Nokia 2700 Classic
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 217. Pokazuję od 211 do 217. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
65,4% 
icon down
 8,8% 
icon unknown opinion
 25,8% 
Opinia pozytywna

mck

Telefon naprawde godny uwagi i wart swojej ceny. za niecale 400zl mamy super telefon. Plusy: glosny i wyrazny dzwiek (zarowno muzyka jak i rozmowa), wejscie 3,5 jack (!!), szybkie i intuicyjne menu, dobra bateria,stabilny soft, ciekawy design / wg mnie jedynym minusem tego telefonu jest przedni panel na ktorym strasznie widac odciski palcow, jest to wada wylacznie dla estetow ;). Telefon polecam w 100%!!


R E K L A M A
Opinia negatywna

CiuraP

Kolejna kopia ogranego schematu, nie zaskakuje ani wyglądem ani funkcjonalnością.. Standardowe mp3 aparat, trochę lepsza Nokia 3110 Classic po face liftingu. Czy Nokia nie może w końcu wypuścić dobrych tanich telefonów na rynek low-end?

Opinia pozytywna

Anonim

swietny telefonik!!czekam na premiere!!!nokia rzadzi i te s-e niech ida do lamusa!!!;)


R E K L A M A
Opinia neutralna

Monika

Do Anonima: cena tego telefonu ma wynosić ok. 65 euro. Na stronie Nokii Poland jest informacja, że ten model niedługo będzie dostępny.

Opinia neutralna

Anonim

Jaka jest cena tego telefonu?

Opinia neutralna

MJ

Ta klawiatura nie jest taka sama jak w N78 - zauważ ze te paski miedzy rzedami to wciecia na klawiaturze a nie same przyciski.
Ogólnie nie najgorszy, może być hitem przy niskiej cenie, stosunkowo podstawowy model z dobrymi parametrami przy dzisiejszym krzysie moze byc jednym z najlepiej sie sprzedających, podobnie 6303.

Opinia neutralna

m20

nadciąga fala nokii z klawiaturą a'la N78


R E K L A M A
Wszystkich opinii: 217. Pokazuję od 211 do 217. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies