© 2005 - 2026 PIK Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
dla PIK Sp. z o.o. Kopiowanie danych, układu graficznego czy jakichkolwiek innych informacji bez pisemnej zgody
PIK Sp. z o.o. zabronione. Wszelkie loga, nazwy i znaki graficzne użyte w serwisie są prawną własnością
ich właścicieli. W serwisie zostały użyte za zgodą właścicieli i/lub wyłącznie w celu identyfikacji. Dane pochodzą z informacji publicznie
dostępnych, od użytkowników i z testów własnych. Dane publikowane są tak jak są bez żadnej gwarancji ich poprawności.
PIK Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wykorzystanie. rozwiń...
czy będzie albo kiedy będzie wersja niebieska(cyan)?
bo ten kolor naprawde jest świetny.
pozdrawiam :)
Przypominam o regulaminie. (jf)
1: Czy można całkowicie wyłączyć transmisję danych (jak np. w Symbianie)?
2: Co sądzicie o odtwarzaczu muzyki? Jak gra? Bo jak nie gra tak samo, albo lepiej niż w mojej Nokii N8, to nie chcę tego telefonu. I czy odtwarza nieskompresowaną muzykę (FLAC,WMA itp.)?
2. hmm może być tylko bateria nie jest zbyt wytrzymała wtedy
Drugie pytanie czy czarne jest czarne na wyświetlaczu czy jakiś inny odcień czerni chodzi mi o to jaka jest glebia czerni
2.Dzięki ClearBlack czarne naprawde jest czarne ;)
dzieki za odpowiedz
2. W WindowsPhone kamerka internetowa jest tylko do skype i do robienia zdjęc/nagrywania filmow. Nie obsługuje videotelefonu.
Ktoś wie jaka jest żywotność takiej baterii?