
Firma LG zapowiedziała nowy smartfon z dolnej półki cenowej. LG Bello II jest klasycznym przedstawicielem segmentu budżetowego. Nie oferuje zbyt porywających parametrów, ale całkiem nieźle wygląda i nie powinien być zbyt drogi.
LG Bello II otrzymał 5-calowy ekran o rozdzielczości 854x480 pikseli oraz czterordzeniowy procesor z zegarem 1,3 GHz, wspomagany gigabajtową pamięcią operacyjną. Smartfon posiada również 8 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo na kartę microSD oraz moduły Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 i GPS. Niestety, LG Bello II nie obsługuje LTE, ale za to wyposażony jest w baterię o niezłej (w odniesieniu do reszty wyposażenia) pojemności 2540 mAh. Nowy model można także pochwalić za porządną, 5-megapikselową kamerę przednią, a także za system operacyjny w wersji 5.1 Lollipop, zamiast stosowanego w budżetowcach 4.4.
System otrzymał oczywiście nakładkę interfejsową LG UX 4.0, oferującą praktyczne funkcje znane z wyższych modeli firmy. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że na tyle obudowy znajdziemy główny aparat fotograficzny z 8-megapikselową matrycą i diodą LED. LG Bello II będzie oferowany w obudowie o kolorze białym, czarnym lub złotym w wersji jednokartowej oraz DualSIM.
fot. LG
Na podstawie informacji Producenta