Archos 45d Platinum
martino12
Dziadowski szajs...sam się wyłącza gubi sieć, obraz nie wyraźny t od czasu do czasu tak dziwnie drga, nie kupujcie tego dziadostwa!!
kafforka
a w necie szukałeś instrukcję. Ja bez tego papierka obcykałam aparat tylko miałam problem z konfiguracją neta ale od czego jest internet wszystko ładnie się znajdzie . Teraz czas na ciekawe apki ;) piękny telefon zobaczymy jak będzie działał później - jestem zadowolona . Jeden minus jak dla mnie w aparacie nie ma opcji panoramy
klient1
Telefon dobry, nie zacina się. Od czasu do czasu gubi sieć. Cudowny aparat, wszystkim serdecznie polecam!
klient
Od wczoraj mam aparat telefoniczny komórkę Archos 45d Platinum i męczę się podczas rozpoznawania jego możliwości funkcjonowania. Tzw. instrukcja obsługi jest tak mała, że nie czytelna. W terminologii komputerowej to będzie 5 lub 6 . Obawiam się ,że producent nie traktuje poważnie przyszłych użytkowników telefonu. Ja jestem osobą starszą , ale i pracownicy salonów mają kłopoty z odczytem instrukcji obsługi. O ile to możliwe proszę o przesłanie czytelnej instrukcji obsługi telefonu. To jest bardzo istotne . Z poważaniem Krzysztof Pietrasewicz