Nokia 6280
rafalll
Nie polecam nikomu tego telefonu. Aparat jak na 2mpx strasznie slaby, mp3 tez nie powala. Do tego jest duzy. Nie ma w nim nic ciekawego. Wyswietlacz ma nudne barwy. Ogolnie Nie polecam.
Morthina
Mam ten telefon i jestem z niego zadowolona. 2mPx daja rade. Nawet lepiej ze nie jest na symbianie bo symbian sie czesciej wiesza. Zdjecia jak na telefon bardzo spoko:) Jedyne zastrzezenia to ze nie nagrywa w mp4 i ze jest glosna vibra bo brzeczy klapka o klapke. Wart swojej ceny. Piekny wyswietlacz, bardzo czysty i ostry. Dzwieki extra choc moglyby byc stereo glosniki, ale na sluchawkach jest stereo i swietna jakosc mp3. POLECAM!!!
olbrzympki
jest to super telefon mam go od nie dawna i sprawdza sie świetnie i był wart ceny 1099ZŁ i ten kto powiedział że nokia postawiła na ilość to sie myli a nokia n95,n92,n93i
Best
Chcialbym jeszcze dodac ze bateria przy pełnym korzusaniu z telefonu (mp3, aparat, radio) trzyma mi 4 dni
Best
Mam ten telefon od 2 miesiecy i nie sprawił mi zadnej złej niespodzianki. Aparat i wideo super a odtwarzacz mp3 jeszcze lepszy, idealny dzwiek w sluchawkach naprawde telefon wart polecenia!
Kaczor
Chała totalna na całej linii .Nie polecam tego g**na nikomu.Telefon mam 3 miechy jest juz po wymianie softa bo raz klawisze nie laczyly raz zawieszal sie i trzeba go bylo wyłaczac az doszło do tego ze sam jakos tak wyslal pare tysiecy takich samych esów do trzech odbiorców i przyszedl kolosalny rachunek.WWWIIIIEEEEELLLLLKKKKKIIIIIIII -------------------------
pampaj
Mam go i stwierdzam ze ma zalety ale nie ma wad
gaga
Mam dwa takie telefony i obydwa "zachorowały" na to samo - zawieszały się przy próbie wysłania fotki mms-em, tzn od tego się zaczynało, bo z czasem telefon zaczynał zawieszać się i sam restartować coraz częściej. Jeden jest już po wgraniu nowego oprogramowania i wymianie interfejsu a drugi właśnie pojechał do serwisu. Wychodzi więc na to, że Nokia poszła na ilość a nie na jakość.
wisterialane
ja mam karte mini SD 2GB pzdr!
szymon
Mam pytanie jaką największą karte pamięci wolno włożyć do tego telefonu bo mam zamiar go kupić.