Nokia 2700 Classic
mck
Telefon naprawde godny uwagi i wart swojej ceny. za niecale 400zl mamy super telefon. Plusy: glosny i wyrazny dzwiek (zarowno muzyka jak i rozmowa), wejscie 3,5 jack (!!), szybkie i intuicyjne menu, dobra bateria,stabilny soft, ciekawy design / wg mnie jedynym minusem tego telefonu jest przedni panel na ktorym strasznie widac odciski palcow, jest to wada wylacznie dla estetow ;). Telefon polecam w 100%!!
CiuraP
Kolejna kopia ogranego schematu, nie zaskakuje ani wyglądem ani funkcjonalnością.. Standardowe mp3 aparat, trochę lepsza Nokia 3110 Classic po face liftingu. Czy Nokia nie może w końcu wypuścić dobrych tanich telefonów na rynek low-end?
Anonim
swietny telefonik!!czekam na premiere!!!nokia rzadzi i te s-e niech ida do lamusa!!!;)
Monika
Do Anonima: cena tego telefonu ma wynosić ok. 65 euro. Na stronie Nokii Poland jest informacja, że ten model niedługo będzie dostępny.
Anonim
Jaka jest cena tego telefonu?
MJ
Ta klawiatura nie jest taka sama jak w N78 - zauważ ze te paski miedzy rzedami to wciecia na klawiaturze a nie same przyciski.
Ogólnie nie najgorszy, może być hitem przy niskiej cenie, stosunkowo podstawowy model z dobrymi parametrami przy dzisiejszym krzysie moze byc jednym z najlepiej sie sprzedających, podobnie 6303.
m20
nadciąga fala nokii z klawiaturą a'la N78