Huawei P8 Lite
Mich
Polecam. Mam P8 lite od 2015 czyli już 4 lata. Telefon działa cały czas dobrze. Szukam sobie nowego bo zbił mi się ekran po wypadnięciu z kieszeni w kurtce na beton. Mimo to dalej działa ekran i można normalnie użytkować. Wielokrotnie mi upadał i zawsze wytrzymywał. Żadnych zawiech nie ma. Nigdy nie robiłem mu formata, cały czas działa płynnie i się nie wiesza.
Dusskaa
Użytkuję ten telefon od 2016r i mogę z czystym sumieniem polecić ten telefon. Po 3 latach sprawuje się nieźle. Gdybym nie rozbiła wyświetlacza , myślę, że jeszcze z 1-2 lata na spokojnie by dał radę.
Nonconformer
Ogólnie działał dobrze oprócz tego, że wyginł się jak plastelina, wyświetlacz się zgiął i podswietlał w tym miejscu jaśniej. Po niespełna 3latach porostu zgasł podczas użytkowania i nie dał się uruchomić. Koniec historii tego smartfona. Więcej nie kupię tej urządzenia tej chińskiej firmy. Mam teraz HTC desire 12+. Napisze opinie jak się zepsuje albo za parę lat kiedy się przesiadę na nowszy. Pozdrawiam czytelników.
jonson
Użytkuje ten telefon od roku. Jak dotąd działa bez problemów. Fakt, bateria mogłaby trzymać dłużej, ale cóż, jakoś przyzwyczaiłem się do tego, ale tel. jest ok. Mając stare telefony komórkowe też często ładowałem. Z dodatkowym ładowaniem nie mam problemów.
Mateusz
Telefon idioto odporny. Użytkuje go od 3.5 roku nie jednokrotnie mi upadł i szybka cała.Nie zawiesza się. Jedynie co to po 3 latach wymieniłem baterie (spokojnie można to zrobić samemu) i wejście ładowania ma już luzy.
+ odporność (deszcz, kurz, upadki)
+ płynność działania
- bateria
-gniazdo ładowania
Wiktoria
Telefon ma 3 lata więc ma prawo się szybciej rozładowywać, jednak bateria trzyma naprawdę krótko i dla osoby która dużo używa telefonu to tego modelu nie polecam. Jednak gdy ma się zamiar używać go w małych ilościach w większości do dzwonienia i esemesowania to będzie idealny. Do większego użytku bardzo uciążliwy.
Lew222
Telefon mam trzy lata i jest ok - wbrew opiniom innych. Baterię trzeba w ciągu dnia tylko ładować dwa razy ale jest ok. Używam mapy w aucie i gps i jest ok,polecam ten telefon, internet chodzi szybko i sprawnie jednak najlepszy mój telefon to samsung s5 neo - trzy dni bateria trzyma i mam go do dziś
Ania
Najgorszy telefon jaki miałam bateria ledwo wytrzymuje jeden dzień przy nie dużym korzystaniu z telefonu. Zawiesza się okropnie już po kilku tygodniach użytkowania. Włącza się czarny ekran i trzeba go resetować. Strata pieniędzy na to badziewie!!!! Nie polecam nikomu!!!! Beznadzieja totalna!!!! Nie kupujcie!!!!
Ania
Najgorszy telefon jaki miałam bateria ledwo wytrzymuje jeden dzień przy nie dużym korzystaniu z telefonu. Zawiesza się okropnie już po kilku tygodniach użytkowania. Włącza się czarny ekran i trzeba go resetować. Strata pieniędzy na to badziewie!!!! Nie polecam nikomu!!!! Beznadzieja totalna!!!! Nie kupujcie!!!!
Ali30
Ja mam ten telefon juz.... 4 lata! I powiem tak, wiadomo, jest już weteranem i od jakiegoś czasu (2-3) miesiące zdarza mu się wariować, ale umówmy się, ze sprzęt, który ma tyle lat to jednak już ma prawo. Ogólnie telefon super, nie miałąm z nim żadnych problemó przez cały tenc zas. teraz się przymierzam do zakupu Mate 20 Pro, ale opinie nie powalają, więc jeszcze trochę poszukam :)