Huawei P8 Lite
Smiley
Telefon posiadam od 2 lat, więc zdążyłam się zapoznać z jego funkcjonowaniem.
Na początku należy wspomnieć, że posiada bardzo wytrzymałą obudowę. Telefon upadł nie raz, a nic mu się nie stało. Aparat początkowo sprawował się bardzo dobrze, robił bardzo ładne zdjęcia, po czasie jednak zaczął mieć problemy z wyostrzaniem. Bardzo dużą zaletą jest bateria, która jest wytrzymała. Spokojnie wystarcza mi na korzystanie z internetu czy Wifi nawet po 2 latach użytkowania.
Niestety, muszę przyznać, że telefon bardzo mocno się zawiesza, mam wrażenie, że nie nadąża już, wydajność jest bardzo słaba. Po włączeniu internetu nie da rady wejść od razu na messengera, dymki się zawieszają. Telefon potrafi sam się wyłączyć, a budzik nie zadzwonić. Karta pamięci nic nie zmieniła. Po ponownym włączeniu nabywa prędkości, można sprawdzić coś w internecie.
Ogólnie telefon jest w porządku, ale czasem trzeba mieć do niego cierpliwość.
Uzależniona od telefonu
Ten telefon mam około 2 lat. Sprawuje się nieźle byłby idealny gdyby nie to, że bateria wytrzymuje mi tylko 2 godziny po naładowaniu. Cena którą zapłaciłam to 600 zł. Jednak za taką cenę nie można niczego więcej wymagać od tego modelu.
Grzesiek310891
Uzytkuje od 2mscy. Polowa 2019 a daje rade, kupiony za 170zl. 2gb i 16gb jest to minimum na obecne czasy i jest ok. Jak byl nowy to ile kosztowal? Z 800zl? W tej cenie pod wzgledem parametrów telefon super. Aparaty daja rade. Na minus to 2dni na baterii. Ogolnie w tych pieniądzach zdecydowanie polecam.
ola
Nie jest zły, ale szału też nie ma, zawiesza się baaardzo często, nawet po dodaniu karty pamięci, bluetooth nie działa, nie da się go sparować z selfie stickiem i mini bandem...
Michał J
Zdecydowanie nie polecam tego telefonu, nie wiem skąd wzięło się tyle pozytywnych opinii. Każdy mój znajomy, razem ze mną, mówi, że telefon jest bardzo dobry, ale tylko przez pierwsze kilka miesięcy, może rok. Po tym czasie telefon mocno zwalnia. Pojawia się nawet problem z połączeniem z JBL Charge 3 i równoczesnym odtworzeniem muzyki z YouTube. Telefon z kartą pamięci i bez żadnych gierek na prawdę jest powolny i nawet zadzwonienie czasami sprawia, że muszę poczekać kilka sekund. Po 3 latach z czego 1,5 było irytowaniem się z powody niemożności wymienienia sprzętu, stwierdzam, że nie warto. Chociaż teraz można go kupić za 550 zł jak ja kupowałem za 800, także jeśli chcecie telefon na rok to możecie wziąć ;)
Ten telefon debiutował 4 lata temu. W tej branży to są 4 kolejne generacje i ciągle rosnące wymagania aplikacji. Dziś 2 GB RAM-u to śmiesznie mało. Dawniej w wersji Lite to było coś! - I naprawdę nie ma się co dziwić pozytywnym opiniom. Wystarczy zerknąć na ich daty. (jf)
Jarooooo
Prawda jest taka,że każdy z nas ma różne zdanie na temat smartfonów.
Ja odniosę się do Huawei P8 Lite.
Użytkuję ten telefon codziennie ,internet włączony od rana do wieczora.
Telefon wytrzymuje cały dzień.
Ktoś pisał że telefon zamula bo apki itp .. Ludzie jeśli macie taki problem wrzućcie sobie kartę pamięci a tel będzie chodził jak nowy.
Telefon zasługuje na bardzo duży plus.
Moja ocena to 10/10.
Ze swojej strony szczerze polecam P8 lite.
Konrad
Telefon po zapełnieniu 80% pamięci strasznie zacina, po prostu muli.... dymki z messengera się ścinają, wejście na snapchata dramat, wejście na instagrama jeszcze większy. Bateria słabo. Plusów ma bardzo mało, ogólnie nie polecam.
Bbb
Posiadam ten telefon ponad dwa lata. Byłam zadowolona z użytkowania jednak po upływie czasu telefon bardzo się zacina, do tego stopnia że nie można zrobić na nim kompletnie nic, w ciągu dwóch lat formatowałam telefon 3 razy. Pomogło niestety tylko na chwilę. Wydaje mi się że z biegem czasu wraz z aktualizacją przeróżnych aplikacji telefon nie daje już rady, a szkoda.
mmaa
Telefon sprawuje się bardzo dobrze, użytkuje go już ponad trzy lata i nadal w stanie idealnym. Jeśli chodzi o wytrzymałość to prawie jak nokia 3310, upadków tyle co przeżył to nie jestem w stanie zliczyć. :) Jeśli chodzi o wytrzymałość to najwyższy poziom i jedyne co w nim mi się nie podoba to słaby aparat... Zdjęcia wyglądają zamglone...
OnizukaTSW
Niestety moja opinia o tym telefonie jest zdecydowanie negatywna - kiepski aparat, kiepska obudowa, kiepska bateria i kiepska wydajność co powoduje że nawet pod niewielkim obciążeniem telefon strasznie muli. Zdecydowanie odradzam jego kupno.