LG K10 LTE
Damina
Opinia neutralna
Miałem ten telefon. Żałuję, że mi się zepsuł. Bardzo dobry ekran, zwłaszcza do patrzenia w nocy. Słaba bateria, ale tak to super. Bardzo dobry był. Żałuję, że LG już nie ma takich telefonów, już nie produkuje smartfonów.
2a00:f41:14f5:451f:d0b3:6ff:fee6:3b3 | 07.05.2026, 15:05
Yurys
Opinia pozytywna
Używam od prawie 5 lat. Po około 3 latach od zakupu zaczął się szybko rozładowywać, nagle wyłączać bez powodu, ale minęło mu po ok. pół roku mimo braku napraw Teraz starcza mi w miarę by przez jeden dzień używać go bez ładowania, choć czasem się tnie - np. gdy nagle włączę internet i mam dużo powiadomień
.47.124.182 | 25.12.2022, 10:12
Jaaa
Opinia pozytywna
Nie bede tutaj slodzil zadnej marce ale dwa smartphony maja numer 1. Otoz to LG K10 2016 oraz Samsung S4. Oba sa, byly i beda najlepsze.m Reszta to smieci...
.107.1.54 | 06.11.2022, 19:11
Anna P.
Opinia negatywna
Telefon służył mi łącznie jakieś dwa lata. W międzyczasie potłukł się ekran, przez upadek. Dalej korzystałam z telefonu, byłam w miarę zadowolona, chociaż korzystałam na nim z niewielu aplikacji. Po około dwóch latach zaczął się bardzo zacinać i długo ładował strony. Do tego bateria trzyma bardzo słabo po tych dwóch latach. Obecnie ciężko jest na nim zrobić cokolwiek więcej od dzwonienia i przeglądania Facebooka. Uważam, że w tej cenie na pewno można by było znaleźć coś dużo lepszego, telefon który posłuży dłużej niż dwa lata. Dlatego nie polecam.
.146.224.68 | 07.01.2021, 11:01
Tymek
Opinia pozytywna
Telefon bardzo mi sie podaba jest funkcjonarny i mimo kilu wad dzielnie służy mi ponad 3 lata
.134.116.145 | 23.05.2020, 19:05
Tomcioo
Opinia negatywna
Niestety jest to moje ostatnie LG. Telefon który po dwóch latach użytkowania nadaje się na złom, a zaznaczam, że należę do ludzi dbających o sprzęt. Ładowarka powinna być zamontowana w tym LG na stałe, bo bateria to szajs. A obecnie zacina się i zawiesza na okrągło. Nie polecam tego telefonu, szkoda kasy.
.173.195.186 | 31.03.2020, 11:03
Andzia
Opinia neutralna
Telefon posiadam już 2 lata. Na ogół do tej pory jest sprawny, jednak z czasem zaczął się coraz częściej zacinać. Momentami bywają one długie. W trakcie tych dwóch lat miałam sytuację kiedy to telefon sam się wyłączył i nieustannie dokonywał na początku pobierania aktualizacji systemu a następnie cały czas wyświetlało się logo jakby miał się ładować do włączenia czego finalnie nie robił. Smartphone oddałam do naprawy i urządzenie zostało oddane po hard resecie. Poza tym problem pojawia się z baterią. Po takim czasie użytkowania telefon wyłączał się bez powodu przy 30-40%. Bywało tak, że stan baterii wtedy wynosił 0% a innym razem nawet 50%. Bardzo szybko zaczęła spadać bateria, mimo nie używania telefonu.
.224.217.75 | 09.11.2019, 20:11
Koteq
Opinia negatywna
Jedyny plus tego telefonu to fajny wygląd. Niestety bardzo zużywa baterię. Właściwie trzeba zawsze mieć przy sobie ładowarkę. Na dodatek długo się ładuje. Ten sam problem pojawił się pomimo wymiany baterii na nową.
.207.150.206 | 29.10.2019, 14:10
mrtobor
Opinia negatywna
Po dwóch latach użytkowania, telefonu nie da się obsługiwać. Zacina, bateria schodzi bardzo szybko.
.173.224.211 | 07.09.2019, 21:09
Jark13
Opinia pozytywna
Użytkowany od 3 lat, działa, i swoje podstawowe funkcje jak najbardziej dają radę, jedyny mankament to utrata sygnału gps przy nawigacji, dość często. A więc jak na budżetowy telefon o. k.
.0.36.53 | 29.08.2019, 21:08