Elephone S3
wechman
Kupiłem już dwa takie telefony dla żony i teściowej. Smartfonik jest pięknie wykonany, metalowa obudowa, ekran bez ramek jak brzytwa. Generalnie super sprzęt.
Zalety
- cena
- jakość wykonania
- design
- 3 GB ramu
- Świetna jakość rozmów
- ekran bez ramek
- bardzo dobry czytnik linni papilarnych
Wady
- jak dla mnie średnio wyglądający interface, blisko mu do czystego androida
- aparat robi raczej średnie zdjęcia
- GPS potrzebuje chwilę na zaskoczenie
Kupiłem w przedsprzedaży z Chin za 600 zł... za tą cenę ta jakośc jest obłędna! Polecam każdemu.