Alcatel Pixi 4 5.0 5045J
| Marka |
Alcatel Zobacz Smartfony Alcatel |
|---|---|
| Model | Pixi 4 5.0 5045J |
| Wprowadzony na rynek |
|
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wymiary | 140.70 x 72.70 x 9.50 mm |
| Waga | 169.00 g |
| Kolor |
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / TFT 16,7 milionów kolorów 480 x 854 px (5.00") 196 ppi ∼67.3% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
2G: 720 min. (12.0 h) 3G: 660 min. (11.0 h) |
| Max. czas czuwania |
2G: 473 h (19.7 dni) 3G: 441 h (18.4 dni) 4G: 196 h (8.2 dni) |
| Standardowa bateria |
Li-Ion 2000 mAh 210.53 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 24% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć dla użytkownika | 3.6 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor |
MediaTek MT6735M
Zegar procesora: 1.00 GHz Liczba rdzeni: 4 GPU: ARM Mali-T720 MP2 czytaj więcej 64-bit 4x ARM Cortex-A53 (1 GHz); Rel. 9, Cat. 4 LTE (FDD & TDD), DC-HSPA+, TD-SCDMA, EDGE; Dual-band 802.11n, Bluetooth 4.0 8 MP ISP, wyświetlacze do qHD |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | microSIM, microSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy