SmileTenor
Kupiłem dla żony wersję Cloud Dancer z kryształkami Swarovskiego 512 GB w promocji na niemieckim Amazonie za całe 2000 ;) i jak dla mnie super telefon za tę cenę.
Cisuwa
Smartfon wyceniony na 3500 i nadal można go za tyle kupić. Zalety: słaby procesor, brak teleobiektywu, pojemność baterii poniżej normy, mimo że jest to Si-Car, standard militarny. No i ładowanie indukcyjne, więc prawie flagowiec. Nie zabrakło oczywiście moto ejaj.
Podsumowanie: Motorola bawi się w Samsunga, wycenia średniaka na flagowca, gdzie za połowę tej ceny można mieć to samo, a dokładając odrobinę, chociaż flagowy procesor. Prawdopodobnie niedługo cena spadnie, ale na tą chwilę jest kiepsko.
Xiaomi jednak lepsze, takie poco f8 pro ma lepszy zestaw aparatów, flagowy procesor, większą baterię i szybsze ładowanie-no i kosztuje 2 tys.
Kilkukrotnie zastanawiałem się nad kupnem motoroli, jednak nie byłem przekonany. I raczej nie będę brał tego modelu pod uwagę.
zyw
Według informacji na stronie producenta zastosowano tutaj baterię węglowo-krzemową.
Tak, rzeczywiście w tym momencie producent taką podaje. Poprawiłem. Dziękuję za zwrócenie uwagi i pozdrawiam. (jf)