Nokia 6020
Bugi
Witam :) nie bede sie rozpisywal , sam ma mten telefon, napisze plusy i minusy:
+porzadnia firma nokia :)
+nie zawiesza sie czy cos
+ładne zdjecia
+długo bateria trzyma (to dla mnie wazne)
+wygodna klawiatura
+ładny wygląd
+ładna polifonia
minusy:
-mała pamięc (ale mi starcza, nie trzymam wiele pierdol w telefonie :) )
-brak odczytu .wav i .mp3
chyba tyle.. ale najbardziej polecam tym co chcą telefon a nie super bajer :) (np. wiele osób rozmysla między tą nokią a motką e398.. motka to zabaweczka, a zabaweczki lubią się psuć :) )
POLECAM!!!:) pa:)
Mulawka
bardzo podoba mi się ten telefonik:) bateria długo wy3muje, aż tydzień, jest głośnik co pozwala robic mi inne czynnosci i równocześnie rozmawiac:) zdjęcia tez dobrej jakości:), są fajne gry: kręgle, wyścigi samochodowe.. szkoda tylko ze nie ma radia i mp3.. ale oceniam go na 5+ :) polecam:)
[Si]mOon
Mam Ten Telefon i Nie Polecam Go Kupywać Ma Za Mało pamięCi Jest Do d**y
damian
super telefon zdjecia video dobre bateria dlugo trzyma
dorcia
chyba go kupie;)
king
zajr fajny tel lece go kuopic