Nokia 6700 Classic
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 211. Pokazuję od 211 do 211. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
43,1% 
icon down
 22,7% 
icon unknown opinion
 34,1% 
Opinia neutralna

koperschuler

Piękny, klasyczny ale jedna wada 6300 pozostała - kiepska bateria :o(


R E K L A M A
Wszystkich opinii: 211. Pokazuję od 211 do 211. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies