Nokia 6020
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 246. Pokazuję od 241 do 246. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
63,8% 
icon down
 7,7% 
icon unknown opinion
 28,5% 
Opinia neutralna

Bugi

Witam :) nie bede sie rozpisywal , sam ma mten telefon, napisze plusy i minusy:
+porzadnia firma nokia :)
+nie zawiesza sie czy cos
+ładne zdjecia
+długo bateria trzyma (to dla mnie wazne)
+wygodna klawiatura
+ładny wygląd
+ładna polifonia

minusy:

-mała pamięc (ale mi starcza, nie trzymam wiele pierdol w telefonie :) )
-brak odczytu .wav i .mp3


chyba tyle.. ale najbardziej polecam tym co chcą telefon a nie super bajer :) (np. wiele osób rozmysla między tą nokią a motką e398.. motka to zabaweczka, a zabaweczki lubią się psuć :) )


POLECAM!!!:) pa:)


R E K L A M A
Opinia neutralna

Mulawka

bardzo podoba mi się ten telefonik:) bateria długo wy3muje, aż tydzień, jest głośnik co pozwala robic mi inne czynnosci i równocześnie rozmawiac:) zdjęcia tez dobrej jakości:), są fajne gry: kręgle, wyścigi samochodowe.. szkoda tylko ze nie ma radia i mp3.. ale oceniam go na 5+ :) polecam:)

Opinia neutralna

[Si]mOon

Mam Ten Telefon i Nie Polecam Go Kupywać Ma Za Mało pamięCi Jest Do d**y


R E K L A M A
Opinia neutralna

damian

super telefon zdjecia video dobre bateria dlugo trzyma

Opinia neutralna

dorcia

chyba go kupie;)

Opinia neutralna

king

zajr fajny tel lece go kuopic

Wszystkich opinii: 246. Pokazuję od 241 do 246. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies