Apple iPhone 11
Wojtek
Witam, JOTCE to nie są otwarte aplikacje, tylko ostatnio otwierane aplikacje, to nie android, IOS robi to co TY chcesz, a nie to co on chce taka niestety różnica. A swoją drogą bardzo dobry telefon, ale trochę jeszcze drogi, za 1500 zł nie miałby równych, porównywałem go trochę do Samsunga S20 FE, bo akurat taki jeszcze mam, iPhon 11 ma trochę wolniejsze LTE, tak jakby nie było LTE+, u obu aparaty 12 Mpx i wystarczy, samsung lepsze trochę zdjęcia, Face Id no to bajka, baterie podobnie trzymają, ekrany samsunga czerń ideał, biały to masło, w iPhone na odwrót: biały - ideał, czarnemu trochę brakuje, ale takie to ekrany Amoled i Tft. Próbowałem uruchamiać aplikacje jednocześnie i to różne, i wierzcie: uruchamiają się jednakowo szybko. Nie wiem co polecać, kupujcie spontanicznie, a i tak będziecie zadowoleni z obu. SieMa.
Jotce
W mojej ocenie nie wart pieniędzy, które kosztuje. Po pół roku użytkowania już kilka razy się zawiesił, obecnie ma problem z odtwarzaniem filmów, aktualizacje co chwilę. Przesiadłem się z Samsunga a52 i szczerze mówiąc to chętnie bym wrócił.
Na plus aparat,
1. robi przyzwoite zdjęcia.
2. Bateria nawet trzyma (o dziwo na zimnie nie głupieje - wcześniej miałem iPhone 8 i był dramat)
Minus to przede wszystkim:
1. mnogość funkcji, które wyskakują kiedy dotkniesz krawędzi ekranu, a brakuje np. funkcji łatwego wybierania numeru z książki (tu android rozkłada IOS)
2. dostęp do aplikacji działających w tle wymaga cierpliwości (trzeba b. delikatnie przesunąć palec po monitorze)
Nie jestem zadowolony.
pshemo
wiele lat z androidem i przyszło mi testować tą jedenastkę i mogę stwierdzić ze ten ios to taki microsoft rozbudowany w ikony zaokrąglone wszystko jest podobne, słabe wyświetlacze to raz ogólnie nie podobaja mi się te jabłka chyba wrócę do antka z powrotem
Xenia1212
Witam nie wiem za co my płacimy takie pieniądze za te telefony, jeśli my w Polsce nie mamy połowy funkcji. Są blokowane, a nie mówiąc o Syrii. W Anglii u znajomego wszystko działa, a my możemy tylko pomarzyć o działających aplikacjach. Chyba przejdę z powrotem na Androida.
Vlada
Wymieniłam mój 8 IPhone na 11 i niestety nie jestem zadowolona.
Nie wygodnie leży w rękach + ma podniesiony ekran, widocznie przez to po 4 miesiącach użytkowania jest już rozbity ekran pomimo dobrego etui i szkła. 8 IPhone latał* codziennie i nic mu nie było ponad 4 lata?
Również dużym minusem jest brak podpowiadanie kontaktu przy wpisywania numeru telefonu i brak komunikatu, ile godzin snu wychodzi.
Dla mnie to nie jest telefon warty swoich pieniądz.
Lidka.xo
Używałam Ip11 przez ponad 3 lata przesiadając się z Ip8 plus, czego później żałowałam. Jeśli chodzi o Ip11 na początku użytkowania wszystko okej, każda podstawową funkcja spełniała co miała spełniać. Ale jak dla mnie nie wygodny w trzymaniu, śliski + krótki, a szeroki, no i brak czytnika linii papilarnych. Za mało Hz, mega różnica między telefonami z 120Hz, a moim Ip11. Uważam, że za te pieniądze co Ip11 można mieć naprawdę wypasiony Android.
M?R
Do Moniki:
Ekranu na iPhonie nie da się rak podzielić. Być może na iOS 16 to będzie, ale wątpię.
Nie da się zobaczyć czasu snu przy ustawianiu budzika.
Telefon rzeczywiście nie podpowiada kontaktów.
Co do Garmina i kodów, nie mam pojęcia, ale pozostałe problemy to niestety cechy, nie błędy czy brak wiedzy :)
Monika
Brakuje wiele przydatnych funkcji z którymi nie potrafił mi pomóc kolsuntant.
1. Nie można podzielić ekranu aby na jednej połowie wyświetlić np youtube a na drugiej mapę lub watsup.
2. Aplikacja Garmin mimo instalowania jej kilka razy podaje komunikat że jest pełna i nie można pobrać nic chociaż pamięć w telefonie jest 224gb dostępnej.
3.Przy ustawieniu budzika na 8 rano nie wyświetla ile godzin snu jest do 8.
4. Przy wybieraniu cyfr z numerem telefonu nie podpowiada mi numerów które zawierają te cyfry.
5. Czytnik kodów kreskowych za pomocą którego robię zamówienia często nie działa - nie czyta kodów.
To są funkcje które bardzo ułatwiały mi pracę i funkcjonowanie z telefonem Android a których nie ma iOS. Czy faktycznie są niedostępne czy ja nie potrafię ich odpowiednio ustawić?
Boss
Odniosę się do opinii użytkownika 12587. Późno bo późno, ale ostatnio przesiadłem się po latach korzystania z telefonów androidowych na iphone 11. Kupiłem nowy z elekromarketu, bo był w dobrej cenie. Jeżeli ktoś lubi patelnię z androidem 6,7 cala lub większe - ma do tego prawo. Ja nie przepadam za takimi cegłami. Porównywanie baterii nie ma jednak sensu. Zupełnie inaczej Android zarządza baterią niż IOS. Mój Iphone spokojnie trzyma nawet 2 dni. A co do rozmawiania przez telefon - zainwestujcie w słuchawkę bluetooth. To bezpieczniejsze rozwiązanie niż gadanie przez smartfona podczas jazdy.
Bob_Roy
Wystarczający dla każdego. Bateria według mnie jednak słaba, nie gram i nic dużo nie kombinuje, a jednak wydajność baterii szybko spada. Mój leżał kiła miesięcy w pudełku i przez miesiąc użytkowania wydajność baterii była pokazywana na 99%. Jednak nagle spadła do 89%. Zadałem pytanie do wsparcia i się dowiedziałem ciekawostki, że to normalne. Bez względu na to czy używam czy nie, bateria i tak się z wiekiem zużywa. Wiec pisanie, że ktoś gra, a inny nie gra i od tego zależy co się dzieje z baterią, jest według mnie bez sensu. Bo można o nią dbać i robić wszystko zgodnie z zaleceniami, a ona i tak swoje robi w określonym czasie. Do tego pasuje dodać, że dzwonki są nijakie i aby ustawić jakiś fajny, to trzeba zapłacić. Zwykle mp3 nie przyjmie.
To na tyle minusów. Reszta super. Nie zawiesza się. Opcji sporo. Aby wszystkie poznać to trzeba czasu, ale dużo tego. Wsparcie super. Hotspot działa super. Też miałem z tym problem, lecz gdy się prawidłowo wszystko ustawi, działa super. Dodam, że wystarczy włączyć oszczędzanie baterii i hotspot się rozłączy. Do tego jeszcze kilka rzeczy, ale jest apla wsparcie i ładnie prowadzi za rękę, a gdyby ktoś miał problemy, dajemy opcje w spec. aby wsparcie zadzwoniło i miło mnie zaskoczyli, bo dwa razy czekałem dosłownie kilka sekund.