| Marka |
Hammer Zobacz Telefony Hammer |
|---|---|
| Model | 4 |
| Wprowadzony na rynek |
I kwartał 2019 (7 lat 4 miesiące temu) |
| Cena |
[Info]
3 oferty od 239,00 zł Sprawdź ceny Zobacz również: Ranking telefonów w tym zakresie cenowym Ustaw alert cenowy |
| Rodzaj | Klasyczny (bar) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP68 |
| Inne odporności | IK05 |
| Wymiary | 146.00 x 66.00 x 18.00 mm |
| Waga | 172.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 3 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / TFT 240 x 320 px (2.80") 143 ppi ∼25.2% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 1200 min. (20.0 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 587 h (24.5 dni) |
| Max. czas odtwarzania | Audio: 22 h |
| Standardowa bateria |
Li-Ion 2000 mAh 111.11 C2T - capacity to thickness |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 64 MB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Karty pamięci |
|
| Procesor |
MediaTek MT6260
Zegar procesora: 360 MHz Liczba rdzeni: 1 GPU: - czytaj więcej Procesor ARM7EJ-S RISC, 32-bit, modem GPRS/EDGE-Rx Class 12, Bluetooth 3.0, odbiornik FM, obsługa aparatu do 2 Mpx, wyświetlacza do 480x320. |
| Standardy |
GSM
czytaj więcej
|
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS |
|
| Standard LTE |
|
| Standard 5G |
|
| Standard CDMA |
|
| Standard TD-SCDMA |
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | miniSIM, microSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
| EAN |
Dostępne w 3 wariantach:
|
HISTORIA CEN
INFORMACJE DODATKOWE
-
Latarka. Odporność na udar IK05 (wytrzymuje uderzenie o energii 0,5 dżula - ciężarek 0,2 kg z wysokości 10 cm). Producent podaje zapis wideo HVGA - to raczej nie jest możliwe, choć wyjściowe wideo może być oczywiście interpolowane programowo do tego rozmiaru. Procesor MT6260A deklarowany w tym telefonie obsługuje maksymalnie odtwarzanie w formacje HVGA (480x320 px) i zapis w formacie QVGA (320x240 px).
ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU
-
Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć. Kliknij tutaj aby dodać zdjęcie.
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ
Pierwszy aparat
-
Model matrycySuperPix SP2519
-
Matryca2 Mpx
-
Rozdzielczość1600x1200 px
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
Rozdzielczość video320x240
-
Formaty videoH.263, MPEG4 - 15 fps
-
DodatkoweFF
CZUJNIKI
-
Akcelerometr
-
Zbliżeniowy
-
Światła
-
Magnetometr
-
Żyroskop
-
Barometr
-
Wysokościomierz
-
Grawitacyjny
-
Efektu Halla
-
Skaner tęczówki
-
Czytnik linii papilarnych
-
Termometr
-
Higrometr
TRANSMISJA DANYCH
-
xHTML
-
WAPv2.0
-
HSCSD
-
HSDPA
-
HSUPA
-
HSPA
-
HSPA+
-
GPRS
klasa 12
-
EDGE
klasa 12
-
Bluetooth
v2.1
-
Profil A2DP
-
WiFiczytaj więcej
-
Hotspot WiFi
-
DLNA
-
Podczerwień
-
USB
-
Moduł GPS
-
Obsługa A-GPS
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI
-
Poł. oczekujące
-
Poł. konferencyjne
-
Przekierowania
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
Pamięć SMS
-
EMS
-
MMS
-
Słownik
-
Klient e-mail
-
Protokoły e-mail
-
Sprzętowa QWERTY
-
Czytnik RSS
MULTIMEDIA
-
Radio
-
Obsługa mp3
-
Głośniki stereo
-
Audio Jack3.5 mm
-
Formaty dźwiękuAAC, AMR
-
Polifonia
-
Video dzwonki
-
Kompozytor
-
Gry
-
Java
-
Videotelefon
-
Telewizja DVB-H
-
Wyjście TV
PIM I FUNKCJE DODATKOWE
-
Zegarek
-
Stoper
-
Alarm
-
Kalkulator
-
Przelicznik walut
-
Organizer
-
Kalendarz
-
Tryb samolotowy
-
SyncML
-
Dane i faks
-
Wygaszacz
-
Tematy
-
Wymienna obudowa
-
Wybieranie głosowe
-
Głośnomówiący
-
Dyktafon
-
Vibra
WYKRES POPULARNOŚCI
Wykres zmian popularności telefonu
Hammer 4
Hammer 4
Dostępne w Polsce
Hammer 4
MediaTek MT6260
64 MB
64 MB
miniSIM, microSIM
od 289,99zł
Kolor:
Czarno - srebrny
EAN:
5902983604921
Wybierz
Hammer 4
MediaTek MT6260
64 MB
64 MB
miniSIM, microSIM
od 239,00zł
Kolor:
Czarny
EAN:
5902983604891
Wybierz
Hammer 4
MediaTek MT6260
64 MB
64 MB
miniSIM, microSIM
od 289,99zł
Kolor:
Czarno - czerwony
EAN:
5902983604914
Wybierz
Kup: Hammer 4
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Niestety, Hammer 4 nie obsługuje ładowania indukcyjnego. Jedyną formą ładowania telefonu pozostaje konwencjonalna ładowarka. Telefony z ładowaniem indukcyjnym można znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej.
Producent telefonu Hammer 4 przewidział w specyfikacji urządzenia możliwość podłączenia słuchawek przewodowych poprzez gniazdo jack. Muzyką na tym urządzeniu będziemy mogli się cieszyć zarówno z wykorzystaniem słuchawek przewodowych jak i słuchawek Bluetooth. Możesz sprawdzić ofertę naszych partnerów. Znajdziesz tam słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Hammer 4 ma slot na dwie karty SIM. Typy kart SIM w tym urządzeniu: miniSIM, microSIM. Urządzenie pozwala na korzystanie z pasywnego dual SIM. Pasywność dual SIM oznacza, że podczas połączenia telefonicznego z jednej z kart SIM druga pozostaje w tym czasie nieaktywna.
Standard 5G nie został uwzględniony w specyfikacji Hammer 4. Nasza wyszukiwarka zaawansowana pozwoli Ci sprawdzić, jakie modele urządzeń obsługują standard 5G. Jeżeli szukasz najlepszych urządzeń obsługujących 5G, zajrzyj do naszego rankingu top 10 urządzeń z 5G.
Opinie nie są weryfikowane.
Dodaj swoją opinię!
Roman87
Opinia negatywna
Mam go 3 tygodnie i jak dla mnie to ten telefon nie powinien mieć nazwy hammer bo po upadku z około 50cm pękła szybka na aparacie. Tylna obudowa zciera się od samego noszenia w kieszeni i ogólnie słabej jekosci plastik na obudowie i kolejna wadą jest czytnik lin papilarnych który prawie zawszy ma problem z odblokowaniem.
ogolnie nie jestem wymagający bo miałem blady 3 przez ponad 2 lata i byłem w miarę zadowolony a blady 4 po krótkim użytkowniu bardzo mnie rozczarował. Jak dla mnie to 2/10 i raczej nie polecam
ogolnie nie jestem wymagający bo miałem blady 3 przez ponad 2 lata i byłem w miarę zadowolony a blady 4 po krótkim użytkowniu bardzo mnie rozczarował. Jak dla mnie to 2/10 i raczej nie polecam
.33.224.32 | 03.01.2024, 06:01
Pjoter
Opinia pozytywna
Telefon w pełni spełnia moje oczekiwania. O taki mi właśnie chodziło, jest prosty w obsłudze i funkcjonalny. Bateria wytrzymuje bardzo długo. Jeśli szukasz prostego telefonu do dzwonienia i smsowania, a nie zależy ci na innych bajerach, to polecam ten model. Ja jestem z niego bardzo zadowolony.
.136.58.154 | 01.06.2023, 10:06
inf40890
Opinia negatywna
Zaczynam od WAD, ponieważ jeśli będzie ich sporo, to potencjalny kupiec nawet nie przeczyta zalet. Przepraszam wszystkich tych, którzy zawiedli się na H4, dlatego że telefon kupiłem rok temu i dopiero teraz go recenzuję:
Wady:
1. telefon H4 z wiosny 2019 nie czyta pliku z kontaktami (vcf) który wygenerował H2 z jesieni 2015, oznacza że firma cofa się w rozwoju, kontakty idą więc w dwóch porcjach po 250 przy pomocy ruchów karty SIM.
2. kontakty - bez względu na to czy w ustawieniach kontaktów wybierze się domyślana pamięć: tylko sim, tylko telefon, wszystkie, to telefon wyświetla wszystkie kontakty.
3. grupy - kiedy chcę utworzyć grupy, mój telefon informuje mnie, że używam kontaktów z SIM, pomimo tego że widzi wszystkie.
4. grupy - utworzyłem grupę i dodaję członków. Zaznaczam osoby, wybieram opcje i widzę: odznacz, ADD MARKED, zaznacz wszystko i odznacz wszystko. po prostu od czasu do czasu nawet w polskim menu wyskoczy coś po angielsku, wybaczyłbym chińczykowi, ale to jest polski telefon.
5. smsy grupowe - do 30 osobowej grupy nie można wysłać smsa grupowego, bo jest limit wiadomości grupowej do 30 członków. pytanie za 100 punktów: kto dostał tą wiadomość a kto nie.
6. kontaktów nie można pojedyńczo przenosić SIM telefon, nie można ich wysyłać czymkolwiek, nawet smsem. jedyny sposób na wysłanie kontaktu to bufor w postaci kartki papieru i długopisu
7. telefon nie wysyła MMSów wcale. nie wysyła wizytówek, kontaktów, mmsów. jedyne medium to sms i bluetooth.
8. telefon nie otrzymuje MMSów. Jaka różnica między wysłaniem a odebraniem? Kiedy MMS przychodzi na starego, styranego życiem Samsunga GT-2370 otrzymuję wiadomość: masz MMS zaloguj się na orange i obejrzyj. Kiedy MMS przychodzi na H4 nie mam żadnego komunikatu, zero reakcji. MMS znika, a nadawca ew. dostanie zwrotkę po tygodniu o braku odebrania. Przypominam że telefon jest z 2019 roku i ma 2,8 calowy wyświetlacz.
9. Na cały poniższy punkt 9 trzeba wpaść samemu, instrukcja nie jest na tyle pojemna i sprytna:
W opcjach telefonu są skróty (menu 6) i skróty (menu 7). Podam je w odwrotnej kolejności:
Skróty (7) to możliwość przypisania funkcji przyciskowi nawigacyjnemu w menu (prawo, lewo, góra, dół - i tu w dół mam skróty 6). Skróty (6) służą do podania listy szybko dostępnych funkcji, można sobie samemu je utworzyć (dyktafon, bluetooth, blablabla). Teraz opis w menu telefonu:
W wersji angielskiej 6 shortcuts, 7 directional keys
W czeskiej 6 zkratky, 7 navigacni klavesnice
W slovencina 6 skratky, 7 navigacne tlacidlo
W węgierskiej 6 gyorsbillentyuk, 7 cel-billentyu
W polskim przypominam 6 - skróty, 7 - skróty
10. Blokada ekranu - telefon blokuje się tylko i wyłącznie z menu podstawowego. Jeżeli wejdziemy w cokolwiek (radio, aparat, kontakty, wiadomości, profile) aparat zgodnie z terminarzem wygasi ekran ale się nie zablokuje. to znaczy że może z kieszeni lub torebki zadzwonić i napisać do kogo chce lub np. się wyłączyć. Tak, telefon wyłączał mi się sam kilka razy zanim na to wpadłem. Info dla producenta: moja nokia 5110, którą dostałem od mamy w październiku 1999 roku, czyli 24 lata temu miała tą funkcję lepiej dopracowaną.
11. Aparat - jest. Zdjęcia od 240x320 do 1600x1200. Na dworze robi jasne, w pomieszczeniach gorzej. Po kliknięciu na zdjęcie można je odtworzyć, obrócić WIDOK (nie zdjęcie), użyć jako tapetę, wysłać bluetoothem. nie można go wysłać MMSem, nie da się obrócić albo usunąć - usuniemy je tylko z menu: lista zdjęć w menadżerze plików.
12. Tapeta - jest. Żeby zrobić zdjęcie na tapetę własnym aparatem trzeba zrobić je w odpowiednio słabej jakości bo po wyborze zdjecia dobrej jakości telefon sam nie skonwertuje własnego zdjęcia do rozmiaru tapety. Poza tym aparat robi zdjęcia poziomo a tapeta jest pionowo, więc własne zdjecie musi najpierw trafić do obróbki na inne urządzenie. Brak tapety użytkowej, takiej jak kalendarz w Samsungu GT-2370.
13. Godzina wielka jak krowa, a data ze skróconym dniem tygodnia, zamiast pełny dzień linijkę niżej. Informacja o sieci operator i włóż sim) której nie można wyłączyć skutecznie zniechęca do zmiany tapety na użytkową (sam sobie narysowałem kalendarz, ale godzina go zasłania).
14. latarka wymaga odblokowanej klawiatury, ale to akurat nie problem, telefon się przecież nie blokuje (pkt 10).
15. ostatnie, o czym już było wcześniej: telefon jest polski, ma polskie menu, a czasami jak filip z konopii wyskakuje coś po angielsku, np. You can't use group function, because you set phonebook storage to sim card.
Zalety (tak, on ma zalety!!!):
1. wielki, jasny, wyrażny wyświetlacz,
2. dobry i mocny głośnik, wyraźny dźwięk jak na uszczelniony telefon,
3. można bezstresowo przypisać dzwonek do osoby bez limitu, miło byłoby widzieć nazwę przypisanego pliku,
4. smsy grupowe - polska czcionka nie jest cenzurowana, przynajmniej w krótkich wiadomościach, tu odsyłam do CAT-B26,
5. telefon po włączeniu (z wyjętej baterii) sam pobiera godzinę systemową, co się ceni.
Firma MyPhone po przesłaniu listy wad tego telefonu zareagowała tak jakby dostała na H4 MMS (patrz: wady, pkt. 8) - jeśli się komuś nie chcę wracać do pkt 8: zero reakcji.
Wady:
1. telefon H4 z wiosny 2019 nie czyta pliku z kontaktami (vcf) który wygenerował H2 z jesieni 2015, oznacza że firma cofa się w rozwoju, kontakty idą więc w dwóch porcjach po 250 przy pomocy ruchów karty SIM.
2. kontakty - bez względu na to czy w ustawieniach kontaktów wybierze się domyślana pamięć: tylko sim, tylko telefon, wszystkie, to telefon wyświetla wszystkie kontakty.
3. grupy - kiedy chcę utworzyć grupy, mój telefon informuje mnie, że używam kontaktów z SIM, pomimo tego że widzi wszystkie.
4. grupy - utworzyłem grupę i dodaję członków. Zaznaczam osoby, wybieram opcje i widzę: odznacz, ADD MARKED, zaznacz wszystko i odznacz wszystko. po prostu od czasu do czasu nawet w polskim menu wyskoczy coś po angielsku, wybaczyłbym chińczykowi, ale to jest polski telefon.
5. smsy grupowe - do 30 osobowej grupy nie można wysłać smsa grupowego, bo jest limit wiadomości grupowej do 30 członków. pytanie za 100 punktów: kto dostał tą wiadomość a kto nie.
6. kontaktów nie można pojedyńczo przenosić SIM telefon, nie można ich wysyłać czymkolwiek, nawet smsem. jedyny sposób na wysłanie kontaktu to bufor w postaci kartki papieru i długopisu
7. telefon nie wysyła MMSów wcale. nie wysyła wizytówek, kontaktów, mmsów. jedyne medium to sms i bluetooth.
8. telefon nie otrzymuje MMSów. Jaka różnica między wysłaniem a odebraniem? Kiedy MMS przychodzi na starego, styranego życiem Samsunga GT-2370 otrzymuję wiadomość: masz MMS zaloguj się na orange i obejrzyj. Kiedy MMS przychodzi na H4 nie mam żadnego komunikatu, zero reakcji. MMS znika, a nadawca ew. dostanie zwrotkę po tygodniu o braku odebrania. Przypominam że telefon jest z 2019 roku i ma 2,8 calowy wyświetlacz.
9. Na cały poniższy punkt 9 trzeba wpaść samemu, instrukcja nie jest na tyle pojemna i sprytna:
W opcjach telefonu są skróty (menu 6) i skróty (menu 7). Podam je w odwrotnej kolejności:
Skróty (7) to możliwość przypisania funkcji przyciskowi nawigacyjnemu w menu (prawo, lewo, góra, dół - i tu w dół mam skróty 6). Skróty (6) służą do podania listy szybko dostępnych funkcji, można sobie samemu je utworzyć (dyktafon, bluetooth, blablabla). Teraz opis w menu telefonu:
W wersji angielskiej 6 shortcuts, 7 directional keys
W czeskiej 6 zkratky, 7 navigacni klavesnice
W slovencina 6 skratky, 7 navigacne tlacidlo
W węgierskiej 6 gyorsbillentyuk, 7 cel-billentyu
W polskim przypominam 6 - skróty, 7 - skróty
10. Blokada ekranu - telefon blokuje się tylko i wyłącznie z menu podstawowego. Jeżeli wejdziemy w cokolwiek (radio, aparat, kontakty, wiadomości, profile) aparat zgodnie z terminarzem wygasi ekran ale się nie zablokuje. to znaczy że może z kieszeni lub torebki zadzwonić i napisać do kogo chce lub np. się wyłączyć. Tak, telefon wyłączał mi się sam kilka razy zanim na to wpadłem. Info dla producenta: moja nokia 5110, którą dostałem od mamy w październiku 1999 roku, czyli 24 lata temu miała tą funkcję lepiej dopracowaną.
11. Aparat - jest. Zdjęcia od 240x320 do 1600x1200. Na dworze robi jasne, w pomieszczeniach gorzej. Po kliknięciu na zdjęcie można je odtworzyć, obrócić WIDOK (nie zdjęcie), użyć jako tapetę, wysłać bluetoothem. nie można go wysłać MMSem, nie da się obrócić albo usunąć - usuniemy je tylko z menu: lista zdjęć w menadżerze plików.
12. Tapeta - jest. Żeby zrobić zdjęcie na tapetę własnym aparatem trzeba zrobić je w odpowiednio słabej jakości bo po wyborze zdjecia dobrej jakości telefon sam nie skonwertuje własnego zdjęcia do rozmiaru tapety. Poza tym aparat robi zdjęcia poziomo a tapeta jest pionowo, więc własne zdjecie musi najpierw trafić do obróbki na inne urządzenie. Brak tapety użytkowej, takiej jak kalendarz w Samsungu GT-2370.
13. Godzina wielka jak krowa, a data ze skróconym dniem tygodnia, zamiast pełny dzień linijkę niżej. Informacja o sieci operator i włóż sim) której nie można wyłączyć skutecznie zniechęca do zmiany tapety na użytkową (sam sobie narysowałem kalendarz, ale godzina go zasłania).
14. latarka wymaga odblokowanej klawiatury, ale to akurat nie problem, telefon się przecież nie blokuje (pkt 10).
15. ostatnie, o czym już było wcześniej: telefon jest polski, ma polskie menu, a czasami jak filip z konopii wyskakuje coś po angielsku, np. You can't use group function, because you set phonebook storage to sim card.
Zalety (tak, on ma zalety!!!):
1. wielki, jasny, wyrażny wyświetlacz,
2. dobry i mocny głośnik, wyraźny dźwięk jak na uszczelniony telefon,
3. można bezstresowo przypisać dzwonek do osoby bez limitu, miło byłoby widzieć nazwę przypisanego pliku,
4. smsy grupowe - polska czcionka nie jest cenzurowana, przynajmniej w krótkich wiadomościach, tu odsyłam do CAT-B26,
5. telefon po włączeniu (z wyjętej baterii) sam pobiera godzinę systemową, co się ceni.
Firma MyPhone po przesłaniu listy wad tego telefonu zareagowała tak jakby dostała na H4 MMS (patrz: wady, pkt. 8) - jeśli się komuś nie chcę wracać do pkt 8: zero reakcji.
.81.117.90 | 20.04.2020, 16:04
mmm
Opinia negatywna
Kupiłem ten model, gdy kolejny smartfon zaczął robić problemy. Skusiła mnie zwłaszcza mocna bateria...
No cóż, ten model to podróż w czasie, menu wymaga sporo cierpliwości, ale w sumie na to byłem gotowy, wiedziałem, że przesiadka odbędzie się zwłaszcza kosztem wygody użytkowania. Natomiast do tego wszystkiego doszło rozczarowanie baterią, która z nieznanych przyczyn, po kilku dniach użytkowania mimo, ze ikona pokazuje połowę naładowania, nagle spada do zera i telefon trzeba znów ładować... generalnie rozczarowanie na całego. Nie polecam
No cóż, ten model to podróż w czasie, menu wymaga sporo cierpliwości, ale w sumie na to byłem gotowy, wiedziałem, że przesiadka odbędzie się zwłaszcza kosztem wygody użytkowania. Natomiast do tego wszystkiego doszło rozczarowanie baterią, która z nieznanych przyczyn, po kilku dniach użytkowania mimo, ze ikona pokazuje połowę naładowania, nagle spada do zera i telefon trzeba znów ładować... generalnie rozczarowanie na całego. Nie polecam
.201.123.75 | 24.01.2022, 10:01
Sumik
Opinia negatywna
Ten telefon to dno. W porównaniu z tańszym modelem z przed roku hammer 3 nie można skopiować kontaktów na kartę czy utworzyć vcard. Pozostaje tylko przenoszenie przez SIM i wklepywać ręcznie. Mało tego po wyciągnięciu karty SIM kontakty zapisane wcześniej w pamięci telefonu magicznie znikają. Kupujcie hammera3. Jest mniejszy i bez latarki ale wyprzedza oprogramowaniem ten szajs. Wspominałem że nie można wysłać mms.
.249.164.116 | 10.08.2020, 18:08
Dancio
Opinia pozytywna
Telefon posiadam od tygodnia jakość rozmów na plus odbiorce słychać wyraźnie duży czytelny wyświetlacz to na duży plus bateria od tygodnia nie ładowana więc jest ok :) ale zobaczymy jak to będzie po pełnym ładowaniu radio działa na glosniku bez słuchawek na minus to jedna tapeta i mało dzwonków brak możliwości wysyłania mms ale mimo wszystko polecam
.95.201.232 | 28.04.2019, 23:04
nicknik
Opinia neutralna
posiadam od godziny,
co do poprzednich recenzji -
+ latarka da się włączyć na zablokowanej klawiaturze,
- akurat mój model nie pobiera godziny i daty po wyłożeniu baterii...
- aparat, szczerze mnie rozczaował. Nie robi wyraźnego ujęcia nawet wielkich kontrastowych liter.
co do poprzednich recenzji -
+ latarka da się włączyć na zablokowanej klawiaturze,
- akurat mój model nie pobiera godziny i daty po wyłożeniu baterii...
- aparat, szczerze mnie rozczaował. Nie robi wyraźnego ujęcia nawet wielkich kontrastowych liter.
.160.139.54 | 12.05.2020, 17:05
Tomek
Opinia negatywna
Aparat to dramat, cofnięcie się w czasie, nie da rady zrobić wyraźnego zdjęcia bez kilku podejść ... Bateria trzyma około dwóch dni przy normalnym użytkowaniu, szybko się nagrzewa, ogólnie wolno chodzi, źle się go używa, jestem rozczarowany, nie polecam.
.33.57.89 | 28.03.2023, 18:03
Kuba18
Opinia pozytywna
Telefon ma najważniejsze funkcje. Jestem z niego zadowolony. Szkoda tylko, że nie ma funkcji MMS. Poza tym przede wszystkim jest wytrzymały i odporny.
.9.30.207 | 25.04.2020, 15:04