Alcatel Pop 4
Kuba
Opinia negatywna
Telefon ten na pewno posiada więcej wad niż zalet. Miałem ochotę kilka razy cisnąć nim o glebę. Jakie posiada wady? Kilka razy już zdarzyło się, że gdy ktoś do mnie dzwonił nie było słychać dzwonka! Pomagał restart systemu. Sytuacja powtarza się jednak regularnie. Zamyka się przeglądarka podczas przeglądania stron i system wraca sobie na pulpit. Aparat rzekomo 8 Mpx to tylko cyferki na papierze. Aparat ma problemy z ostrzeniem i ze zdjęciami w gorszych warunkach oświetleniowych. Przedni aparat niby 5 Mpx, a zdjęcia są fatalne. Filmy kręcone np. przy oświetleniu domowym są beznadziejne. Przy odtwarzaniu obraz klatkuje. System nie posiada żadnej nakładki, a mimo to telefon się "tnie". Zalety? Fajny wygląd, niebrudzący się ekran, konieczność ładowania w normie, ale to nie wystarczy.
.135.173.18 | 16.08.2017, 22:08
wkurzony na alcatela
Opinia neutralna
Potwierdzam te wszystkie negatywne opinie - nie bierzcie tego szajsu (mam w playu) - aparat do dupy - co z tego że jest, jak zdjęć wstyd komuś pokazać, bo wyglądają jakby były robione tel 2 Mp,
- karta pamięci działa. gdy ją sformatujesz przed włożeniem to zdjęcia i inne co było z poprzedniego tel przepadnie, po zainstalowaniu appmenagera i tak tylko nieliczne apki można przenieść aby zwolnic pamięć wewn,
- odblokowanie puknięciem - funkcja działa jak chce,
- nagrywa filmy i audio w niestandardowych formatach i potem nawet na kompie nie można odtworzyć bez konwertowania,
- w trakcie rozmowy wygasza się sam ekran i trudno potem zwyczajnie zakończyć rozmowę czy wybrać numer wewn.
Jeśli czytasz to i wątpisz, że może twój egzemplarz... mówię ci: on tylko fajnie wygląda, ale [...] nie bierz go, bo szybko będziesz żałował tak jak ja.
- karta pamięci działa. gdy ją sformatujesz przed włożeniem to zdjęcia i inne co było z poprzedniego tel przepadnie, po zainstalowaniu appmenagera i tak tylko nieliczne apki można przenieść aby zwolnic pamięć wewn,
- odblokowanie puknięciem - funkcja działa jak chce,
- nagrywa filmy i audio w niestandardowych formatach i potem nawet na kompie nie można odtworzyć bez konwertowania,
- w trakcie rozmowy wygasza się sam ekran i trudno potem zwyczajnie zakończyć rozmowę czy wybrać numer wewn.
Jeśli czytasz to i wątpisz, że może twój egzemplarz... mówię ci: on tylko fajnie wygląda, ale [...] nie bierz go, bo szybko będziesz żałował tak jak ja.
.236.175.133 | 16.08.2017, 15:08
czarek
Opinia negatywna
Nienawidzę tego telefonu od pierwszego dnia, odkąd go mam. Chciałem go rzucić o ścianę, ale mi się to nie opłaca. Lagi lagi jeszcze raz lagi, potrafi popsuć nerwy, aparat niezły, ale tez się zacina. Masakra. Potrafią zaciąć się nawet smsy, obecnie dzisiaj zamawiam sobie iPhone SE 32gb i mam nadzieje, że tam nie będzie takich problemów, alkatel jedynie ma przedni aparat 5mpx i robi przyzwoite zdjęcia, a iPhone ma 1.2 mpx, no ale i tak wiem ze będę zadowolony z apple.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 09.08.2017, 09:08
Kacper
Opinia neutralna
Zakup tego telefonu to jedna wielka pomyłka
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 01.08.2017, 14:08
Kasiek
Opinia pozytywna
Posiadam telefon od 7 miesięcy i nie narzekam. Jak na tą cenę działa bardzo dobrze. Bateria w miarę wytrzymała. Nie jest demonem prędkości ale też nie zacina się. (Mam zainstalowanych 26 aplikacji i dalej mam pamięć) Aparat w świetle dziennym działa przyzwoicie, przy słabym świetle gorzej sobie radzi. Ogólnie nie narzekam na tym przedziale cenowym na nic lepszego nie liczyłam
.dynamic.gprs.plus.pl | 17.07.2017, 10:07
paula122
Opinia pozytywna
Posiadam ten telefon od 6 miesięcy i jestem z niego zadowolona. Początkowo miałam problem z przenoszeniem zdjęć i aplikacji na kartę SD, jednak wystarczyło ustawić ją pamięcią wewnętrzną, a wówczas wszystko było juz okej. Aparat nieco rozmywa kolory ale po zainstalowaniu np. Opencamera zdjęcia tylnym i przednim aparatem wychodzą naprawdę ładne. Telefon nie wiesza sie ani nie wyrzuca z aplikacji, a bateria również dość długo trzyma. Ten model posiada android 6.0 co takze jest dużym plusem.
.219.101.32 | 29.06.2017, 13:06
Coss
Opinia pozytywna
Telefon cały czas zaskakuje. Jest to tylko telefon tymczasowy, ale śmiało mogę go polecić komuś kto rozpoczyna swoją przygodę ze smartfonem. Procesor nie jest demonem prędkości, ale jeżeli ktoś nie zaśmieci go milionem aplikacji to będzie działał przyzwoicie. Do aparatu się nie odnoszę, bo wolę zrobić zdjęcie kiepską lustrzanką niż jakimkolwiek telefonem.
Miałem już kilka smartfonów z wyższej półki, ale szczerze mówiąc w tej cenie Alcatel wcale nie robi wstydu.
Miałem już kilka smartfonów z wyższej półki, ale szczerze mówiąc w tej cenie Alcatel wcale nie robi wstydu.
.internetdsl.tpnet.pl | 10.06.2017, 10:06
sienio13
Opinia negatywna
Wszyscy skarżą się na tył aparat - zgadzam się to szajs total, jakieś eksperyment. Korekta kolorów? co to jest?, nagrywa dźwięki i filmy w formatach nieużywanych i potem trza konwertować toto, aby odtworzyć na innym sprzęcie, funkcja odblokowania puknięciem działa jak chce, to że kartę SD widzi jako jedną pamięć to też porażka - trza ściągnąć se app-menager, ale i tak wrzuca pliki gdzie ma ochotę - i nie przeniesiesz ich O NIE! jak ściągniesz vois memos - to bedziesz miał głos w mp3, bo toto nie ma, ściągnięcie apki aparatHD - ciut poprawia jakość zdjęć, tylko czy wtedy te ściągania ma sens? czy wobec tego kupowanie tego telefonu ma sens? lepiej kupić za tą kasę sprzęt, gdzie wszystko fabryczne działa OK i oszczędzić sobie kłopotów z poprawianiem tego, co producent schrzanił. Ogólnie nie polecam tego telefonu - to kasa wyrzucona w błoto!!! ewen na + jest to, że jest cienki i lekki i ekran jest błyszczący, ale to ZA MAŁO.
.236.175.133 | 17.05.2017, 12:05
Karol
Opinia negatywna
Ten telefon to jedno wielkie nieporozumienie! bardzo laguje, normalnie użytkowanie w ogóle nie wchodzi w grę. Tylni aparat to jakiś żart? ile naprawdę ma ta matryca?
1 MPix? To miał być tani telefon dla rodziców, którzy świetnie sobie radzą z telefonami dotykowymi. Ten jest koszmarem. Za 20 zł można rozważyć jego zakup ale tylko po to aby nim rzucić o ścianę.
1 MPix? To miał być tani telefon dla rodziców, którzy świetnie sobie radzą z telefonami dotykowymi. Ten jest koszmarem. Za 20 zł można rozważyć jego zakup ale tylko po to aby nim rzucić o ścianę.
.leon.com.pl | 10.05.2017, 22:05
Przemekwlk
Opinia negatywna
Witam mamy z żoną dwa takie telefony i chcemy ich się pozbyć. Największym problemem jest ekran dotykowy który jeśli się tylko położy teefn na stół lub inne podłoże niż dłoń to nie działa no i problem z pamięcią po aktualizacjach nie ma miejsca na nic mimo dodatkowej karty sd 32g i mimo formatowania karty jako pamięci wewnętrznej to nie pomaga. Mój już po niecałych dwóch miesiącach trafił nas gwarancję bo nie chciał się włączyć i wymienili płytę główną. Robił też rozmazane zdjęcia ale to akurat wymiana płyty załatwiło problem. Żony dzwoni pod inny nr niż wybrany też pójdzie na gwarancję.
.serv-net.pl | 01.05.2017, 15:05