Nokia 6700 Classic
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 211. Pokazuję od 191 do 200. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
43,1% 
icon down
 22,7% 
icon unknown opinion
 34,1% 
Opinia neutralna

kriss

Mój Boże nawet Wifi nie ma... A GPS to dali... Tylko po co? Nie rozumiem po co dają do wielu telefonów GPSy, które są często nie wiele warte (w przypadku telefonów bez OS'a patrz ten telefon bądź niektóre SE) a zapominają o Wifi, które jest zdecydowanie bardziej "pożądaną funkcją" (przynajmniej w moim przypadku :P). Do navigowania służą urządzenia do tego przeznaczone w Ostateczności Nokie z serii Navigator, N95/n82 itp.

W każdym bądź razie telefonik jest fajny tylko ten brak Wifi... Ale może zrobią 6700i z wbudowanym Wifi jak to zrobili z 6300.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Adas72

Nie zgadzam się że to telefon dla przedstawiciela...to Nokia dla każdego kto lubi posiadać coś ładnego w kieszeni tu liczy sie przede wszystkim jej piekna sylwetka...szkoda tylko tej baterii ..ale cóż kompromis był tu niezbedny inna by nie weszła po prostu

Opinia negatywna

y.k

gps w telefonie, ktory nie ma symbiana to skazanie ludzi na nokia maps i wysokie koszta polaczen,troszke niepozyteczna funkcja,taki jest moje zdanie


R E K L A M A
Opinia pozytywna

zxcvb

Można rzec: N95 w stalowej obudowie :D Funkcje bardzo dobre (nie chcę drugiego aparatu do wideorozmów,bez symbiana noi wygląd nieziemski :D Nokia jest THE BEST...tylko niech zmniejszą tą cenę :((

Opinia neutralna

Monika

No cóż... sama była ciekawa kiedy dokładnie ten model trafi na nasz rynek więc wysłałam e-mail'a do Nokii Poland z pytaniem od kiedy ten telefon będzie u nas dostępny. Odpisali mi, że na początku drugiej połowy tego roku. Dlatego wcześniej tutaj tak napisałam.

Opinia neutralna

Anonim

Tutaj w mgsm miedzy specyfikacjami piszą ze w kwietniu będzie dostępny a Monika pisze ze w drugiej połowie roku :) Ciekawe kto ma rację :)

Opinia neutralna

Monika

Telefonu jeszcze nie ma na naszym rynku. Będzie dostępny na początku drugiej połowy tego roku - taką informację dostałam z firmy Nokia Poland. Cena będzie wynosić na pewno powyżej tysiąca złotych.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Duża JAA

Hej... Może ktoś wie ile ta komórka kosztuje??? i czy jest juz na rynku w Polsce????

Opinia neutralna

zxcvb

dwa pytania: 1. 235 euro to w przeliczeniu ile PLN?? 2. jeżeli telefon jest cienki (dosłownie) to jakość zdjęć jest gorsza?? podoba mi sie ten telefon

Opinia pozytywna

qwerty

ależ piękny telefon,jedynie to chcę się spytać czy jedna mała LED'ka starczy do oświetlenia,czy lepiej jest mieć dwie LED'ki?? na ksenonie mi nie zależy...

Wszystkich opinii: 211. Pokazuję od 191 do 200. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies