- Strona główna
- Telefony Nokia
- 225 4G
| Marka |
Nokia Zobacz Telefony Nokia |
|---|---|
| Model | 225 4G |
| Inne nazwy | TA-1289 |
| Wprowadzony na rynek |
IV kwartał 2020 (5 lat 7 miesięcy temu) |
| Cena |
[Info]
3 oferty od 255,00 do 259,00 zł Sprawdź ceny Zobacz również: Ranking telefonów w tym zakresie cenowym Ustaw alert cenowy |
| Ten telefon jest dostępny w sieci |
![]() |
| Rodzaj | Klasyczny (bar) |
| Wymiary | 124.74 x 51.02 x 13.71 mm |
| Waga | 91.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 4 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / TFT 64 tysięcy kolorów, 60 Hz 240 x 320 px (2.40") 167 ppi ∼28.0% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Ion 1200 mAh 87.53 C2T - capacity to thickness |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć książki telefonicznej | 2000 pozycji |
| Pamięć wbudowana | 128 MB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Karty pamięci |
|
| Procesor |
Unisoc UMS9117
Zegar procesora: 1.00 GHz Liczba rdzeni: 1 czytaj więcej ARM Cortex-A7 do 1 GHz, pamięć: LPDDR2, 1 CS, 16 bitów, do 533 MHz; NAND Flash; USB 2.0, aparat do VGA; LTE kat. 4 |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 850 900 1700 1900 |
| Standard LTE |
FDD LTE: 2100, 1800, 900, 850 TDD LTE: 2600, 2500, 2300, 1900 |
| Standard 5G |
|
| Standard CDMA |
|
| Standard TD-SCDMA |
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
| EAN |
Dostępne w 3 wariantach:
|
| MPN |
Dostępne w 3 wariantach:
|
HISTORIA CEN
ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU
-
Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć. Kliknij tutaj aby dodać zdjęcie.
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ
Pierwszy aparat
-
Matryca0.3 Mpx
-
Rozdzielczość640x480 px
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
DodatkoweFF
CZUJNIKI
-
Akcelerometr
-
Zbliżeniowy
-
Światła
-
Magnetometr
-
Żyroskop
-
Barometr
-
Wysokościomierz
-
Grawitacyjny
-
Efektu Halla
-
Skaner tęczówki
-
Czytnik linii papilarnych
-
Termometr
-
Higrometr
TRANSMISJA DANYCH
-
xHTML
-
WAPv2.0
-
HSCSD
-
HSDPA
-
HSUPA
-
HSPA
-
HSPA+
-
LTE DL
-
LTE UP
-
GPRS
-
EDGE
-
Bluetooth
-
Profil A2DP
-
WiFiczytaj więcej
-
Hotspot WiFi
-
DLNA
-
Podczerwień
-
USB
-
Moduł GPS
-
Obsługa A-GPS
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI
-
Poł. oczekujące
-
Poł. konferencyjne
-
Przekierowania
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
Pamięć SMS
-
EMS
-
MMS
-
Słownik
T9
-
Klient e-mail
-
Protokoły e-mail
-
Sprzętowa QWERTY
-
Czytnik RSS
MULTIMEDIA
-
Radio
-
Obsługa mp3
-
Głośniki stereo
-
Audio Jack3.5 mm
-
Formaty dźwiękuAMR, MID
-
Polifonia
-
Video dzwonki
-
Kompozytor
-
Gry
-
Java
-
Videotelefon
-
Telewizja DVB-H
-
Wyjście TV
PIM I FUNKCJE DODATKOWE
-
Zegarek
-
Stoper
-
Alarm
-
Kalkulator
-
Przelicznik walut
-
Organizer
-
Kalendarz
-
Tryb samolotowy
-
SyncML
-
Dane i faks
-
Wygaszacz
-
Tematy
-
Wymienna obudowa
-
Wybieranie głosowe
-
Głośnomówiący
-
Dyktafon
-
Vibra
WYKRES POPULARNOŚCI
Wykres zmian popularności telefonu
Nokia 225 4G
Nokia 225 4G
Pozostałe
Kup: Nokia 225 4G
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
W telefonie Nokia 225 4G nie ma możliwości ładowania indukcyjnego. Możliwe jest jedynie ładowanie przy pomocy tradycyjnej ładowarki. Telefony z ładowaniem indukcyjnym można znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej.
Owszem, telefon Nokia 225 4G pozwala na skorzystanie ze słuchawek przewodowych z wykorzystaniem gniazda jack. Użytkownik nie jest zatem ograniczony jedynie do korzystania ze słuchawek Bluetooth. Możesz sprawdzić ofertę naszych partnerów. Znajdziesz tam słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Tak, Nokia 225 4G należy do grupy urządzeń oferujących możliwość korzystania z dwóch kart SIM. Konfiguracja kart dual SIM w tym urządzeniu: nanoSIM, nanoSIM. Urządzenie pozwala na korzystanie z pasywnego dual SIM. Pasywny dual SIM pozwala na używanie obu kart SIM, ale tylko jedna z nich jest aktywna jeżeli w danym momencie np. prowadzimy rozmowę telefoniczną.
Niestety, Nokia 225 4G nie obsługuje standardu 5G. Jeżeli zależy Ci na tej funkcji zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki zaawansowanej. Jeżeli szukasz najlepszych urządzeń obsługujących 5G, zajrzyj do naszego rankingu top 10 urządzeń z 5G.
Opinie nie są weryfikowane.
Dodaj swoją opinię!
Paji
Opinia neutralna
Ok ze VOLte lte itp ale na tym pozytywów koniec. Nokia obecna nie ma nic wspólnego z dawna to po pierwsze.
Tani plastik trzeszczy i rysuje się ale to nic. System jest gorszy od tego sprzed 20 lat. Mi się tele często zawiesza się. Pisanie sms to sadomasochizm Mam dwie karty sim, wybrane pytaj zwasze ale i tak tylko pierwsza widzi
Miałem wiele tele Nokii i każdy okazał nie wypałem no może poza nokią 505
Tani plastik trzeszczy i rysuje się ale to nic. System jest gorszy od tego sprzed 20 lat. Mi się tele często zawiesza się. Pisanie sms to sadomasochizm Mam dwie karty sim, wybrane pytaj zwasze ale i tak tylko pierwsza widzi
Miałem wiele tele Nokii i każdy okazał nie wypałem no może poza nokią 505
.72.159.242 | 12.02.2024, 19:02
Daniel
Opinia pozytywna
Telefon super do podstawowych zadań. Niezawodny i dobrze wykonany. Zasięg dobry, jakość rozmów bardzo dobra. Bateria trzyma dobrze. Największą wadą telefonu jest trzeszcząca obudowa, ale nie objawia się to podczas trzymania w reku, tylko przy nacisku. Od biedy można posłuchać radia.Telefon nie posiada Wi-fi, co dla niektórych może być przeszkodą. Internet w miarę przyzwoicie można przejrzeć, ale nie jest to zbyt wygodne. Ogólnie wrażenia mam pozytywne. Brakuje mi w tym urządzeniu maila i USB-C, poza tym telefon spełnia się w swojej roli. Przesiadłem się ze smartfona i nie żałuję. Opinia po prawie 2 latach użytkowania. Jeśli miałbym kupować ponownie ten telefon, to nie wahałbym się, telefon wart tych 250zł, w przeciwieństwie do smartfonów tej cenie :D
.146.112.173 | 17.09.2023, 22:09
KondzislavSKY
Opinia pozytywna
Ogólnie jestem mega zadowolony z tego telefonu (nadmienię że jestem osobą młodą i przesiadłem się na ten telefon z HUAWEI P40 Lite). Ogółem telefon świetny, nie zacina się, płynny w działaniu, dość intuicyjny, bardzo dobry zasięg, zdjęcia średniej jakości (640x480), głośny dzwonek, intuicyjne wpisywanie SMS, na minus brak aplikacji notatki, jakość głosu podczas rozmów na plus, podobnie klawiatura, bardzo wygodna i pisanie sms to czysta przyjemność. Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują telefon za 229 zł i uważają, że będzie działaniem przypominał iPhone 12. Ogółem polecam każdemu kto od telefonu wymaga niezawodnego narzędzia komunikacji. Dla mnie rewelacja :-)
.41.237.154 | 02.02.2022, 18:02
PC007
Opinia negatywna
Niestety więcej minusów niż plusów:
błyszczące przyciski funkcyjne, obudowa zaczynająca trzeszczeć po dwóch dniach noszenia w marynarce, brak możliwości edycji szablonów SMS, bateria która przy jednej karcie SIM z uruchomionym 4G wystarczyła na dwa i pół dnia, długi czas ładowania. Telefon po samoczynnej blokadzie klawiatury, która następuje dosyć szybko nie wraca do miejsca w którym wygasił ekran.
Z plusów: bardzo dobra jakość połączenia (VoLTE) i zasięg.
błyszczące przyciski funkcyjne, obudowa zaczynająca trzeszczeć po dwóch dniach noszenia w marynarce, brak możliwości edycji szablonów SMS, bateria która przy jednej karcie SIM z uruchomionym 4G wystarczyła na dwa i pół dnia, długi czas ładowania. Telefon po samoczynnej blokadzie klawiatury, która następuje dosyć szybko nie wraca do miejsca w którym wygasił ekran.
Z plusów: bardzo dobra jakość połączenia (VoLTE) i zasięg.
.64.8.117 | 19.03.2021, 21:03
k
Opinia pozytywna
Jest to telefon do przeglądania stron internetowych,dzownienia,smsów,robienia średnich zdjęć i słuchania muzyki,ma bardzo dobry zasięg podczas podróży pociągiem przez lasy,pola i odludzia,możliwość ustawienia 3G lub 4G,sprawdzenia ilości transmisji danych,ilości minut połączeń,itd
Można posłuchać dobrze muzyki no i typowe dźwięki charakterystyczne dla Nokii przy budziku.
Można posłuchać dobrze muzyki no i typowe dźwięki charakterystyczne dla Nokii przy budziku.
.134.165.181 | 11.04.2021, 23:04
Ewa
Opinia neutralna
Moj egzemplarz kupiony w MediaMarkt jest wadliwy. Nie zawsze pojawiaja sie sygnaly dzwieku. Reklamacja w MediaMarkt negatywna. Ja moge dzwonic. Natomiast jak ktos do mnie dzwoni to nigdy nie wiadomo czy bedzie sygnal dzwiekowy czy tez go nie bedzie. Odradzam zakup.
.184.204.18 | 19.04.2022, 19:04
