Wszystkich opinii: 72. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 26,4% 
icon unknown opinion
 23,6% 
Default user logo
Damina

Opinia neutralna

Miałem ten telefon. Żałuję, że mi się zepsuł. Bardzo dobry ekran, zwłaszcza do patrzenia w nocy. Słaba bateria, ale tak to super. Bardzo dobry był. Żałuję, że LG już nie ma takich telefonów, już nie produkuje smartfonów.
2a00:f41:14f5:451f:d0b3:6ff:fee6:3b3 | 07.05.2026, 15:05

R E K L A M A
Default user logo
Yurys

Opinia pozytywna

Używam od prawie 5 lat. Po około 3 latach od zakupu zaczął się szybko rozładowywać, nagle wyłączać bez powodu, ale minęło mu po ok. pół roku mimo braku napraw Teraz starcza mi w miarę by przez jeden dzień używać go bez ładowania, choć czasem się tnie - np. gdy nagle włączę internet i mam dużo powiadomień
.47.124.182 | 25.12.2022, 10:12
Default user logo
Jaaa

Opinia pozytywna

Nie bede tutaj slodzil zadnej marce ale dwa smartphony maja numer 1. Otoz to LG K10 2016 oraz Samsung S4. Oba sa, byly i beda najlepsze.m Reszta to smieci...
.107.1.54 | 06.11.2022, 19:11

R E K L A M A
Default user logo
Anna P.

Opinia negatywna

Telefon służył mi łącznie jakieś dwa lata. W międzyczasie potłukł się ekran, przez upadek. Dalej korzystałam z telefonu, byłam w miarę zadowolona, chociaż korzystałam na nim z niewielu aplikacji. Po około dwóch latach zaczął się bardzo zacinać i długo ładował strony. Do tego bateria trzyma bardzo słabo po tych dwóch latach. Obecnie ciężko jest na nim zrobić cokolwiek więcej od dzwonienia i przeglądania Facebooka. Uważam, że w tej cenie na pewno można by było znaleźć coś dużo lepszego, telefon który posłuży dłużej niż dwa lata. Dlatego nie polecam.
.146.224.68 | 07.01.2021, 11:01
Default user logo
Tymek

Opinia pozytywna

Telefon bardzo mi sie podaba jest funkcjonarny i mimo kilu wad dzielnie służy mi ponad 3 lata
.134.116.145 | 23.05.2020, 19:05
Default user logo
Tomcioo

Opinia negatywna

Niestety jest to moje ostatnie LG. Telefon który po dwóch latach użytkowania nadaje się na złom, a zaznaczam, że należę do ludzi dbających o sprzęt. Ładowarka powinna być zamontowana w tym LG na stałe, bo bateria to szajs. A obecnie zacina się i zawiesza na okrągło. Nie polecam tego telefonu, szkoda kasy.
.173.195.186 | 31.03.2020, 11:03
Default user logo
Andzia

Opinia neutralna

Telefon posiadam już 2 lata. Na ogół do tej pory jest sprawny, jednak z czasem zaczął się coraz częściej zacinać. Momentami bywają one długie. W trakcie tych dwóch lat miałam sytuację kiedy to telefon sam się wyłączył i nieustannie dokonywał na początku pobierania aktualizacji systemu a następnie cały czas wyświetlało się logo jakby miał się ładować do włączenia czego finalnie nie robił. Smartphone oddałam do naprawy i urządzenie zostało oddane po hard resecie. Poza tym problem pojawia się z baterią. Po takim czasie użytkowania telefon wyłączał się bez powodu przy 30-40%. Bywało tak, że stan baterii wtedy wynosił 0% a innym razem nawet 50%. Bardzo szybko zaczęła spadać bateria, mimo nie używania telefonu.
.224.217.75 | 09.11.2019, 20:11

R E K L A M A
Default user logo
Koteq

Opinia negatywna

Jedyny plus tego telefonu to fajny wygląd. Niestety bardzo zużywa baterię. Właściwie trzeba zawsze mieć przy sobie ładowarkę. Na dodatek długo się ładuje. Ten sam problem pojawił się pomimo wymiany baterii na nową.
.207.150.206 | 29.10.2019, 14:10
Default user logo
mrtobor

Opinia negatywna

Po dwóch latach użytkowania, telefonu nie da się obsługiwać. Zacina, bateria schodzi bardzo szybko.
.173.224.211 | 07.09.2019, 21:09
Default user logo
Jark13

Opinia pozytywna

Użytkowany od 3 lat, działa, i swoje podstawowe funkcje jak najbardziej dają radę, jedyny mankament to utrata sygnału gps przy nawigacji, dość często. A więc jak na budżetowy telefon o. k.
.0.36.53 | 29.08.2019, 21:08
Wszystkich opinii: 72. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies