Google Pixel 8
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 39. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
30,8% 
icon down
 43,6% 
icon unknown opinion
 25,6% 
Opinia negatywna

arturo

Goły android a taki właśnie jest w tym urządzeniu to pełna niedoróbek porażka. Dla wymagającego użytkownika nie do przyjęcia. Możliwości ustawień na niskim poziomie a dziś spotkałem się z problemem wydruku etykiety na paczkę nie widzę żadnej drukarki... nie chce mi się pisać bo naprawdę trzeba by było dużo miejsca żeby opisać wszystkie wady. Nie polecam gołego andka.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Krzysztof

Telefon kupiony w (...), po ponad pół roku od zakupu ujawniła się wada ekranu (pionowa różowa linia). Tel.oddany na gwarancję, gwarancja uznana, telefon naprawiony. Tylko jest jedno ale, po naprawie, nie wiem w jakim serwisie, w Polsce nie ma firmowego serwisu Google, telefon stracił swoją wodoodporność, po 5 minutowym kontakcie z wodą w wannie, pięknie napełnił się wodą. Podejrzewam niechlujna naprawę, dlatego telefon za 2,5 tys.ląduje w elektrośmieciach. Brak poważnego serwisanta powinien dyskwalifikować telefony Pixela że sprzedaży w Polsce. Ja do tej marki na pewno nie wrócę.

Opinia neutralna

L

Nagle po dwóch miesiącach użytkowania przestały przychodzić smsy z ING. Wszystkie inne przychodzą. Wszystkie strony odpowiedzialne za dostarczenie smsów twierdzą że to nie ich wina Co robić!?


R E K L A M A
Opinia pozytywna

JohnieBB

Może zacznę od tego że telefon jest warty swojej ceny, aktualizacje, wsparcie, a od niedawna wsparcie serwisowe-z którego skorzystałem-są na wzorowym poziomie. Serwis ogarnął-wymianę ekranu na gwarancji i podłubał przy przegrzewaniu z wysyłkami w obie strony(wraz z przysłaniem specjalnego opakowania)-trwało to niecały TYDZIEŃ. -Wzorowo!! Użytkowanie jest ultra przyjemne- telefon nigdy się nie wiesza, ładowanie jest wolne- ale telefon wg producenta przewidziany jest na minimum 5lat a aktualizacje ma przez 7lat- a szybkie ładowanie jak wiadomo zabija baterie. Coś za Coś. Po serwisie przestał się grzać, zdjęcia robi bardzo dobre nie fantastyczne-ale jak chcemy fantastyczne to kupujemy wersję PRO.

Opinia negatywna

art

Nie wiem po co A15 skoro stare błędy zostały. Dalej można zablokowany telefon wyłączyć ściągając pasek powiadomień, Sam panel niechętnie się przesuwa i raczej uda się coś włączyć lub wyłączyć niż przesunąć. Przyciski nawigacji nie znikają jak w samsungu i zasłaniają ikonki apki do obróbki grafiki jak przełączymy na gesty jest lepiej ale dolny pasek cały czas jest widoczny i również zasłania. Jeśli umieścimy skrót do aparatu lub latarki na ekranie blokady to zasłoni on nam komunikat który umieszczamy na ekranie blokady w moim przypadku "Jeśli znajdziesz zadzwoń i nu nr tel" W trybie samolotowym przychodzą SMSy. Brak blokady ekranu dwoma tapnięciami, brak blokady układu ikon na ekranie startowym, jakiś durny pasek z powiadomieniami na ekranie start na którym nie można umieścić żadnej ikony. Zdjęcia szczególnie nocne żyleta, dźwięk przez słuchawki bardzo dobry , przez głośniki też dobry. Reasumując rzeczy które samsung ma już dawno opanowane u nich.... tragedia

Opinia neutralna

Jan Dixan

+Rozmiar
+Aparat - jest fajny ale jakiś ekstra nie jest
+Dźwięk
+Łatwość odblokowania bootloadera

Wady:
-Słaba bateria. Nie wytrzymuje nawet dnia nawet przy nikłym użytkowaniu.
-GPS bardzo słabo działa
-Osłonki lub szkła na ekran praktycznie niedostępne poza internetem
-czujnik linii papilarnych mógłby być w innym miejscu. Działa ok. To moja preferencja bardziej.


Tak szczerze to jest zwyczajny telefon. Według mnie mocno przereklamowany. Dlatego taka wysoka cena. Jakby poprawić te dwie wady byłbym zadowolony. Tak psuje ogólne wrażenie.

Opinia neutralna

Michał

Telefon ogólnie bardzo fajny z plusów:
+ rozmiar - świetnie leży w dłoni
+ aparaty - automatyka działa świetnie, nie miałem telefonu z lepszą automatyką w aparacie
+ płynność działania
+ głośniki - grają rewelacyjnie
+ haptyka/ wibracje - nawet chyba lepsze niż w iPhone

Niektórym może przeszkadzać śliska obudowa, ale ja i tak zakładam case, więc to nie problem.

Problemem jest za to bateria. Ogólnie trzyma nieźle, telefon lubi się zagrzać i to tak poważnie.
Ale miałem problem z ładowaniem indukcyjnym - w samochodzie podczas użytkowania Android Auto, mimo ładowania telefon się rozładowywał. Testowałem na innym telefonie i tego problemu nie ma. Że się grzeje niesamowicie podczas używania AA i ładowania - nie wspominam, ale to chyba normalne.

A i jeszcze ekran - dobry, płynny, ale ostatecznie wybrałem Motorolę Edge 50 NEO, która za połowę ceny ma moim zdaniem m.in. lepszy i jaśniejszy ekran.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Kami

faktycznie bateria to porażka

Opinia negatywna

na zimno

To bardzo słaby telefon, przede wszystkim bateria, która nie wytrzymuje 24h gdy prawie nie jest używana i włączoną funkcją oszczędzania. Podczas ładowania bateria wyraźnie się nagrzewa. Podczas pracy jako nawigacja również się nagrzewa a 30min takiej pracy pochłania 25% baterii. Również czułość na sygnał GSM jest gorszy od innych telefonów. Zdjęcia robi przeciętne jednak kilka zdjęć zajmuje bardzo dużo pamięci nie wyobrażam sobie posiadanie 500 zdjęć na telefonie jak 20 powoduje jego spowolnienie a ten telefon na dzień dobry nie grzeszy płyną pracą. Płacenie NFC to tragedia bo słabo działa a w połączeniu z wolną pracą telefony nie zdążysz potwierdzić transakcji jak terminal zerwie transakcję.
Najlepsze jest to że na zablokowanym telefonie swobodnie można rozwinąć menu szybkiego wyboru i włączyć tryb samolotowy, przełączać wifi włączać latarkę itd. Wyraźnie tańsze telefony są lepsze od tego więc szkoda nerwów i pieniędzy

Opinia negatywna

RafixD

Telefon nabyłem jako nowy po przesiadce (akurat tak wyszło) że z Galaxy S10 i iPhone 14 pro i...

Jeżeli ktoś szuka dobrego (nie rewelacyjnego), bez fajerwerków, urządzenia do codziennego użytku, ok. Będzie całkiem zadowolony.

Natomiast, muszę otwarcie przyznać, ze "flagowiec" Samsunga z roku 2019 ma więcej do zaoferowania od o 4 lata młodszego kolegi "flagowca" Google...

Ekran...
Kultura pracy...
Responsywnosc...
Wydajność...
Aparat...
Haptyka...

W tych kategoriach albo jest remisowo, albo z niekorzyścią dla Pixela, niestety...

Wszystkich opinii: 39. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies