Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Kup w naszym sklepie partnerskim. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku. Ceny podawane są wyłącznie informacyjnie. Serwis mGSM.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Przed zakupem sprawdź wiarygodność sklepu.
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
W telefonie Nokia 3.4 nie ma możliwości ładowania indukcyjnego. Jedyną formą ładowania telefonu pozostaje konwencjonalna ładowarka. Telefony z ładowaniem indukcyjnym można znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej.
Owszem, telefon Nokia 3.4 pozwala na skorzystanie ze słuchawek przewodowych z wykorzystaniem gniazda jack. Muzyką na tym urządzeniu będziemy mogli się cieszyć zarówno z wykorzystaniem słuchawek przewodowych jak i słuchawek Bluetooth. Możesz sprawdzić ofertę naszych partnerów. Znajdziesz tam słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Tak, Nokia 3.4 należy do grupy urządzeń oferujących możliwość korzystania z dwóch kart SIM. Typy kart SIM w tym urządzeniu: nanoSIM, nanoSIM. Urządzenie pozwala na korzystanie z pasywnego dual SIM. Podczas aktywnych połączeń telefonicznych w urządzeniach z dual SIM w trybie pasywnym druga z kart pozostaje nieaktywna.
Niestety, Nokia 3.4 nie obsługuje standardu 5G. Nasza wyszukiwarka zaawansowana pozwoli Ci sprawdzić, jakie modele urządzeń obsługują standard 5G. Jeżeli szukasz najlepszych urządzeń obsługujących 5G, zajrzyj do naszego rankingu top 10 urządzeń z 5G.
Bardzo fajny budżetowy smartfon.
Jak na swoją cenę ma dosyć fajny aparat. Mój egzemplarz w porównaniu do innych z innych opinii nie muli.
Chodzi płynnie. Posiadam wersję 3/64gb i jestem zadowolony :D
.134.191.206 | 06.07.2023, 18:07
GaduAir
Opinia neutralna
Dzisiaj ma przyjść z Lombardu, dałem 270pln, oby był wart swojej ceny. Kupiłem wersję 3GB, mało jest tego modelu, wręcz wcale w Polsce.
Mam też 5.1 plus i sobię chwałę... ALE jest zbyt śliska a ta 3.4 ma gumowane plecki jak w Motorolach Moto Lenovo i uj wi co jeszcze w nazwie.
Lumio wróć! :-D
.0.177.167 | 30.12.2022, 00:12
R E K L A M A
Laber
Opinia negatywna
Telefon nowy, 4 tygodnie temu kupiony. Aktualizacja do 11 załatwiła na cacy go. Nie można normalnie użytkować, wszystko dosłownie chodzi żółwim tempie, zacina, każe zamykać aplikacje nawet systemowe, chcemy zrobić zdjęcie to trzeba czekać z minutę aż aparat się włączy. Nie polecam nikomu, badziew.
.49.31.254 | 06.11.2021, 13:11
NYGUS
Opinia pozytywna
Telefon ok po aktualizacji na Android 11 działa normalnie - najlepiej jeśli przywróci się do stanu fabrycznego względem 3.1 , którą posiadam brakuje slow motion polecam do zdjęć nocnych używać Gcam (google camera) znajdziecie temat na XDA
.215.147.119 | 22.12.2021, 08:12
Anka
Opinia negatywna
Nie polecam! G*wno, a nie telefon. Wiecznie ,,interfejs nie odpowiada,, zamykać trzeba każde aplikacje. nie da się nawet normalnie zadzwonić! DNO