HTC 10 w wersji Lifestyle specjalnie dla Indii

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
HTC 10
HTC 10 fot. HTC

Wczoraj zapowiadaliśmy, że HTC 10 powstanie w kilku wersjach, ale podczas premiery zabrakło konkretów na ich temat. Dziś już wiemy, że jedna z odmian - Lifestyle - będzie oferowana w Indiach.

Indie są ogromnym i chłonnym rynkiem, nie dziwi zatem fakt, że wielu producentów stara się dostosować do tamtejszych, specyficznych wymagań. Jednym z nich jest niska cena, dlatego też często trafiają tam "odchudzone" wersje flagowców. Nie inaczej będzie z HTC 10.

Indyjski HTC 10 wyróżnia przydomek "Lifestyle" i nieco okrojona względem pierwowzoru specyfikacja. Telefon ma zmieniony procesor: Snapdragona 820 zastąpił ośmiordzeniowy Snapdragon 652 z taktowaniem do 1,8 GHz, wspomagany mniejszą o gigabajt pamięcią operacyjną (3 GB). Inny jest układ graficzny - Adreno 510 - a także kategoria modułu LTE. Z kat. 12/13 spadamy tu do kat. 6.

Na szczęście cała reszta specyfikacji i ogólny wygląd telefonu pozostają niezmienione. Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny HTC 10 Lifestyle, ale z pewnością będzie ona niższa od ceny bazowego modelu. Na razie model Lifestyle jest przeznaczony na rynek indyjski i nie widać niczego, co zwiastowałoby pojawienie się tego telefonu w innych krajach.

Na podstawie informacji Producenta

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16870

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Ekstremalnie poręczny Sandisk Extreme Fit

Ekstremalnie poręczny Sandisk Extreme Fit

19.12.2025

Kiedy zobaczyłem Sandisk Extreme Fit - tę maleńką pamięć masową typu plug-and-stay, pomyślałem sobie, że strasznie długo nikogo nie wkurzały długie i nieporęczne pendrive’y, o które zahacza w laptopie za każdym razem sięgając po coś na biurku albo rozłącza w desktopie sięgając do gniazd USB, żeby podłączyć kolejne urządzenie. więcej

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies