Nokia 2700 Classic
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 217. Pokazuję od 181 do 190. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
65,4% 
icon down
 8,8% 
icon unknown opinion
 25,8% 
Opinia pozytywna

idol

świetny telefon naprawdę polecam;)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

maykel

Pozbylem sie e66 z nierdorobionym symbianem zeby powrocic do prawdziwej nokii! ten telefon jest swietny w swojej prostocie. nie ma nic z badziewia i blyskotek, nie jest szpanerski 'dla managerow' i innych waznych ludzi prezentujacych sie za pomoca gadzetow. Totalnie normalna bezawaryjna 100% dopracowana nokia do dzwonienia, pisania, uzywania jak trzeba prrzez lata. Swietna!

Opinia neutralna

Nokia

Telefon dostałem wczoraj. Myslałem ze słuzbowe telefony to daja badziew ale jestem pod wrazeniem :) Jest super :) Polecam bardzo mi sie podoba:)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

elka

Szkoda, że nie ma przycisku wyłączająceo i włączającego ponownie dźwięk dzwonka/sygnal połączenia/.Wprawdzie ostatni klawisz klawiatury wprowadza profil "Bez dżwięku" ale nie wyłącza to przychodzących sygnałów.
- Jestem ogólnie zadowolona z nabytego niedawno telefonu.

Opinia neutralna

monta

Ogólnie jestem zadowolona z telefonu tylko denerwuje mnie ten ogromny zegar prawie na środku wyświetlacza. Szpeci tapetę wiec go wyłączyłam :) Jeszcze mnie denerwuje że nie można nigdzie ściągnąć jakiegoś innego tematu na ten telefon. No przynajmniej jeszcze nie znalazłam niczego w internecie.

Opinia pozytywna

pyzior

Super telefon. Ma go mój sąsiad i mu zazdrościłem. Telefon jest piękny i dobrze się go trzyma. Wziął go w Erze za złotówkę. Jedyne co mnie rozbroiło to 1200zł na pudełku. Chyba przesadzili...

Opinia pozytywna

Sandra

Telefon jest ładny, dobrze lezy w dloni. Jest szybki, nie zacina sie. Dzwięk jest czysty i glosny. Aparat wporzadku, lecz video jest dosc słabe.
Polecam!


R E K L A M A
Opinia neutralna

żuber97

Do anonima.Musisz długo przyrtzymać klawisz z czerwoną słuchawką.Mi też na początku nie chcało zadzałać

Opinia pozytywna

żuber97

Mam ten telefon od 5 dni.Jestem z niego bardzo, bardzo zadowolony. Bardzo głośno i czysto odtwarza muzykę. Ma dobrą bateria. Aparat jest nawet dobry ale mógłby być lepszy. Ma już kartę pamięci 1 GB.Szkoda tylko że w zestawie nie było kabla USB. Gry ma fajne tylko że trzeba niektóre pobrać (za 9 zł).Ma różne funkcje np. stoper.

Opinia neutralna

q

wszystko pięknie, tylko ten #%$#@&^& zegar!

Wszystkich opinii: 217. Pokazuję od 181 do 190. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies