-
głębokość demontażu3.9
-
elementy złączne (rodzaj)2.6
-
narzędzia (rodzaj)4.05
| Marka |
iGET Zobacz Telefony iGET |
|---|---|
| Model | Smart W40 |
| Wprowadzony na rynek | III kwartał 2025 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 246.10 x 162.80 x 10.20 mm |
| Waga | 528.00 g |
| Kolor | Graphite Grey |
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów 800 x 1280 px (10.10") 149 ppi ∼73.8% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Ion 5000 mAh 490.20 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 20% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 15 |
| Procesor |
Unisoc Tiger T310 UMS312
Zegar procesora: 2.00 GHz Liczba rdzeni: 4 GPU: PowerVR GT7200 czytaj więcej TSMC 12 nm, Cortex A75 do 2 GHz + 3x Cortex-A55 do 1,8 GHz; LPDDR3 @933 MHz, LPDDR4/4X @1333 MHz, eMMC 5.1; wyświetlacz do 720x1600 px; nagrywanie wideo: 1080p @30 fps, H.263, H.264, H.265; LTE kat.7., WiFi b/g/n/ac, BT 5.0, radio FM, lokalizacja: GPS, Glonas, Beidou, Galileo |
| Ekran dotykowy |
|
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
70 h 11 min
trwałość baterii na cykl
1 300
trwałość baterii w cyklach
E (w skali od A do E)
spadki swobodne
B (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP20
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaE (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl70 h 11 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 300
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń52
-
Spadki swobodneE (w skali od A do E)
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa5 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa10 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego6 lat
-
Klasa możliwości naprawyB (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena3.47
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę12 miesięcy
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od22.07.2025
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy