myPhone Q-Smart Plus
Recenzja

Opublikowane:

Tani, nie znaczy zły

Odsłuchaj artykuł

Dziś zapraszam na recenzję kolejnego myPhone, jaki trafił do dystrybucji w Biedronce. myPhone Q-Smart Plus to propozycja dla miłośników smartfonów w większym formacie.

myPhone Q-Smart Plus
myPhone Q-Smart Plus fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Od pewnego czasu produkty myPhone są kojarzone głównie jako "telefon z Biedronki". To wcale nie zarzut - a raczej podkreślenie sukcesu, jakim stało się wykorzystanie tego, jakże szerokiego, kanału dystrybucji. Właściwie - każdy model, który trafi do sklepu pod szyldem kolorowego owada, sprzedaje się co najmniej dobrze. To suma łatwej dostępności oraz niskiej ceny tych urządzeń.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Ale czy niska cena automatycznie oznacza złą jakość? Im częściej testuję przysłowiowe "telefony z Biedronki", tym bardziej nabieram przekonania, że tani telefon wcale nie musi być zły. Owszem, nie jest tak imponujący i szybki jak flagowiec, ale mimo wszystko - można w nim znaleźć zalety.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie odkryłem w najnowszym Q-Smart Plus - zapraszam do lektury. Ale spokojnie, o wadach też będzie...


myPhone Q-Smart Plus - wideorecenzja
wideo: mGSM.pl przez YouTube



Spis treści



materiał własny

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17271

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
100,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 0,0% 
Default user logo
olcia-mix

Opinia pozytywna

Kupiłam go bo potrzebowałm czegoś na szybko i na prawdę nie jest źle, wszystko na razie działą bez problemu, płynnie, podoba mi się brak nakładki i wygląda telefonu, jest przyjemny w dotyku i lekki
.piratenpartei-nrw.de | 22.06.2017, 10:06

R E K L A M A
Default user logo
Pnaski

Opinia pozytywna

To nie jest zła propozycja w swojej kategorii cenowej, ma swoje plusy, na pewno przyzwoicie wygląda i jest funkcjonalny
.relay.coldhak.com | 19.06.2017, 11:06


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies