Nokia 6280
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 202. Pokazuję od 161 do 170. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 9,9% 
icon unknown opinion
 40,1% 
Opinia negatywna

rafalll

Nie polecam nikomu tego telefonu. Aparat jak na 2mpx strasznie slaby, mp3 tez nie powala. Do tego jest duzy. Nie ma w nim nic ciekawego. Wyswietlacz ma nudne barwy. Ogolnie Nie polecam.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Morthina

Mam ten telefon i jestem z niego zadowolona. 2mPx daja rade. Nawet lepiej ze nie jest na symbianie bo symbian sie czesciej wiesza. Zdjecia jak na telefon bardzo spoko:) Jedyne zastrzezenia to ze nie nagrywa w mp4 i ze jest glosna vibra bo brzeczy klapka o klapke. Wart swojej ceny. Piekny wyswietlacz, bardzo czysty i ostry. Dzwieki extra choc moglyby byc stereo glosniki, ale na sluchawkach jest stereo i swietna jakosc mp3. POLECAM!!!

Opinia neutralna

olbrzympki

jest to super telefon mam go od nie dawna i sprawdza sie świetnie i był wart ceny 1099ZŁ i ten kto powiedział że nokia postawiła na ilość to sie myli a nokia n95,n92,n93i


R E K L A M A
Opinia neutralna

Best

Chcialbym jeszcze dodac ze bateria przy pełnym korzusaniu z telefonu (mp3, aparat, radio) trzyma mi 4 dni

Opinia pozytywna

Best

Mam ten telefon od 2 miesiecy i nie sprawił mi zadnej złej niespodzianki. Aparat i wideo super a odtwarzacz mp3 jeszcze lepszy, idealny dzwiek w sluchawkach naprawde telefon wart polecenia!

Opinia negatywna

Kaczor

Chała totalna na całej linii .Nie polecam tego g**na nikomu.Telefon mam 3 miechy jest juz po wymianie softa bo raz klawisze nie laczyly raz zawieszal sie i trzeba go bylo wyłaczac az doszło do tego ze sam jakos tak wyslal pare tysiecy takich samych esów do trzech odbiorców i przyszedl kolosalny rachunek.WWWIIIIEEEEELLLLLKKKKKIIIIIIII -------------------------

Opinia pozytywna

pampaj

Mam go i stwierdzam ze ma zalety ale nie ma wad


R E K L A M A
Opinia negatywna

gaga

Mam dwa takie telefony i obydwa "zachorowały" na to samo - zawieszały się przy próbie wysłania fotki mms-em, tzn od tego się zaczynało, bo z czasem telefon zaczynał zawieszać się i sam restartować coraz częściej. Jeden jest już po wgraniu nowego oprogramowania i wymianie interfejsu a drugi właśnie pojechał do serwisu. Wychodzi więc na to, że Nokia poszła na ilość a nie na jakość.

Opinia pozytywna

wisterialane

ja mam karte mini SD 2GB pzdr!

Opinia neutralna

szymon

Mam pytanie jaką największą karte pamięci wolno włożyć do tego telefonu bo mam zamiar go kupić.

Wszystkich opinii: 202. Pokazuję od 161 do 170. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies