-
głębokość demontażu4
-
elementy złączne (rodzaj)3.3
-
narzędzia (rodzaj)3.85
| Marka |
Logicom Zobacz Telefony Logicom |
|---|---|
| Model | Logikids Buddy |
| Wprowadzony na rynek | IV kwartał 2025 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 211.20 x 127.90 x 9.70 mm |
| Waga | 325.00 g |
| Kolor | Blue |
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów 800 x 1280 px (8.00") 189 ppi ∼68.7% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Ion 5000 mAh 515.46 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 23% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 15 |
| Procesor |
Allwinner A537
Zegar procesora: 2.00 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC1 @750 MHz czytaj więcej 64-bit, 22 nm, 2x ARM Cortex-73 do 2 GHz + 6x ARM Cortex-A53; obsługa pamięci: 32bit 4CS 16 GB DDR, DDR3, DDR3L, LPDDR3, DDR4, LPDDR4, LPDDR4x; zapis wideo: H.264 - 1080P @60 fps, MJPEG - 3840x2160 @15 fps, JPEG - 8192x8192; obsługa aparatu: MIPI CSI - 4+2x2/4+4lane, do 16 Mpx; obsługa wyświetlacza: Support RGB, Dual-link LVDS, MIPI DSI, E-ink, eDP1.3; interfejsy lokalne: PCIe 2.1, USB 3.1, USB 2.0, SDIO 3.0, GMAC |
| Ekran dotykowy |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy