Huawei MatePad Pro 12.2 2025
| Marka |
Huawei Zobacz Smartfony Huawei |
|---|---|
| Model | MatePad Pro 12.2 2025 |
| Inne nazwy | MRO-W00 |
| Wprowadzony na rynek | II kwartał 2025 |
| Cena | |
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 271.25 x 182.53 x 5.50 mm |
| Waga | 508.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 4 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / OLED 1,07 miliardów kolorów, 144 Hz 1840 x 2800 px (12.20") 275 ppi max. luminancja 2000 nitów [cd/m²] kontrast 2000000:1 ∼89.0% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Max. czas odtwarzania | Video: 14 h |
| Standardowa bateria |
Li-Po 10100 mAh 1836.36 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 98% urządzeń |
| Pojemność znamionowa baterii | 10000 mAh |
| Szybkie ładowanie | SuperCharge |
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana |
Dostępne w 3 wariantach:
|
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | HarmonyOS 4.2 |
| Ekran dotykowy |
|
| EAN |
Dostępne w 4 wariantach:
|
| MPN |
Dostępne w 4 wariantach:
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy