Wszystkich opinii: 3. Pokazuję od 1 do 3. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
100,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 0,0% 
Opinia pozytywna

Guciu

Sorry, infinix hot 30 kupiłem za ok 560 zł, obydwa modele chodzą ok.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Guciu

Telefon ten miałbyć zakupem świątecznym dla żony, jako prezent małym kosztem za ok Okazał się towarem za ok 360 zł z wyposażeniem jakie mają telefony z wyższej półki w granicach 1200-1400zł. Po zapoznaniu się z tym modelem postawiłem jeszcze na zakup modelu Ininix hot 30 8 ram 256 GB wewnętrznej i to za 660 zł. Przez ponad 2 miesiące działją bez zarzutu, wiadomo, że aparaty są gorszej jakości ale niezauważalne, godne polecenia dla przeciętnych urzytkowników.

Opinia pozytywna

Pioter

Mam od miesiąca. Jestem bardzo zadowolony. Duży wyświetlacz. Wiele funkcji łatwych w obsłudze. Bardzo ładne zdjęcia.


R E K L A M A
Wszystkich opinii: 3. Pokazuję od 1 do 3. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies