HTC Desire 500
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 120. Pokazuję od 111 do 120. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
54,2% 
icon down
 23,3% 
icon unknown opinion
 22,5% 
Opinia pozytywna

wojtek151

Witam wszystkich! Mam ten telefonik od miesiąca i po tych innych badziewiach, wreszcie spokojnie śpię, że np. wszyscy się do mnie dodzwonią lub że nie zawiesi się 4x dziennie, zawsze zadzwoni jak jest połączenie, internet działa pięknie, ekran dotykowy wyśmienity i szybki. Szybka wyświetlacza się nie rysuje! NAPRAWDĘ WARTO, POLECAM!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Fellipo

Mam go od paru godzin wiem że to niewiele aby ocenić telefon ale czytając opinie innych jak również recenzje muszę się jednak z nimi zgodzić pozytywny komputerek :-)

Opinia neutralna

Lumia

Wydaje mi się że Desire 500 ma 4 rdzeniowy procesor.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

gerald

Mam telefon z play; miło się korzysta, choć nakładka jest denerwująca. Wolałbym czystego androida. Czy ten model w play jest bez nfc? Nie moge znaleźć w opcjach.

Opinia pozytywna

Tiklen

Teelfonik mam od paru dni, kupiłem go w komputroniku jako tańszą alternatywę dla niektórych modeli galaxy i nie żałuję, działa naprawdę szybko, ma kompaktowy rozmiar, dla mnie super.

Opinia neutralna

Archi

Z innych źródeł czytałem, że czterordzeniowy procesor + 1 GB ramu + 4 GB pamięci wewnętrznej za około 1000 zł - to brzmi dość rozsądnie. Oby plastikowa obudowa była wytrzymała, tak jak HTC przyzwyczaiło przez wszystkie lata i oby nie było wbudowanej baterii, bo resetowanie zawieszonego urządzenia poprzez kombinację klawiszy jest drogą przez mękę.

Opinia neutralna

guzik_Darek

Ten telefon to dualSIM.
Witaj, owszem, jednak jest to opcja producenta, która nie jest dostępna na wszystkich rynkach. Pozdrowienia!


R E K L A M A
Opinia neutralna

12

Bo to nowa seria snapdragonów.. dlatego dostaną one sense 5.0 Tak jakby nowa generacja w htc. Dlatego HTC one nie dostanie prawdopodobnie takowej łatki/aktualizacji.

Opinia pozytywna

BC200

HA! Już wiadomo (chociaż według mnie) HTC One S nie dostał aktualizacji do nowego Andka i sense 5.0 bo wyglądał by jak desire 500. Moim zdaniem bardzo podobne do siebie smartfony wygladem jak i parametrami. HTC miało by pewną WTOPĘ.

Opinia pozytywna

S047

Czytając recenzję oraz oglądając obrazki to HTC naprawdę zastosowało nakładkę Sense 5.0 w tym modelu. Dziwi mnie to ponieważ sam posiadam HTC One X+ 64GB, który jeszcze nie dostał (i nie wiadomo czy dostanie) aktualizacji z najnowszymi rozwiązaniami - chodzi tu o Sense 5.0 wraz z Androidem 4.2.2.

Wszystkich opinii: 120. Pokazuję od 111 do 120. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies