w jezyku polskim .Jestem przekonany ze kazdy kto kupi Nokie N-70 bedzie w 100procentach zadowolony
Sway
I co z tego ze ma 20x zoom jak to i tak jest psu na bude to samo mozesz sobie zrobic na kompie to tylko taki chwyt marketingowy