
Motorola One debiutuje dziś w polskich sklepach. Telefon wyceniono na 1099 zł.
Głównym atutem Motorola One jest oprogramowanie ? smartfon należy do programu Android One, nabywca zyskuje zatem pewność aktualizacji zabezpieczeń na przynajmniej najbliższe 3 lata. Telefon oferuje system w czystej postaci, z pełnym zapleczem aplikacji Google, w tym Google Lens. Co więcej, model ten ma zostać dość szybko zaktualizowany do Androida Pie.
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl
Motorola One ma duży, 5,9-calowy wyświetlacz, niestety z wcięciem notch, które mieści m.in. 8-megapikselowy przedni aparat fotograficzny z obiektywem o przysłonie f/2.2. Sercem smartfonu jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506, wspomagany przez 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. W Motorola One znajdziemy także miejsce na kartę microSD oraz moduły łączności LTE, Wi-Fi (dwuzakresowy) oraz Bluetooth 4.2 i GPS/Glonass/Galileo.
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl
Na tyle obudowy znajdziemy czytnik linii papilarnych, a także podwójny aparat fotograficzny z matrycami 13 i 2 Mpx i obiektywami o przysłonach f/2.0 i f/2.4. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh z szybkim ładowaniem. Motorola One jest oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej.
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl
|
|||
Motorola One - szybki przegląd w chwilę po premierze wideo: mGSM.pl przez YouTube |
materiał własny
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!