Nokia 6280
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 202. Pokazuję od 191 do 200. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 9,9% 
icon unknown opinion
 40,1% 
Opinia pozytywna

stachu

super telefonik mamg go 2 miesiące i zadnych popsuć zniszcen pzesuwania klapki cudo ladne i fajne


R E K L A M A
Opinia negatywna

ewa

najgorszy telefon świata !!!! mam go dwa miesiące i zawiesza się wyłącza wyświelacz wychodzi na klawiaturę !!!!!!!!! a w serwisie wgrali tylko nowego softa !!!!!!! żarty nie telefon !!!!!!! okropieństwo !!!!!!!!

Opinia neutralna

Łysy

Mnie się zasadniczo podoba, dośc długo trzyma bateria, elegancki i praktyczny wygląd, niebo a ziemia po poprzedniej Nokii 3200 :-). Wady: mała karta pamięci i uwaga - wrażliwy wyświetlacz!! trzymając go w kieszeni dżinsów możecie go uszkodzić, nie uszakdzając wcale szybki - jak to było w moim przypadku! Naprawa trwała 3 tygodnie, jako zastępczy dostałem Motorolę v3 - nie cierpię go. Kamera, jakośc fotek - OKI.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Kris

Telefon ma dopiero dzień i co rzuciło się odrazu to rozsuwana klapka która jest trochę za luźna bo przy wibracji drży z okropnym dźwiękiem tak jak na pierwsze wrażenie to telefon jest naprawdę ok ma wszystko co trzeba

Opinia neutralna

Anonim

Ogolnie super tj zdjecia wyglad itd.... 2 MINUSY
1. Pojemnosc karty (ale mozna to pominac)
2. Podczas rozmowy dziwny poglos i to juz jest wkurzajace....

Telefon mam 2 tygodnie ale ten poglos jest wkurzajacy..........

Opinia neutralna

romeyo

Mam to "cudo" od miesiąca i od poczatku same z nim kłopoty. Teraz to zdechł całkowicie i nie daje znaku zycia. Automatycznie przełacza sie w tryb UMTS i "kicha". Bateria wytrzymuje aż 6 godzin....a o otwarciu jakiejkolwiek aplikacji moge tylko pomarzyć. Ponadto aby dokonac połaczenia MUSZĘ to cudo wyłaczyc i włączyć. To chyba jakis nowy gadżet...w Nokiach. Cóż...
Dodam, że serwis Nokii w wawa jest tak kompetentny, że do tego telefonu "pan" chciał wgrać mi program"symbian" za 120 zet. Niestety jestem skazany na nich.Telefonik moich marzeń i wszystkich ubogich rumunów aktualnie (8 dni) znajduje się w serwisie. Widoki raczej kiepskie na rychłą naprawę. Jak to mówia .....szukają. Proponuje zwrócic uwagę na jeszcze jeden element. Otóż w gwarancji Nokii nie ma okreslonego terminu naprawy!!!!!!!!. Czyli tłumacząc z polskiego...moga Wasz ukochany telefonik trzymac nawt rok...a Wy możecie im.....:):). Telefon zastępczy???. Aha jak jesteście członiem klubu i to....nawet wtedy będzie "kopalniak"....10 letni....
Tak więc "gorąco polecam" Nokię 6280...cierpliwym i mającym czas na bieganie do serwisów bo telefonik "zakasłał".... Ja go sprzedaję i nigdy więcej Nokii

Opinia neutralna

k@rol

Fajny ten telefon jest tylko troche slabo wykonczony. Jego wada jest ze nie ma platformy symbian tak jak N70. Ogólnie to fajnie ze sie rozsuwa, tylko ze jest to nie bezpieczne gdy telefon rozsunięty spadnie na beton. Mojemu kumplowi spadła 7650 na cement i sie rozpadła na 2 części. Telefon w kupie to zawsze bezpieczniejszy. Ciekawe co jest lepsze N70 czy 6280?


R E K L A M A
Opinia neutralna

bocio102

Mam tą NOKIĘ od dobrego tygodnia i jestem zadowolony jak nigdy, no może poza pojemnościa karty pamięci i brakiem adaptera SD do karty miniSD w zestawie z ORANGE. Optyka jest super jak nigdy w NOKIACH, posiada dużą możliwość zmiany rozdzielczości zarówno podczas robienia zdjęć jak i nadrywania filmików video.

Opinia neutralna

seba

msm tego phona, ale cos mi sie srednio podoba... jakis cichy on jest... zobaczymy :]

Opinia neutralna

victor

Spoko telefonik
Ładne zdjecia
Fajny meges z tym rozsuwaniem ;)

Wszystkich opinii: 202. Pokazuję od 191 do 200. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies